Zalievali priečne trhliny na ceste asfaltom a narobili retardéry. Na ceste sú už zjazdené, tesne pri čiare, na čiare a za čiarou však nie a pekne to tam drncá.
04.07.2024 - 08:08:26
01
to ja čo chodím do práce medzi Ružomberkom a Dolným Kubínom krajnica ani nie je (hlavne z RK na Brestovú), čiara je nastriekaná niekde aj mimo cesty :D :D Cesta je úzka, určite vodiči nadávajú na cyklistov. A ekológia môjho jazdenia je taká, že keď ma má kamión obísť a nezmietnuť z cesty tak pekne zabrzdí za mnou, a potom zase sa rozbieha hore kopcom, kúdol dymu, pár litrov nafty v prdeli :D a tých kamiónov čo chodí, aj s drevami....
04.07.2024 - 08:36:30
00
aJoN napísal:
píšu tam, citujem:

"ich čísla sú 577 a 611, karavan má EČV SN-860DP"


Veď to sa dá ľahko zistiť podľa priebežného poradia. Sledujem online Dana Polmana, moju srdcovku :l: :lol: Pozrieš ľudí s DSQ, sú len dvaja ako píšu a máš mená. Dvaja 50- roční páni. Včera som videla ich poslednú jazdu na Strave do Detvy. Nechápem také správanie. Ale toto bolo aj minulý rok na 333 Spišských. S Lacom sme ich obiehali trikrát, stáli sme pár metrov od nich a jedli a určite sme neboli jediní, ktorí ich videli. Prezliekli sa v karavane do suchého, dali kávu, čajík, doplnili jedlo...my sme si všetko ťahali so sebou. Ale tak to je o tom, či sa na seba môžeš pozrieť v zrkadle.
04.07.2024 - 08:40:54
01
Dzuch-Ban napísal:
pomer 442 smerom do mesta a 708 smerom z mesta hovori za vsetko v ktorom smere je to viac na *****! :-D

Ja jazdím minimálne tento úsek a keď tak väčšinou do mesta, keď už mám toho dosť a chcem ísť najkratšou trasou. Inak do Stupavy radšej jazdím cez KV, Dúbravku a okolo VW alebo, keď si chcem pridať tak cez Rakúsko, Schlosshof, cyklomost do DNV a okolo VW.
Najhoršie je to snáď na výjazde zo Z.B. po to napojenie od Markízy. Tam je také asfaltové vrásnenie, že nevieš či ísť po krajnici alebo v pravej koľaji jazdného pruhu. Aby sa tomu človek vyhol to by musel ísť pomaly pri stredovej čiare.
04.07.2024 - 08:43:15
00
PINY na 333 je to take ze .... prvy krat ked som to siel ma to strasne sralo, ked niekto stoji na starte s jednym bananom v drese, ale aj tak som ich vsetkych poobiehal, odvtedy mi to je jedno :-D
04.07.2024 - 09:46:32
05
racecar napísal:
Dakujem. Pre teba je asi bezne ze sa ti niekto opiera o auto. Normalne to rozhodne nie je.

Tu nejde o to či sa mne páči a či je bežné , že sa niekto oprie o auto ale spôsob akým by si reagoval ty. Nazdar!
04.07.2024 - 09:52:59
02
JOLIpodla mna najhorsi usek je vyjazd zo stupavy dole tym briezkom resp aj v opacnom smere hore tym briezkom ked vchadzas do stupavy od lozorna. No a potom usek Lozorno - Jablonove. Cakam kedy potiahnut ten novy asfalt co uz je az po Pernek dalej dole smer Stupava.
04.07.2024 - 10:22:59
00
scarinko napísal:
JOLIpodla mna najhorsi usek je vyjazd zo stupavy dole tym briezkom resp aj v opacnom smere hore tym briezkom ked vchadzas do stupavy od lozorna. No a potom usek Lozorno - Jablonove. Cakam kedy potiahnut ten novy asfalt co uz je az po Pernek dalej dole smer Stupava.

Súhlasím. Však preto radšej idem do Stupavy od Lozorna cez Zohor, kde sú tie cesty v oveľa lepšom stave. Ja tipujem, že ak nie teraz tak budúci rok snáď budú opravovať úsek medzi Lozornom a Jablonovým ako aj prejazd cez Jablonové. Úsek Jablonové-Pernek je ešte celkom OK až na nejaké záplaty. No a potom ešte úsek cez Pernek na Babu. Ten tiež čaká na opravu. Inak nám teraz na Záhorí pribudnú ďalšie opravené úseky. Obvzlášť na ten od Záhorskej Vsi smer Jakubov až po Malacky čo teraz robia, sa teším. A tiež Láb-Plavecký Š.
04.07.2024 - 10:38:51
00
Ja ze co tu tolko riesite tu krajnicu Lamac-ZB, ved je uplne v pohode, a potom mi napadlo ze ved ja ju jazdim iba na fulle :D
04.07.2024 - 12:02:22
00
Presne tak, cestne bajky na slovenske cesty nepatria ;)
04.07.2024 - 12:08:43
01
Ono ani bicykle a autá spolu na cestu nepatria :)
04.07.2024 - 12:11:59
00
iron.hide napísal:
Ja ze co tu tolko riesite tu krajnicu Lamac-ZB, ved je uplne v pohode, a potom mi napadlo ze ved ja ju jazdim iba na fulle :D


Full patri do lesa a nie na asfalt. Jedine, ze by si bol pan v rokoch 60+ s problemovym chrbtom :-P
04.07.2024 - 12:29:13
01
full nepatrí na cestu? ja som v minulosti dal na full 1,5" plášte a bol som na ňom BA-BB, a keď si porovnávam jednotlivé jazdy do BB na rôznych bajkoch tak vždy som celkový čas mal okolo 10 a pol hodiny :) líšia sa len či som sedel normálne na obed alebo som šiel len s krátkymi pauzami
04.07.2024 - 13:34:13
00
:tmi:

https://www.trnavak.sk/clanky/2334/muz-z-okolia-trnavy-nezistne-zdiela-svoju-zahradu-s-verejnostou-nici-mu-ju-cyklista-ktory-pride-po-dazdi
10.07.2024 - 19:55:23
01
okrem nadpisu (uz v linku) tam nic viac o cyklistovi nie je
13.07.2024 - 00:25:06
01
keyboard_arrow_up