thumb_up0thumb_down
01.07.2024 - 13:27:33
09
skor ma fascinuje ze dlhorocni brutalni cyklisti nedokazu chvilu postat na biku na mieste :)
01.07.2024 - 13:44:28
23
Alebo na nainstalovať do auta elektrickeho ohradnika a na chvíľu mu to pustiť cez karoseriu … asi by sa hneď naučili respektu :)

Kazdopadne je to arogantná drzosť a nesmie zostať pez trestu lebo sa bude množiť medzi cyklistami…

Ešte by mohla byť sranda rýchlo vystupiť z auta a dať mu zamok na koleso. Niečo ako sukromná papuča, nech tam ostane a rozmýšla o sebe … :) nam niekedy policajti za priestupky zobrali ventilky a malo to svoj výchovný charakter …
01.07.2024 - 13:50:47
00
Tvoe, toto je tu už ako v diskusii Nového času alebo Plusky ...
01.07.2024 - 13:57:24
07
marseluspp sem prišiel asi omylom z Hlavných Správ. Rozmýšľam či by nebolo dobré založiť pre neho druhý web e-mtbiker fórum. A tam si môžu aj s podobnými prípadmi založiť hejtovacie fórum na biobikerov.
01.07.2024 - 14:16:38
04
Nemyslim, ze by podobne spravanie suviselo s vlastnictvom ebiku. Sam mam 2ks a nemam chut napadat cyklistov bez pomocneho motora.
Skor to podla mna suvisi s politickou situaciou a nastavenim spolocnosti. Posilovanie fasistickych a "ultrakonzervativnych" stran povzbudzuje roznych extremistov k silnejsej prezentacii svojich chorych a agresivnych nazorov. Riesenie musi byt ale pokojne- palcek dole alebo nahlasenie komentara. Zatial to este aspon tu na fore funguje.
V realnom svete odporucam si vytvorit komunitu podobne zmyslajucich ludi alebo sa pridat k nejakemu existujucemu OZ. V mojom pripade som si este zacal robit zbrojak, ale to suvisi aj so strachom z Rusov apod.
01.07.2024 - 14:48:30
05
:y:
01.07.2024 - 15:23:31
00
Nazgul napísal:
Úplne v pohode... Obzvlášť pre cyklistu, ktorý je v danom momente (náhodou) vodič... Aj včera, oprel som sa na križovatke o pick-up, spolujazdec stiahol okno, čakal som, že ide "prudiť" a on sa namiesto toho opýtal, ako to dnes ide, kde som bol a nakoniec sme sa ešte pozdravili s prianím všetkého dobrého... To isté by som urobil aj ja v opačnom garde... Žiadne kriky, o nejakom vytĺkaní zubov ani nehovorím... Potom sa všetci čudujú, koľko je všade agresivity a že na ceste (a keby len tam) ide o život...
najlepšie je že tvoja prvotná úvaha bola, že ťa ide prudiť
Čiže si uvedomuješ, že tým najskôr niekoho naserieš.

Nerozumiem načo niekto silou mocou hľadá to jedno auto zo 100 s ktorým sa dostane do konfliktu.
01.07.2024 - 15:30:57
00
ja som raz zastal na križovatke vedľa auta, samozrejme noha von z pedálu a na zem, vodič spustil pravé okno a vraví mi s úškrnom : Opri sa,opri sa. Ja som absolútne nechápal čo trepe ale asi má skúsenosti že sa mu cyklisti na križovatke opierajú o auto.No mne by to v živote neprišlo na um... čo ak si nevšimnem že už svieti zelená,on dupne na plyn a ja spadnem pod druhé auto...
01.07.2024 - 18:02:12
04
Jano1987 napísal:
Včera, Trnava večer, stojíme autom pred prechodom za kruháčom....


Lol, chalosi budu raz velice prekvapeni ked narazia na este vacsieho blazna nez su oni sami :lol: tak nech si to uziju
01.07.2024 - 18:03:05
04
iron.hide napísal:
Lol, chalosi budu raz velice prekvapeni ked narazia na este vacsieho blazna nez su oni sami :lol: tak nech si to uziju



Už som zažil, že človek, čo chcel vyťahovať niekoho z auta, tak to veľmi rýchlo prehodnotil. Pár rokov dozadu, sme šli 5 do Chorvátska Puntom 1. generácie s 1.1 benzínom (vzdadu fólie, ale 5 cca 90kg chalani sme v ňom boli, takže celkom slušný lowrider), stúpanie cez hory pri pobreží, sme šli okreskami, auto zaradená 2 a 5000rpm a nejak sa plazilo do kopca. Za nami nervózny slovák v Octavii RS TDI. Keď sme našli v kopci odpočívadlo, tak tam kamoš zaparkoval, že nech sa rozpustí kolóna. Octavia zaparkovala tesne za nami a vystúpil z nej chalan s bejzbolkou v ruke, že čo si ho dovoľujeme brzdiť, tak sme vystúpili aj my. Si mal vidieť ako skákal hlavičku do auta. Žiaľ zdrhnúť nemohol, keďže tesne za ním to zaparkoval kamión medzitým. Zrazu bol veľmi úslužný, keď ho kamoš požiadal o jeho bejzbolku. Alebo keď sme šli na výlet a šoférovala kamošova 151cm vysoká a 43kg frajerka a my sme sedeli vzdadu v Passat kombi, lebo na predné sedadlo sa vylialo pivo a nik tam nechcel sedieť v mokrom. Vzadu fólie a pánko sa asi veľmi ponáhľal, lebo aj napriek tomu, že kamoška šla do 10km/h nad MPR, tak sa jej lepil na zadok a vyblikaval ale nevedel nás predbehnúť, lebo hustá premávka v protismere. Keď sa mu to podarilo, tak nás vyblokoval, vystúpil z auta a išiel jej vysvetľovať asi niečo dôležité (chalan mal tak 170cm a nemal viac ako 60kg). Rýchlo zmenil názor, keď zozadu vystúpil jej 2m a 120kg frajer, čo robil kulturistiku. Asi to nebolo tak dôležité a zistil, že sa extrémne niekam ponáhľa, lebo rýchlo zaliezol do auta a zmizol.
03.07.2024 - 09:20:06
05
sranda ako vždy málo osôb má všetky tie zaujímavé zážitky :) a zvyšok populácie nič
03.07.2024 - 09:24:09
412
pani prosim Vas zo Zahorskej smer Lamac (po Obi) a aj opacny smer od kremamatoria po Zahorsku tu krajnicu pravidelne zametaju a je absolutne v pohode zjazdna. naozaj nie je najmensi dovod (nie len) v rannej spicke ist na cestaku v pravej stope aut...

ked uz tak velmi ako cyklisti volame po ohladuplnosti tak sa nespravajme ako egoisticke hovada...

ps: vynimku ma borec na cargo e-biku co tam pravidelne jazdi 70km/h :D
03.07.2024 - 09:31:13
03
Niekto má šťastie, niekto nie. Zase za skoro 20 rokov na cestách sa niečo prihodiť môže.

Inak dnes krásny príbeh od volant.tv https://www.instagram.com/stories/volant.tv/3403769757646043821?igsh=aXM2N2tjaTJib2Ro
03.07.2024 - 09:38:59
00
Rozdiel je nieco a tolko, ze by to vydalo na knihu...
03.07.2024 - 10:03:27
00
keyboard_arrow_up