VTV napísal:
:y: Kristina za tých "neviditelných ludí" :y:

Nerada takto konšpirujem, ale v článku ma zaujalo niekoľko nezrovnalostí. Napr. počet výstrelov, vs počet nábojov v zbrani. Alebo typ zbrane, ktorá sa v čase údajného zaobstarania ešte oficiálne nevyrábala. Nejako som však nezaregistrovala tie odletujúce nábojnice po výstreloch ako v tých vzorových videách. Zázračne rýchle uzdravenie život ohrozujúcich devastačných poranení. Pripadá mi, že niečo v tej storke smrdí.
24.06.2024 - 21:46:54
07
14. balík sankcí EU uvalených na nájezdníky přijat. V něm je i mimo jiné "Zákaz, aby politické strany, nevládní organizace a mediální společnosti v EU dostávaly peníze od ruských úřadů"
https://x.com/Fbeyeee/status/1805157540663107599 :) kydanie hnoja na eu a opoziciu za 3,,2,,1,,,
24.06.2024 - 21:53:33
00
Presne tak niečo tam smrdí a to poriadne.
Inak ja si myslím,že birmovany nechce zachrániť svoju kožu na neho nikto nič nemá on dáva špinavú robotu robiť druhým. On chce zničiť a ponížiť národ ako pomstu za svoje neúspechy. A že ich zopár bolo! On prišiel na svet ako zlo.
24.06.2024 - 21:56:35
010
VTV napísal:
Presne tak niečo tam smrdí a to poriadne.


Netreba konšpirovať, nesmrdí. Poznám doktorov, čo sa oňho starali. Bol zranený tak, ako sa písalo, bol v sračkách, potom sa z nich dostal. Netreba konšpirovať.
24.06.2024 - 22:05:53
32
Jaroh niečo o tom viem na jar som mal obsah brucha na stole 4x viem ako sa to hojí a poznám aj bolesť z toho. V tom videu je veľa divných veci.
24.06.2024 - 22:13:55
00
Jasne, šéfe. Fico teda podplatil celé bystrické ARO od prednostu až po upratovačky, aby dezinformovali. To určite ...
24.06.2024 - 22:20:55
03
Je mi jasné že to sa nedá,ale zneužili to tak ako by to nedokázal asi nikto. To neustále prekrúcanie a posúvanie pravdy.
Už začínam byť alergický na to nebuďme ako oni, nekonspirujme atd. Veď to je presne s čím rátajú a patrične to zneužívajú. A v pozadí si idú svoje z navratom boľševizmu. Všetky tieto tanecky sú len zásterka robí to len hŕstka prospecharov. Nikto si nevšíma ľudí zo Smeru ktorí v tichosti rabujú s huckaju.
24.06.2024 - 22:32:36
02
Jaroh napísal:
Netreba konšpirovať, nesmrdí. Poznám doktorov, čo sa oňho starali. Bol zranený tak, ako sa písalo, bol v sračkách, potom sa z nich dostal. Netreba konšpirovať.

Takže prečo 3 výstrely vs 5 rán vo videu? Prečo zostalo 7 nábojov z desiatich v zásobníku?
24.06.2024 - 23:16:26
01
K tomu si treba pripomenúť Ficovo veštenie, za chvíľu tu bude atentát na politika...
24.06.2024 - 23:18:51
00
Uz sa podaktori zacinate podobat na Frantiska Pliska... :lol:
https://www.mtbiker.sk/forum/post2043079.html#p2043079

Samo Marec:
'Naozaj to pripomína starostlivo zrežírovanú reality šou, v ktorej štáb udržiava pozornosť publika umelo zinscenovanými konfliktmi. To nie je politika, ale céčková produkcia, ku ktorej si beriete pukance. Groteska, v ktorej sa Laurel a Hardy tlčú dáždnikmi. Len to vôbec nie je smiešne.

Fascinovane to sledujeme a celé hodiny trávime diskusiami a predbiehame sa v hľadaní výstižných označení aktérov a udalostí (a výstižné označenia sa z pochopiteľných dôvodov míňajú). Stali sme sa toho súčasťou, čiže oni zvíťazili. A je to úplne mimo, celé zle."
24.06.2024 - 23:29:17
01
Kristina napísal:
Takže prečo 3 výstrely vs 5 rán vo videu? Prečo zostalo 7 nábojov z desiatich v zásobníku?

CZ75 ma zasobnik na 16 nabojov. pokial je zvysok videa podobne faktograficky presny, tak je to naozaj nie ze strata casu, ale nieco este horsie
25.06.2024 - 00:09:04
01
V tejto paródii na štát sa politici vôbec neštítia veci nad ktorými sa zastavuje rozum. Ako príklad môže stačiť otec národa s únosom prezidentovho syna. A náš poloboh a premier naveky bol jeho najlepším žiakom!
25.06.2024 - 05:38:31
01
Zdroj Wikipedia:
CZ 75 je to 15 nábojů, od roku 1997 16 nábojů 9 mm Luger v zásobníku + 1 v komoře


potkanX napísal:
CZ75 ma zasobnik na 16 nabojov. pokial je zvysok videa podobne faktograficky presny, tak je to naozaj nie ze strata casu, ale nieco este horsie
25.06.2024 - 07:33:49
00
@Jaroh Ja poznám kamaráta čo pozná doktora ktorý ho operoval, ale keď som zisťoval podrobnejšie, tak z toho nebolo nič a totálny fejk... To bude rovnaké aj v Tvojom prípade.
25.06.2024 - 07:54:25
00
Kristina napísal:
Nerada takto konšpirujem, ale v článku ma zaujalo niekoľko nezrovnalostí. Napr. počet výstrelov, vs počet nábojov v zbrani. Alebo typ zbrane, ktorá sa v čase údajného zaobstarania ešte oficiálne nevyrábala. Nejako som však nezaregistrovala tie odletujúce nábojnice po výstreloch ako v tých vzorových videách. Zázračne rýchle uzdravenie život ohrozujúcich devastačných poranení. Pripadá mi, že niečo v tej storke smrdí.


Uz ti to tu pisali. Nabojov tam vies nabit 15-17. To je ale kapacita, pokojne mohol nabit len 5. Len cisto psychologicky, ked ides do akcie skor nabijas viac ako menej.
Dalej, strelec tvrdi, ze vystrelil tri? Tiez tvrdi, ze nechcel zabit a tiez tvrdi, ze slovenski branci su super a kopu inych veci. To, kolko vystrelov padlo sa zistuje podla najdenych vystrelenych nabojnic/projektilov. Nie podla toho, co povedala vedla stojaca tetka, alebo strelec.
Uz po nejakej druhej rane na neho naskakali, drzali mu ruku a zbran, jednak ani nevie ci, kolko a kam presne strielal, jednak to mohol mysliet aj tak, ze tie dalsie uz "vystrelil" ochrankar a on nic, on svaty.
Dalej vyletujuce nabojnice, na tom videu vseobecne viac nevidiet ako vidiet, je z dialky. Preto je nezmysel riesit vyslah z hlavne, dym aj vystrelene nabojnice. Lebo zle video. Ale ubezpecujem ta, ze tie nabojnice vyletovali, uz aj keby hned boli slepe, pretoze inak by to nerobilo bum bum. Alebo este mozes tvrdit, ze strielal z vodnej striekacej pistolky, ale potom sa nemame o com bavit.
Zbran sa nevyrabala ked ju kupil a podobne bla bla. To je ozaj skoda reci, bud uplna blbost, alebo prosty preklep. Kazdopadne taketo voloviny osobne uplne ignorujem, lebo je to uplne nepodstatne. Vsetko info co mame je jpp cez x prostrednikov, tak nejake cislo v mediach hore dole vobec nehra rolu.
No a co sa tyka zraneni. Sme na cyklo fore. Pravidelne sa tu nadchyname nad tym, ako sa ten ktory cyklista da zazracne dokopy po tom, co sa rozmlati na kasu. Mne sa nezda, ze by fico sutazil, pracoval, bol cinny okrem jedneho videa. Zjavne nie je ok. Ale chce pred ovcami vyzerat ako alfasamec, preto nevypustil ziadne zbedacene fotky z nemocnice. Tie by vas uspokojili, uz by to nebolo podozrive? Su v tom smere fakt tak tupi, ze nevedia poriadne nafejkovat ani foto z nemocnicnej spostele?
Ale no tak... Iba zbytocne konspirujete, nic divne na tom nie je. Mal z pekla stastie, hajzel, to je cele
25.06.2024 - 08:57:45
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up