scarinko napísal:
Mam celkovo pokazeny edge, vsetko mozne ukazuje zle 😉
Daj este nieco, chod sa este pohrabat na mojej strave, isto nieco najdes. Ja si svoj cas vazim visc na to aby som hrabal spinu v tej tvojej lebo ty isto jazdis tak ako kazes 😉 ale samozrejme si zas nepochopil o com tu bola rec tak kludne este najdi kde som neseparoval smeti alebo som vyplul zuvacku do travy. Viac k tomu pisat nebudem aj ked ty isto ano 😄

no to je ten problem. ja si na rozdiel od teba dokazem priznat ze kazdy ma priestor na zlepsenie co sa tyka vzajomnej ohladuplnosti a tolerancie. a ak to nie tak aspon nepindam na pravidla ked ich sam porusujem...

a teda riesit chodcov na moste SnP fakt potrebu nemam lebo viem ze je to UPLNE zbytocne. a s kazdou dalsou lodou plnou turistov este zbytocnejsie...

mimochodom naschval som ten obrazok usekol tak aby bolo vidno ze som tam siel este rychlejsie ako ty 8)
09.06.2024 - 22:37:03
00
JFE napísal:
:rofl: :rofl: :rofl: urciteeeeeee :rofl: :rofl: :rofl:
takze chodci ti vadia ked sa nespravaju podla tvojich predstav ale ked mas ty dodrziavat pravidla tak len kopa vyhovoriek? nie si ty tak trochu pokrytec? :D (ref. tema politika)

bolo ti to treba zavzdusnovat sa niecim co aj tak neovplyvnis? chodcov (nie len) na moste SnP...


Dik, ze si dal ten segment do pozornosti. Flagol som :-P
10.06.2024 - 09:18:12
01
no worries tam je to flagnute v podstate cele od BK po trojuholnik.

mimochodom rozmyslam nad tym aky to ma zmysel - clicknes waiver a vidis leaderboard uplne rovnako. ale teda ak Ta to bavi preco nie :P
10.06.2024 - 09:32:23
00
Bolo tam niekolko neflagnutych.

Viem. Ked nic ine, aspon to tam uzivatelom zasvieti, ze ide o rizikovy usek. Beriem to ako taky virtualny stuchanec.
Bolo by naivne ocakavat, ze tam budu zrazu vsetci opatrni a nebudu to v zjazde hrotit.
10.06.2024 - 09:49:05
00
bk - trojuholnik ako celok je uz seriozne vyhroteny co sa casov tyka. tam uz je to za hranicou bezneho pudu sebazachovy (vyjazdenych cestnych cyklistov co chodia na preteky) aj ked sa ide po prazdnej ceste. tych ktori maju posunuty pud sebazachovy na hranicu tych casov ktore tam su v leaderboardoch taketo nieco nespomali ani nahodou...

nehovoriac o tom ze solidna cast tych top casov je pocas L'Etape.

/offtopic
10.06.2024 - 09:57:23
00
Tolerantosť je jedna vec, zákony a značky ďalšia. Ktorá je dôležitejšia? Za mňa tolerancia. Pri moste SNP to pre mňa znamená, že ako tolerantný chodec nebude loziť po strane určenej pre cyklistov. A ak som cyklista, tak budem pomaly cez tých netolerantných chodcov prechádzať a zvoniť, a prípadným mudrlantom vysvetlovať, že sú na cyklochodníku, že tam je značka. (a vnútorne sa rozčulovať, kedy sa slovenský národ posunie v myslení dopredu).

Za nedodržiavanie zákona môžeš dostať pokutu, alebo trest. Za nedodržiavanie tolerantnosti - nadávky alebo nejakú bitku. Každý nech si vyberie, čo je mu lepšie.

A btw - čiernobiele videnie sveta nikdy nikam neviedlo.
10.06.2024 - 11:20:12
00
titomi napísal:
Pri moste SNP to pre mňa znamená, že ako tolerantný chodec nebude loziť po strane určenej pre cyklistov.


Keď tu už žonglujeme tými zákonmi, tak len zopakujem, že (ak by sme aj akceptovali platnosť tých značiek, tak) sú na petržalskej strane umiestnené tak zle, že nie je žiadna strana určené pre cyklistov alebo chodcov. Tie značky sú pri úpätí rampy, ktorá o pár desiatok metrov končí, takže ak platia, tak platí len pre tú danú rampu. Potom sa obe trasy spájajú a tam potom - ak si dobre pamätám - nie je nijako určené, ktorou stranou má kto ísť.
10.06.2024 - 11:28:16
00
JFE napísal:
bk - trojuholnik ako celok je uz seriozne vyhroteny co sa casov tyka. tam uz je to za hranicou bezneho pudu sebazachovy (vyjazdenych cestnych cyklistov co chodia na preteky) aj ked sa ide po prazdnej ceste. tych ktori maju posunuty pud sebazachovy na hranicu tych casov ktore tam su v leaderboardoch taketo nieco nespomali ani nahodou...

nehovoriac o tom ze solidna cast tych top casov je pocas L'Etape.

/offtopic


Ešte sa dá pracovať na celkovom segmente "Biely kriz -> vojenska nemocnica" 😈
10.06.2024 - 14:46:59
01
a v podstate na vsetkych segmentoch na celom slovensku kde prejdu viac ako 2 bytosti za hodinu... co na slovensku. vlastne hej na slovensku staci. my sme svojski :)
10.06.2024 - 14:55:34
00
https://kosice.zoznam.sk/do-matky-dvoch-deti-vrazil-cyklista-boj-o-zivot-prisla-o-cast-lebky-preco-nebrzdil-toto-je-jeho-sokujuca-reakcia/

“Povedal, že on sa bojí brzdiť na takých kameňoch, že aby nespadol,”
10.06.2024 - 15:15:51
00
Pred chvíľou som som mal výmenu názorov s bikerom, ktorý na každom semafore na Račianskej prešiel na červenú - tam, kde svietila. Gravelista ovesany taškami - pod sedlom, na riadidlach, v ráme...dlhšie vlasy v cope, brada.
Išiel som na aute, bike na nosiči.
Za mnou akurát nešli dlhšie autá, tak som ho dobehol a opýtal sa, či červená preňho neplatí...vraj sa mám starať o seba. Okej, tak vravím, že robíš nám všetkým ostatným hanbu, keď sa takto na ceste správaš. Vraj neurobil nič nebezpečné a či sa ja nehanbím, že si veziem bike na aute a nech idem do prdele ? tak som to nechal tak, reku to nemá zmysel ?
30.06.2024 - 18:32:17
013
Minulý týždeň most SNP smer do Petržalky
Hore po ceste si to štrádoval biker. Najlepšie že pri neďaleko zastávky pri Auparku stali zelení a nič len tak tam stáli zo založenými rukami

Koncom mája zase na Starom moste medzi zastávkou farského a sad na cykloceste stál a otáčal sa nejaký wannabe cykloklub dorastu, stáli tam ako somarikovia
Ich vedúceho(odhadom) som poslal do pi a mladých, aby sa upratali nabok a šli sa vykecavat inde.
30.06.2024 - 22:00:21
00
Organizovane vacsie skupinky cyklistov na uzkych cyklocestach su tie najhorsie. Este ked sa pri predbiehani na teba lepia ako banda z Modrej Ustrice.
30.06.2024 - 22:27:35
00
Dnes okolo 19tej letela hore od peknej cesty okolo Šinwegu santika a blikala. Kto sa vyrypal?
30.06.2024 - 22:35:56
00
misoR napísal:
Pred chvíľou som som mal výmenu názorov s bikerom, ktorý na každom semafore na Račianskej prešiel na červenú
Si si mohol aspon umyt okno. :)
30.06.2024 - 22:40:43
01
keyboard_arrow_up