A ak niekto čaká od peleho nejaké "prebudenie" ako napríklad nejaký zúfalci od hranola po atentáte, tak len na pripomenutie
thumb_up0thumb_down
16.06.2024 - 00:07:11
10
Včera odišla slušnosť a noblesa z prezidentského paláca v podobe Zuzany a prišla v pozlatke zabalená faloš a pretvárka v podobe podrztasky.
16.06.2024 - 07:00:15
326
Keď sa to tu začne postupne ekonomicky rúcať a prvý zdrhne zo svojho postu premiér, inteligenti z SNS si začnú nárokovať čoraz viac, Hlas sa rozpustí v Smere, aby pán prezident nebol nakoniec nešťastný z toho, že to bude musieť celé zastrešovať.
16.06.2024 - 07:37:21
00
https://blog.sme.sk/janskerko/spolocnost/kraca-slovak-kraca-ale-kam?ref=tit
16.06.2024 - 07:55:36
00
Trefne napísaný blog :y: Stane sa Slovensko prvou krajinou na svete, ktorá odsúdi človeka za pomoc Ukrajine?

https://blog.sme.sk/krizanovska/politika/mam-pocit-ze-pan-robert-kalinak-si-nieco-snupol-do-nosa
16.06.2024 - 08:34:56
14
Ludske slobody a prava potlacujuci rezim severnej koreje by bol davno zvrhnuty.
Lenze vyplach mozgov a propaganda dosla tak daleko, ze ovcania vsetkemu veria.
Bolo vycislene ze by vyslo strasne draho celu populaciu presvedcit ze realita je uplne ina. Tak sa to nechalo tak.
Russi su uz takmer tam, a my na tu stranu sme prave vykrocili ....................
16.06.2024 - 08:43:10
02
Trefny komentar z diskusie na sme.sk: :tmi:

"Som sa pobavil. Podľa mňa si Pelle nezaslúži ani jedno z tých štyroch vyznamenaní. To, že ich získal, tie vyznamenania podľa mňa len dehonestuje a uberá im na vážnosti. Možno mi niečo ušlo. Ak áno, niekto mi to prosím vysvetlite.

Rad Andreja Hlinku - ako sa Pelle zaslúžil o vznik SR pred 31 rokmi?

Rad Ľudovíta Štúra - ako sa Pelle zaslúžil o rozvoj demokracie na SR? Zdržiaval zaslanie novely Trestného zákona na Ministerstvo Spravodlivosti tri (?) týždne, lebo chceli vyšachovať Ústavný súd naťahovaním lehôt na uverejnenie novely v Zbierke.

Rad Štefánika - ako sa Pelle zaslúžil o obranu SR nasadením vlastného života? Alebo sa naňho vzťahuje tá pasáž o záchrane značných materiálnych hodnôt? To by bol zlý vtip. Pelle bol 14 rokov členom Smeru, ktorý materiálne hodnoty SR systematicky rozkráda. Ako to bolo s tou krabicou od šampanského plnej kešu?

Pribinov kríž - aké má Pelle zásluhy v oblasti hospodárskeho, sociálneho alebo kultúrneho rozvoja Slovenska? Hospodársky rozvoj - pomáha Smeru zametať všetko pod koberec, vrátane korupcie a rozkrádania Slovenska, čo len SPOMAĽUJE hospodársky rozvoj. Sociálny alebo kultúrny rozvoj - ak sú klebety o jeho orientácii založené na pravde, tak ako skrytý homosexuál neurobil nič ani na podporu vlastnej LGBTQ komunity.

Niečo mi možno fakt ušlo. Može mi niekto prosím vysvetliť, čo presne Pelle urobil pre Slovensko aby si zaslúžil čo i len jedno z tých štyroch vyznamenaní? Mne skôr príde ako politicky kariérny oportunista bez chrbtovej kosti, morálky, alebo svedomia."
16.06.2024 - 10:51:01
719
Kolaborantovi nepomohli ani smeráci pri vláde?

https://www.reddit.com/r/Slovakia/comments/1dh26mn/hamb%C3%A1lek_no%C4%8Dn%C3%AD_vlci_zatv%C3%A1ra_kr%C3%A1m_%C3%BA%C4%8Dinok_sankci%C3%AD/
16.06.2024 - 11:51:17
24
Aspoň pele má zmysel pre humor, alebo nie ? :)
Mojou výhodou je, že som jediný politik na Slovensku, ktorý zastával všetky tri najvyššie ústavné funkcie a viem, ako fungujú štátne orgány, povedal prezident Peter Pellegrini. “Aj problémy, ktoré nepatria do prezidentského paláca, budem vedieť vyriešiť svojou skúsenosťou, lebo viem, na koho sa obrátiť.” (rtvs)
16.06.2024 - 12:18:59
00
yossarian napísal:


A musi sa aj vyplackat, velky geroj podporovatel genocidy. Tak typicke, uz je zrazu on pachatel chudacik a obet, ktora ma byt lutovana... fnuk
16.06.2024 - 12:34:00
01
jerry74 napísal:
Včera odišla slušnosť a noblesa z prezidentského paláca v podobe Zuzany a prišla v pozlatke zabalená faloš a pretvárka v podobe podrztasky.

odisla... preto ho nemienim oslovovat ani pan, a uz vobec nie pan prezident. take nieco si treba zasluzit. dovtedy je to len PP - podrztazka prezidentom alebo pokrytecka podrztazka. tesim sa na pripadne predvolanie za hanobenie rasy etika a prezidentskeho palaca :) keby nieco - dostavim sa o 15 hodin, a ja neviem pouzivat internet a nepisal som to ja :)
16.06.2024 - 12:43:50
05
Možno mu kamarát preceda prihrá nejaké teplé miesto v štátnej správe, kde sa bude dať niečo rozkradnúť, keď teraz musí chudák ísť po žobraní. Veď za neho aj v Bruseli orodoval.
16.06.2024 - 12:46:38
00
Srsen napísal:
.... Peter Pellegrini. “Aj problémy, ktoré nepatria do prezidentského paláca, budem vedieť vyriešiť svojou skúsenosťou, lebo viem, na koho sa obrátiť.” (rtvs)

Myslím, že sa ani nebude musieť na nikoho obracať.....noty dostane priamo od šéfa🤔
16.06.2024 - 13:28:21
00
Do roka je tu Bielorusko, kde bude každý držať hubu a krok. V niektorých oblastiach je to markantné už dnes. Či je to strach alebo prejav súhlasu, to nechám na vaše posúdenie.
16.06.2024 - 13:52:10
03
Dudo napísal:
" ... z tých štyroch vyznamenaní.


Je pravda, ze uz mi pamat prilis nesluzi ale kde sa vzala ta tradicia tych styroch vyznamenani. Dostali to aj ti doterajsi? Nepamatam na cosi take.
16.06.2024 - 15:21:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up