este su celkom dobre budgetove vnutorne gate z dekaca, ale take tie vyssie rady samozrejme ..
31.05.2024 - 12:49:18
00
Neviete poradiť nejaký ľahký pršiplášť do batôžku na commuting? Najlepšie aj s nejakou ochranou stehien, aspoň spredu, nech to môžem nosiť v ruksaku. Pozeral som aj nejaké pončá, ale nejak im nie som naklonený a vyzerá to, že zaberajú aj dosť miesta.
04.06.2024 - 10:48:40
00
Máte niekto skúsenosti s veľkosťou značky Karpos čo ak som pochopil by mal robiť Sportful. Objednal som si totiž dres vo veľkosti L a vyzeral mi byť hádam o dve čísla väčší. Pritom bežne nosím od Sportfulu L, pričom som normálne Mkový ale dresy vzdy L. Tabuľka veľkostí je presne taká istá ako u Sportfulu...
06.06.2024 - 14:08:47
00
ja kupujem sportful aj karpos všetko o číslo väčšie -XL.
kratke gate už budu dalšie dokonca XXL, lebo ma tahaju lemy na stehnach
06.06.2024 - 14:27:41
00
Karpos mám 2 bundy a sedí mi bežná veľkosť. Nemusím pridávať jedno číslo ako pri talianoch.
06.06.2024 - 15:48:34
00
Rovnako, zihadlo 5 sa len musi zmierit, ze to uz je jeho cislo :D
06.06.2024 - 15:50:24
01
Áno už som oravský špekáček
06.06.2024 - 15:51:50
03
Dali sme si šiť dresy v Nine, dali nám na vyskúšanie dva druhy - normálne a šport. Tie šport boli minimálne o 1 číslo menšie. Obvody menšie, dĺžky boli skoro rovnaké. Treba si aj u iných výrobcov, pri pultovom (i-netovom) predaji všímať, či si vyberáte oblečenie pre bežnú populáciu alebo pre športovcov. Poznámka - talianski výrobcovia robia väčšinou pre športovcov...
06.06.2024 - 18:52:35
05
Mam taku otazku, v poslednej dobe sa mi viac krat stalo, ze ked som mal cely den oblecene vnutorne kratasy so silikonovym lemom, tak vecer mam "vypalene" pasiky na stehnach. Zjavne mam nejaku formu alergie alebo co ... divne je, ze pri kratkej expozicii, tzn nizke jednotky hodin, tak sa nic nedeje. Ani kolenacky nic nerobia a musim to mat fakt oblecene cely den. Co s tym, hladat bezsilikonove kratasy, krmit sa antihistaminikami alebo este nieco ine ?
18.06.2024 - 10:23:44
00
mavam take tiez. vyhybam sa silikonu - napr. elastacky vozim uz dlhsie castelli endurance 3 - tie ich giro3 lemy mi to nerobia. to je skor tkanina pretkana gumickou alebo nieco take. takze je to do velkej miery priedusne. podla mna su to zapareniny - preto sa to aj objavi po dlhsej jazde. po jednom ultra som od navlekov take hnisajuce pasiky liecil mesiac.
18.06.2024 - 20:16:40
01
ivast napísal:
Mam taku otazku, v poslednej dobe sa mi viac krat stalo, ze ked som mal cely den oblecene vnutorne kratasy so silikonovym lemom, tak vecer mam "vypalene" pasiky na stehnach. Zjavne mam nejaku formu alergie alebo co ... divne je, ze pri kratkej expozicii, tzn nizke jednotky hodin, tak sa nic nedeje. Ani kolenacky nic nerobia a musim to mat fakt oblecene cely den. Co s tym, hladat bezsilikonove kratasy, krmit sa antihistaminikami alebo este nieco ine ?

ja som tie leny na vnutroných kratasaoch odstrihol, aj tak mi len škrtili žilu
19.06.2024 - 06:48:38
00
Ahojte, pred nedávnom som riešil dilemu aké voľné nohavice na MTB. Tak možno niekto to bude riešiť tiež a ulahčim mu výber.
Objednal som si:
Endura enginered 2
Endura hummvee
Endura Single track
Silvini rango pro
Silvini rango
Silvini Elvo
Silvini Meta
Silvini Fabriano
Vložky: Silvini inner pro a craft Core endur.

Vybral som si Rango Pro. Musím povedať že endura sú fakt do náročnejšieho terénu, sú hrubé a odolné. Čo sa týka Silvini celkovo mi ich výrobky viac sedeli a boli také univerzálnejsie. Vo finálnom výbere som mal Rango Pro a Fabriano, oba boli dobre ale rango pro má opasok, a Fabriano taku neprakticku prácku vo forme zubateho pasika, to mi prišlo do budúcna ľahko znicitelne.
Čo sa týka vnútornej vložky, tak inner pro sú veľmi príjemné na nosenie ako boxerky ale tá vnútorná vložka má neoslovila. Craft Core Endur majú výbornú vložku, tie som si aj nechal. Tiež som mal gélovu vložku Force, tá bola zo všetkých najpohodlnejšia ale je v nej teplo na leto.

Takže záver Silvini veľmi kvalitné výrobky, na bežné nosenie nosím Lko, ale na bajk som vzal XL, keďže menej obmedzujú pri šľapaní.

Víťaz: Silvini Rango Pro.
20.06.2024 - 20:49:56
04
Ahojte, máte niekto skúsenosti s letnými rukavicami od Roeckl? Zaujímam sa o modeli s výplňami BI-FUSION, bolesť rúk a dlaní v poslednej dobe ma nútia pozerať sa po nejakých kvalitnejších rukaviciach, ak má niekto s nimi čo to najazdené, nejaké postrehy by pomohli pri výbere.
22.06.2024 - 11:25:15
00
Easton87 napísal:
Ahojte, pred nedávnom som riešil dilemu aké voľné nohavice na MTB. Tak možno niekto to bude riešiť tiež a ulahčim mu výber.
Objednal som si:
Endura enginered 2
Endura hummvee
Endura Single track
Silvini rango pro
Silvini rango
Silvini Elvo
Silvini Meta
Silvini Fabriano
Vložky: Silvini inner pro a craft Core endur.

Vybral som si Rango Pro. Musím povedať že endura sú fakt do náročnejšieho terénu, sú hrubé a odolné. Čo sa týka Silvini celkovo mi ich výrobky viac sedeli a boli také univerzálnejsie. Vo finálnom výbere som mal Rango Pro a Fabriano, oba boli dobre ale rango pro má opasok, a Fabriano taku neprakticku prácku vo forme zubateho pasika, to mi prišlo do budúcna ľahko znicitelne.
Čo sa týka vnútornej vložky, tak inner pro sú veľmi príjemné na nosenie ako boxerky ale tá vnútorná vložka má neoslovila. Craft Core Endur majú výbornú vložku, tie som si aj nechal. Tiež som mal gélovu vložku Force, tá bola zo všetkých najpohodlnejšia ale je v nej teplo na leto.

Takže záver Silvini veľmi kvalitné výrobky, na bežné nosenie nosím Lko, ale na bajk som vzal XL, keďže menej obmedzujú pri šľapaní.

Víťaz: Silvini Rango Pro.


Len by som doplnil že Endura robí Single Trackyaj vo verzii Lite ktoré sú výrazne tenšie ako klasické Single Tracky.
22.06.2024 - 11:39:48
01
PeterK2 napísal:
Ahojte, máte niekto skúsenosti s letnými rukavicami od Roeckl? Zaujímam sa o modeli s výplňami BI-FUSION, bolesť rúk a dlaní v poslednej dobe ma nútia pozerať sa po nejakých kvalitnejších rukaviciach, ak má niekto s nimi čo to najazdené, nejaké postrehy by pomohli pri výbere.

Ja som ich nosil asi 800km, bolesti ruk alebo unavene ruky som necitil ani pri dlhych vyjazdoch. Dobry grip, nepotili sa mi ruky, neparali sa.. za mna kvalitny vyrobok. Skoda ze som vrchnu sietku skrtol o asfalt a je po nich. No vybrat nahradu sa mi velmi nepodarilo. Vsetko je nejak.. horsie. Mohol by si byt spokojny. Ten gel na dlaniach fungoval dobre.
22.06.2024 - 12:08:53
00
keyboard_arrow_up