Hovoriť o tom, že bolo blata až až asi netreba hovoriť ? Počasie si nevyberieme ale maratón parádny. Organizácia parádna, ľudia na občerstvačkách super, len tak ďalej ?
Tento rok som sa rozhodol ísť oproti predošlým rokom strednú trať tak som si užil vody a blata dvojnásobne ? Akurát keď som sa pozrel na bicykel v cieli tak chudák si odrpel, teraz si zaslúži asi celkovú rozborku ?
22.06.2024 - 18:39:02
11
Vedel by som hovoriť o tom ako mi blato zalepilo prevodník tak že sa nedalo pedálovať ?
Normálne som bol chvíľami rád za dážď že zo mňa zmýval vrstvy blata ?

Ale inak paráda, bol som tam prvý krát a tú trasu si niekedy dám znovu...za sucha
22.06.2024 - 18:59:59
11
Ahojte,
Len tak z rýchlika, lebo únava už ozaj maximálna. Veľká vďaka každému, kto k nám napriek dnešnému počasiu dorazil. Boli ste úžastný. Dnešok bol veľmi náročný, či už pre vás, pre nás organizátorov, regulovčíkov, Hasičov, ludí na občerstvovačkách...skrátka väčšina z vás/z nás si siahla až na dno. Počasie je ozaj jedna z posledných vecí, ktoré nedokážeme ovplyvniť. Nenormálne nám to bolo dnes ľúto, že zažívame už po tretí krát daždivé dejauve. :rain: :headbang:

Žiaľ dnešok pre jedného z vás pretekárov, skončil nie v cieli, ale v podvese záchranarského vrtuľníka a následne na urgentom príjme v Trenčianskej nemocnici :( . Chceme aj touto cestou pozdraviť Michala a popriať mu mnoho síl, :muscle: Podľa posledných správ si to odniesli hlavne rebrá, Zároveň obrovská vďaka LZS ATE, záchranárom z RZP.sk, DHZ Horné Srnie a hlavne dvom bikerom (Lukášovi a Dávidovi) z dlhej trate, ktorý pri ňom zostali do príchodu pomoci :handshake:
Mišo drž sa, prajeme nech si čoskoro fit, a bol si ozaj statočný


Naposledy upravil matto88 dňa 22.06.2024 - 20:39:53, celkovo upravené 1 krát.

22.06.2024 - 19:36:59
68
Prvé fotky od nás organizátorov....postupne budeme dopĺnať...
Foto organizátori
22.06.2024 - 20:00:40
03
matto88 napísal:
... Dnešok bol veľmi náročný, či už pre vás, pre nás organizátorov, regulovčíkov, Hasičov, ludí na občerstvovačkách...

Velka vdaka damam a panom na obcerstvovacke nad Srnim - na ostrej zakrute po zjazde (pod zahradkami ?).
Pomohli mi uplne uzasne pit-stopovu rychlostou opravit defekt. Pozdravujem! :y: :bow:
22.06.2024 - 20:20:51
12
Mato, nezufaj. Ako tim, ten organizacny, ludsky, ste uzasni. Davate do toho maximum a je to vidno, je to citit. Miestami mozno az prehnane :-) Znacenie, organizacia, informovanost, priebeh, vsetka ta vynalozena energia a priprava… tvoja otvorenost a uprimnost. Pocasiu bohuzial nerozkazeme a tiez mam obcas pocit ze je to prekliate, ale mozno prave tak to ma byt, inac by to bolo priliz lahke. Jak pre vas, tak pre nas ;-) Myslim, dufam, ze ludia minimalne svojou ucastou davaju najavo ze vas podporuju, ze to robite dobre, ze sa im u vas lubi. Tak ako vy davate maximum energie do pripravy, tak isto my davame maximum do samotneho preteku, obetujeme material, pol dna sa davame dokopy… Minimalne ja, pred chvilou som skoncil :lol: Vidis, ja som napr. nevymakol a prehlasil sa na dlhu aj napriek prognoze, len aby som sa pokusil opatovat vasu enegiu do priprav tou mojou vynalozenou. Skoda ze to dopadlo ako dopadlo, tiez ma to stve, stvalo… Spomienky zostavaju, a aj vdaka vam, najma vdaka vam a takym ako vy, ich mame. Netrap-te sa nad tym, keby nam to nevyhovovalo, prekazalo a neuzivali si to :drunk: tak tam nestartujeme, dnes ani po minule. Takze neklesaj na duchu, dekadu dokoncite, dalsiu nacnite a ideme dalej. Diki tebe, diki vsetkym podielajucim sa na priprave, organizacii a priebehu aby sa par desiatok blaznov mohlo vybujarit!! :clap: :y: :handshake:
P.S. Pri 20-tom rocniku sa natom budeme smiat a spominat ;)
22.06.2024 - 22:31:27
16
Mili organizatori. Dakujem bolo to super, ja som si to uzila a teraz na to budem predlho spominat. Na taketo preteky sa nezabuda!!! Mozno maly tip na zlepsenie: keby sa vyhlasovanie presunulo na neskor lebo este dlho po tombole prichadzali z dlhej pretekari a v cieli uz nikto necakal...Tak mozno to pre nich mohlo byt take smutne(aspon pre mna by bolo). Znacenie, a hlavne regulovcici boli fantasticki. Klobuk dole. Este raz vdaka, dufam zebo rok sa vidime :))
23.06.2024 - 05:58:13
13
Ako vzdy organizacne na 1*.
Jarosov chodnik oznaceny naozaj luxusne, isiel som ho na pol oka, snad kazdy vacsi kamen a koren bol prsknuty sprejom, verim tomu, ze ak bola v okoli aj diva zver, mala na sebe minimalne reflexnu vestu :-)
Isiel som Kratku trat a jedine, co som nevyslapal, bol ten kratucky strmy usek na Zabka traile, po nom ma vzdy na luke vytrasie a tesim sa na kusok asfaltu pred cielom.
Tak v auguste druhe kolo. Ci? :-D

Prílohy:

20240622_134241.jpg
20240622_134241.jpg 630.88 KiB thumb_up0thumb_down

20240622_134231.jpg
20240622_134231.jpg 366.93 KiB thumb_up0thumb_down

23.06.2024 - 14:38:08
12
RANDAL napísal:
Ako vzdy organizacne na 1*.
Tak v auguste druhe kolo. Ci? :-D

Díky mooc.
V Auguste? ...skôr sme rozmýšlali, že pri našom štastí, by sme mohli skúsiť Decembrový termín :)
23.06.2024 - 19:37:22
02
Super foto od https://www.instagram.com/adamsangala/...mooc Ďakujeme

Foto od Adama
23.06.2024 - 19:39:28
00
katush napísal:
Mili organizatori. Dakujem bolo to super, ja som si to uzila a teraz na to budem predlho spominat. Na taketo preteky sa nezabuda!!! Mozno maly tip na zlepsenie: keby sa vyhlasovanie presunulo na neskor lebo este dlho po tombole prichadzali z dlhej pretekari a v cieli uz nikto necakal...Tak mozno to pre nich mohlo byt take smutne(aspon pre mna by bolo). Znacenie, a hlavne regulovcici boli fantasticki. Klobuk dole. Este raz vdaka, dufam zebo rok sa vidime :))

Katka ďakujeme veľmi mooc...ten záver bol tento rok trošku chaotický, kedže 2ja z 3 hlavných organizátorov boli v teréne a riešili žiaľ úraz jedného z pretekárov. Aj tak klobúk dole pred tým, ako to zbytok teamu zvládol. :y: Ale samozrejme máš pravdu. Do budúcna si to isto lepšie postrážime ;) ...bol to celkovo tento rok fakt záhul, pre nás ďalšia skúsenosť a aj poučenie. Veľmi veríme, že ak sa dožijeme 10-teho ročníka, tak bude konečne pekný, slnečný deň, bez väčších stresov a hlavne bez zranení :whew:
23.06.2024 - 20:35:31
07
Ahojte, dlhujeme vám ešte jeden album. Tento krát to nebude o fotkách, ale o videách. Tie pre vás natočil https://www.instagram.com/tomassykorcin, ktorý na E-biku s vami absolvoval časť trasy. Ďakujeme :handshake:

Videá Tomáš
27.06.2024 - 19:59:48
13
Usilovne pracujeme na finálnom reportážnom videu, z tohto ročníka. Taktiež sa môžete tešiť na maratónsku reportáž priamo tu na MTBiker.sk .

Zároveň Vám opäť chceme poďakovať, za to aký skvelí ste boli. Pri odznačovaní trás sme našli len pár kusok obalov od gelov...Ďakujeme ;) , toto všetko nám pomáha udržiavať veľmi dobré vzťahy, či už s Lesmi SR, CHKO Biele Karpaty, súkromnými vlastníkmi pozemkov, urbariátmi, dotknutými obcami, či odborom životného prostredia v TN....Vďaka :handshake:
27.06.2024 - 20:07:00
015
Krátky report ako bolo:

https://bicykle.vetroplachmagazin.sk/cyklomaraton-horne-srnie-2024-2511
28.06.2024 - 10:07:57
14
S radosťou spomínam na rok 2020 a tie ideálne podmienky :) ale som rád že som sa nakoniec odhodlal a dokončil aj tento ročník aj keď počasie vytrápilo, ale super aspoň to bolo zase odlišné :) Moje video z trate:
thumb_up0thumb_down
29.06.2024 - 23:04:21
15
keyboard_arrow_up