Jano1987 Skus podat tiket na lotto ak si este nepodal :lol:
03.07.2024 - 10:07:17
00
JFE napísal:
pani prosim Vas zo Zahorskej smer Lamac (po Obi) a aj opacny smer od kremamatoria po Zahorsku tu krajnicu pravidelne zametaju a je absolutne v pohode zjazdna. naozaj nie je najmensi dovod (nie len) v rannej spicke ist na cestaku v pravej stope aut...

ked uz tak velmi ako cyklisti volame po ohladuplnosti tak sa nespravajme ako egoisticke hovada...

ps: vynimku ma borec na cargo e-biku co tam pravidelne jazdi 70km/h :D

myslis cez tie kvazi retardery kazde 2m co tam naliali na asfalt? neviem aky to ma vyznam ale teda ja uz tade tiez nejadzim. Smerom do Zahorskej som zas na tej krajnici dostal defekt od skla ktoreho tam bolo celkom dost ale isto to pravidelne zametaju, isto.
03.07.2024 - 10:09:01
01
opat zagagala? :D

rovnako ako pravidelne zametaju cyklotrasu devin riviera. to ze o tom nevies neznamena ze sa to nedeje. ten defekt si dostal kedy? 1992?

scarinko napísal:
JFE
zjavne uz vies reagovat len na mna, inak ta to moc nebavi


ked budes mat najblizsie chut toto napisat tak sa zamysli :D
03.07.2024 - 10:11:27
00
tento rok moj pekny, dosiel som az do stupavy kde som to riesil este v prvom autoservise kedze som nemal kluc na ventil
nikdy ever som tam nevidel nikoho zametat, takze bud to robia zasadne v inom case ako tam ja jazdim alebo si to len niekde cital ze tam raz za mesiac niekto prejde s tym zametacom.
Odhliadnuc od toho je rozdiel tej krajnice a pruhu na ceste asi 2 triedy kvality cesty.
Ja nemam problem ist po krajnici ktora je ok a zjazdna ale nevidim dovod riskovat defekt alebo iny problem aby soferi mohli v polospanku jazdit lahsie. Som rovnaky ucastnik ako oni. Tiez mozu jazdit po dialnici ale nejazdia.
03.07.2024 - 10:17:24
01
byvam v zahorskej, tu cestu si absolvujem minimalne 2x denne. ten zametac obcas obchadzam...

hej ty nevidis dovod brat ohlad na vodicov ale chces aby oni brali ohlad na teba. a tak je to spravne!!!!!!!!! :D :D :D
03.07.2024 - 10:22:25
00
user_id napísal:
Jano1987 Skus podat tiket na lotto ak si este nepodal :lol:



Skúšam, ale nedarí sa...


A rozbodne nemám kopu príhod na knihu, možno tak 2 A4 Times New Roman 11.
03.07.2024 - 10:25:04
00
JFE napísal:
byvam v zahorskej, tu cestu si absolvujem minimalne 2x denne. ten zametac obcas obchadzam...

hej ty nevidis dovod brat ohlad na vodicov ale chces aby oni brali ohlad na teba. a tak je to spravne!!!!!!!!! :D :D :D

co to ma s ohladom? rovnaka demagogia je ze nech beru ohlad oni a jazdia po dialnici lebo po ceste 1.triedy (haha) jazdia cyklisti.
posielas cyklistov na horsiu cast cesty aby auta nemuseli davat pozor na cestu a mohli spinkat cestou do prace. je to rovnake ako ked tam ide ten zametac a musia ho obchadzat alebo traktor alebo cokolvek ine co po tej ceste ide a je pomalsie ako auta.
03.07.2024 - 10:41:25
01
ta cast nie je horsia. ak som na nej jazdil na "najnepohodlnejsom" cestaku (systemsix) a neubudlo zo mna tak ta cast cesty je zjazdna uplne ok.

s ohladom to ma napriklad to ze dnes sa za tym cyklistom tvorila kolona pricom keby siel napravo od bielej ciary tak sa ta kolona netvori...
03.07.2024 - 10:45:34
00
to je tvoje tvrdenie. ja som tadial tiez jazdil casto a odkedy tam vyliali ten asfalt kazde 2m tak uz tade moc nechodim a ked ano tak pekne v pruhu. inak to drnca 2km ako sialene.
03.07.2024 - 10:52:14
01
a potom sa necuduj ze sa ku nam vodici spravaju ako spravaju. aj vdaka tebe...pekny den :)
03.07.2024 - 11:05:11
00
koli takym ako ty sa boja cyklisti na cestu lebo musia jazdit po tom najhorsom aby nahodou nemusel v aute pouzit brzdovy pedal. ked je kolona koli buracke aut je to ok, ked je kolona pretoze nevedia predbehnut na sirokej ceste cyklistu tak je to vy.ebany cyklista ktory im nechce uhnut na zlu krajnicu.
pekne od teba
03.07.2024 - 11:09:19
01
definicia nocnej mory kazdeho cyklistu jazdit po takto rozbabranej krajnici...

Prílohy:

mora.jpg
mora.jpg 178.92 KiB thumb_up-1thumb_down

03.07.2024 - 11:22:45
00
Ak tým úsekom idem, tak väčšinou po bielej čiare. Cyklista nemá povinnosť jazdiť po krajnici, môže ju však použiť. Lenže väčšina tej krajnice má zvlnený asfalt, priehlbiny od parkujúcich áut v čase najväčšej slávy Markízy, kedy tam vystáli jamy v horúsom lete a vyjazdené koľaje, takže ani po tej bielej čiare sa nedá ísť. Cyklista je potom nútený ísť v tej pravej koľajovej stope vedľa nej.
O tom, že je tam aj občas bordel aj viac mesiacov, lebo však v zime sa nezametá to sa čaká na sneh, tak sa dá naozaj jazdiť iba mimo nej.
03.07.2024 - 11:35:16
02
auta parkovali az po krematorium a su tam jamy po parkovani? ja asi zijem v inom vesmire...
03.07.2024 - 11:39:54
00
urcite hej
03.07.2024 - 11:41:47
00
keyboard_arrow_up