ale dres majstra sveta musel ako zacinajuci cyklista mat... aj ked nekvalitny.
27.06.2024 - 13:18:16
03
Nie nie, necertite sa, klud. Je to len moj nazor, ktory vam moze byt ukradnuty :)
Ja si len myslim, ze ked si niekto da dres majstra sveta alebo nejakeho WT/Conti teamu a nema mozno prave cyklisticku postavu a ako bolo vyssie spomenute, umiera pri 150w na Zeleznej studnicke, tak mi to pride take ako karikatura. Kvalitne cyklisticke oblecenie nemusi byt dres profi teamu, moznosti je neurekom.
Ale ako vravim, klud, ved to je jedno, co sa deje v mojej hlave.
27.06.2024 - 13:20:55
06
JFE
co mi zavidis? ano pacil sa mi, je krasny tak som ho chcel. zas debata o houne s ludmi ktori si o sebe myslia ze su asi viac ako ostatni
zjavne uz vies reagovat len na mna, inak ta to moc nebavi
27.06.2024 - 13:22:33
01
scarinko, nemyslim si, ze si niekto mysli o sebe viac ako ostatni. Nikto nehovori, ze chudi si tie dresy mozu kupovat a menej chudi nemozu :)
27.06.2024 - 13:24:41
01
to primarne patrilo niekomu inemu ale trochu ma prekvapuje ze mas takyto nazor aj ty

asi treba napisat vyrobcom tych dresov ze zbytocne vyrabaju velkosti XL a vyssie lebo je to smiesne ked to nosi niekto kto nema 6W/kg
27.06.2024 - 13:25:50
00
urcite si si vsimol ze som reagoval na niekoho ineho a potom si mal ty potrebu to tu zasypat tvojim standardom kedze trafena hus :)

to ze ludom chyba sudnost a sebakritika si mozes pozriet v hociktorej talentovej sutazi. takze preto sa vyrabaju XL profi dresy...


Naposledy upravil JFE dňa 27.06.2024 - 13:29:54, celkovo upravené 1 krát.

27.06.2024 - 13:28:21
00
Pozri, mna naucil zaklady ozajstneho bicyklovania clovek, ktory ma nadvahu asi 40kg a brucho mu visi nad hornou trubkou. A vzdy mal super tesne oblecenie ako vsetci ostatni a nedam na neho dopustit. A nikdy mi nenapadlo, ze v tom vyzera zle alebo smiesne. Mne islo skutocne iba o tie profi dresy. Lebo ked napriklad na Mallorce stretnem niekoho v drese Bora-Hansgrohe, tak automaticky pozeram, ze ci to je Hindley alebo Kämna a nie Jozef Mrkva z Vrakune :)
27.06.2024 - 13:29:30
04
na Gran Canarii to iste :)
27.06.2024 - 13:30:34
00
Trosku to prezeniem aj ked neverim, ze osoba o ktoru ide to pochopi. Nosit duhovu trikoloru aj ked nie som majster sveta v cyklistike, oblecenie profi timu aj ked nie som jeho clenom alebo oblecenie narodnej reprezentacie aj ked nie som reprezentant je nieco podobne ako nosit hakovy kriz aj ked nie som nacista. Ludia okolo ale vidia, ze nosim dany symbol / dizajn, teda predpokladaju, ze sa s nim identifikujem a podla toho na mna pozeraju - bud ako na majstra sveta, na clena profi timu, na reprezentanta alebo na nacistu. Za mna tolko k noseniu symbolov / dizajnov, s ktorymi v skutocnosti nemam nic spolocne...
27.06.2024 - 13:33:53
01
JakobSWE napísal:
scarinko, tie dresy su podla mna perfektne. Najkrajsie dresy v pelotone. Ale vyzera to smiesne, ked si to da niekto, komu prekypuje brucho cez bibsy :D


Prave preto nenosim bibsy :D
Ani na cestak :)
27.06.2024 - 13:43:06
00
preco rovno nenapises ze reagujes na mna? ano mal som duhovy dres z aliexpressu, strasne to tu par ludom lezi v zaludku
ak by to bolo tak ako pises tak by sa tie dresy predsa nevyrabali. Navyse ide prijem z toho aj tym timom cize podpora. osobne si myslim ze cyklisti profici su radi ked vidia ze hobik ma obleceny prave dres ich timu alebo nebodaj jeho samotneho (duhovu boru mal myslim len Peto).
27.06.2024 - 13:44:58
00
lapaloma napísal:
to by mal kupovať len ten, čo pije veľa redbulu

Prílohy:

caffeine_gel.jpg
caffeine_gel.jpg 61.13 KiB thumb_up1thumb_down

27.06.2024 - 14:12:21
210
Jezus napísal:
Trosku to prezeniem aj ked neverim, ze osoba o ktoru ide to pochopi. Nosit duhovu trikoloru aj ked nie som majster sveta v cyklistike, oblecenie profi timu aj ked nie som jeho clenom alebo oblecenie narodnej reprezentacie aj ked nie som reprezentant je nieco podobne ako nosit hakovy kriz aj ked nie som nacista. Ludia okolo ale vidia, ze nosim dany symbol / dizajn, teda predpokladaju, ze sa s nim identifikujem a podla toho na mna pozeraju - bud ako na majstra sveta, na clena profi timu, na reprezentanta alebo na nacistu. Za mna tolko k noseniu symbolov / dizajnov, s ktorymi v skutocnosti nemam nic spolocne...


Na starom epicu som mal duhove pruhy dokonca na dvoch miestach :)
Raz sa ma tiez jeden kvoli tomu pytal, ci som majster svetla :)
https://www.mtbiker.sk/foto/200748/14902_demolacie_59d529ff453d4jpg.html
27.06.2024 - 14:15:01
00
JakobSWE napísal:
scarinko, tie dresy su podla mna perfektne. Najkrajsie dresy v pelotone. Ale vyzera to smiesne, ked si to da niekto, komu prekypuje brucho cez bibsy :D


Prefláknutý obrázok ako príklad.
scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net
27.06.2024 - 14:16:06
01
fanúšikovia v Čakajovciach

scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net
27.06.2024 - 14:23:16
021

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up