A čo potom tá krv? Keď človeka postrelíš, nekrváca? Či fico zastavil krvácanie mysľou? A nedá sa spočítať počet výstrelov aj z videa ktoré nahráva zvuk? To Ti nenapadlo? Veď aj slepý by to vedel spočítať...
25.06.2024 - 09:44:47
01
Atentát z Handlovej mal so Zámockou spoločnú aj vlnu dezinformácií a hoaxov, ktoré vzápätí zaplavili internet. Niektorí ľudia konšpirovali, že na Ficovi nebolo vidno žiadnu krv a útok je nafingovaný.

Keď do vás vpáli guľka, nefunguje to ako v americkom filme, kde vidíte všade striekať krv. Ja som schytala dve strelné rany a takmer som nekrvácala - v dôsledku šoku. Keď prišli policajti, najprv si mysleli, že mám zlomenú nohu, keďže nikde nevideli krv.
Mozog spočiatku ani nevie spracovať, že na vás niekto vystrelil. Tých deväť rán v mojom prípade sa zlialo do jedného rachotu.

Čítajte viac: https://bratislava.sme.sk/c/23343650/radka-troksiarova-mna-sa-po-strelbe-nikto-nespytal-ci-potrebujem-pomoc-ak-sa-citim-ohrozena.html
25.06.2024 - 09:55:12
03
imho je zaujimavejsie to, kde sa tento inak famozny material na konspiraciu neriesi

nie ze by clovek tuto spojitost predtym nevidel, ale toto potvrdenie potesi 🙂
25.06.2024 - 10:49:35
00
skynet napísal:
A čo potom tá krv? Keď človeka postrelíš, nekrváca? Či fico zastavil krvácanie mysľou? A nedá sa spočítať počet výstrelov aj z videa ktoré nahráva zvuk? To Ti nenapadlo? Veď aj slepý by to vedel spočítať...


Ktoru krv myslis, tu, ktoru nevidno na tom 5sekundovom zabere, od chrba, na tmavy oblek, ked ho nesu do auta? A na zaklade tohto a este jedneho videjka si si vyskladal celu konspiracnu teoriu? Ja ti ukazem tisice videi a fotiek dotrhanych a mrtvych vojakov na UA, bez krvi. Cize co, ta vojna nie je a vsetci to len hraju?
Absencia dokazu nie je dokaz. Krvacanie v realy vyzera casto uplne inak, ako vo filme, ktore mame vsetci zafixovane. To, co nie je na 5 sekundovom videu neznamena, ze neexistuje.

Vystrely na videu ma napadli a zamerne som ich nespomenul. Aby to spravil a spocital niekto iny. Pretoze vies kolko ich pocujem ja? 5. Cize o tych udajne troch o ktorych udajne hovoril strelec trochu pochybujem. Zvlast ked dve strely aj vidno odrazat sa od zeme... takze ako, raz verime videu, raz neverime a verime strelcovi, dalsi raz ked nieco na videu nie je tak si to vymyslime a tak?
25.06.2024 - 11:45:59
00
Jedno ma celkom zaujalo. Skoda, ze to nebolo publikovane skor, mohol som sa v Handlovej pozriet na ten obrubnik od “petardy”.
Na volne sme strielali do kadecoho a aj ta smiesna 9ka vylupala beton a kamen z 25 metrov.

Od hranola by som fakt cakal vsetko, aby si upevnil moc.
Skor by som sa sustredil a minal energiu, aby dalsie volby nevyhrali.
25.06.2024 - 11:56:03
00
Ešte je tu aj vec zo strelcom bolo mu "velkodušne"odpustené. veď on predsa nie je na vine to opozícia. Udajne je na vlastnú žiadosť v blázinci To odteraz všetci strelci miesto do basy pôjdu do blázninca? Skvelý návod pre vrahov!
25.06.2024 - 11:58:39
03
ako to tu citam tak https://www.youtube.com/watch?v=SuIQlxiB8LE
25.06.2024 - 12:12:49
02
Však SK precitne až sa jedného rána prebudí v SOCIALIZME. Už stačí len pretlačiť zákon o zhromažďovaní a je vymalované!. Ak si niekto myslí, že nám v tom pomôže EU tak môže byť nemilo prekvapený.
25.06.2024 - 12:22:51
00
Slovensko má jasne nastavený cieľ. Socializmus to určite nebude. Z toho sú už bývalí komáči vyliečení. Smerujeme k maďarskej "demokracii". Fungujú si tam takto v pohode už koľko, 14 rokov? Proste sme v prdeli a nikto s tým nič nepraví. Opozícia je momentálne slabučká. Pre stredopravého voliča tu snáď nie je normálna strana. Možno Demokrati, ale vyzerá, že ten výtlak je slabý. SAS bude už len padať/stagnovať. Fakt tam nie je koho voliť. A voliči demokratických strán boli vždy náchylnejší na kauzičky a menej odpúšťajú. Zoberme si ako padlo SDKú. Naopak SMERoHlas má stále ten svoj rovnaký počet voličov. ĽSNS a teraz Republiku si tiež našli voliči ako alternatívu s výtlakom nejaký max 10 percent. A je tu veľká kopa ľudí, ktorí už nemajú silu a kašlú na to....
25.06.2024 - 12:39:05
02
Prozápadný volič momentálne asi spravil všetko, čo sa dalo, teda voľby, protesty. Teraz je to na opozičných stranách, aby sa do jesene dali do poriadku a začalo sa znova a premyslene a všetci dokopy. Nech majú dôvod prísť aj voliči prozápadných strán mimo parlamentu. A tiež médiá, neustále búšiť, tlačiť, pýtať sa. Ak bude tlačovka o blbostiach a návnadách, tak sa zobrať a odísť. Nerobiť zbytočný záujem o témy, ktoré majú odvádzať pozornosť. A pretláčať politickú satiru, lebo aj tá ako keby mala 100 dní neútočenia. (Skôr tak 10 rokov.) A zostatok je na ich voličoch, ako ich v priebehu 2025-26 naserú v ekonomických otázkach.
25.06.2024 - 12:52:06
01
Hazard tak som to myslel ale u nikdy nevieš. Máme pekne našliapnuté k osi zla v terajšom svete :y: lukjur :y:
25.06.2024 - 13:02:53
00
Hazard: Ja dufam, že 14+ rokov to nebude. Ale bude asi nutný "velký impulz". Optimistické "ja" by povedalo, že bude stačiť prachsprostý rozpor medzi deklaráciami a realitou. Pesimistické "ja" hovorí, že bankrot krajiny to vyrieši najpravdepodobnejšie, prípadne "invázia" z východu či juhu by tiež mohla prispieť k uvedomeniu sa (ako na to prišli napríklad obyvatelia na východe Ukrajiny po februáru 2022).
25.06.2024 - 14:00:13
00
teraz hovoria v rádiu o rastu cien plynu na slovensku budúci rok a aj ten nasledujúci... takže už to zasiahne národ :)
25.06.2024 - 14:02:19
00
a potom sa narodu povie, to ta zla EU, to USA to UA, a narod si povie, ano to kvoli nim. Bohuzial ta skupina ludi argumenty neakceptuje, ziju vo svojom svete a na hocico si vynajdu argument, preco za to moze niekto iny, len nie oni a ti ktorych volia.
25.06.2024 - 14:06:52
010
Ked sa bude "rutit" viacero vecí naraz, nebudú stíhať hádzat vinu na "západ".
25.06.2024 - 14:14:08
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up