Muso napísal:
Ono je este dost blbe, ked pride potvrdenie, ze zasielka bola odovzdana kurierovi a ten status tam svieti 24hod, lebo to kurier realne prevezme az druhy den...

toto sa bežne deje aj v pripade Packety, keď balik bol vložený do Z-Boxu (hlavne na nejakej dedine) - tam kolko razy balík leži 2-3 dni kym ho prevezmú ... a inokedy mam balík na druhy deň doma (do 24 hodin)
12.06.2024 - 22:46:04
00
ankhax napísal:
Nechcel som, aby to, co som vyssie napisal, vyznelo ako nejaky hejt. Ja viem, ze robite, co sa da, a mate super pristup ku zakaznikom a preto u vas kupujem zo vsetkych dostupnych cykloshopov najviac. :-)


To nebolo konkrétne k tebe, ale všeobecne ;)
13.06.2024 - 05:22:57
01
PINY napísal:
Ja neviem chlapi, ale furt sa na niečo sťažujete :P Je jasné, že občas sa niečo skomplikuje, natiahne sa z objektívnych príčin doba dodania. Nie je to kyslík, myslím, že každý z nás by neskoršie dodanie mal zvládnuť. Len teraz je taká divná doba. Všetci chcú veľa a všetko hneď. Ľudia prestali byť trpezliví, tolerantní a každý vidí len seba.

To ich naučil ten malý zelený hajzlík v TV reklamách - do polnoci objednáš, ráno v Alzaboxe máš,
13.06.2024 - 08:35:55
06
ani nie - to nas len naucilo, ze ked si pri objednavke vyberas tovar a pri vybere dopravy si vyberies tu, kde pisu ze to bude u vas doma 7.6. - tak je asi normalne ocakavat, ze to toho 7.6. ma prist... nic viac
13.06.2024 - 09:00:04
01
Muso diky za feedback. Pozeral som to a tu sme mali procesny problem, ktory vyvstal z toho, ze vozime po novom (zhruba 2 tyzdne) zasielky na ceske depo:
- ty si objednal cca 12:40, avizovany datum dorucenia bol dalsi pracovny den
- po starom by sme vyexpedovali v ten isty den, vecer by to islo do slovenskeho depa, dalsi den sa dorucuje v CZ.
- po novom sme vyexpedovali v ten isty den, ale dodavka co isla do CZ depa uz odisla (musi chodit skor aby stihala) a zasielka isla od nas az nasledujuci den a uz sa nedorucila v ten isty den, cize zmeskala.

Robime to uz tento tyzden tak, ze dodavka do CZ berie vsetko co moze a zaroven vsetko co sa nachysta do vecera (kym odide dodavka na SK depo) pojde na SK depo a malo by sa tiez dorucovat v CZ nasledujuci den.

Co sa tyka toho, ze zasielka sa tvari ako odoslana v momente ked ju zabalime - toto sa troska tazsie riesi. My nemame nas scan ked sa zasielka realne da do ruky prepravcovi. Jeho prvy scan je az pri prvej manipulacii v depe a to moze byt niekolko hodin, v najhorsom az na druhy den. Medzitym je zasielka zabalena a caka na prevzatie alebo v preprave. Porozmyslame ci sa to da spolahlivo riesit, ale nebude to uplne easy.
13.06.2024 - 09:46:11
10
diky vam za doplnenie pozicovne o normalny bike, uz som si ten BMC aj rezervoval :party:
13.06.2024 - 09:50:22
10
iron.hide o tom som písal vyššie, že počúvame. tak sme sa nad tým zamysleli a zaradili. ;)
13.06.2024 - 10:09:13
13
Naozaj sa to tu číta poriadne :) Zákaznícka podpora práve poriešila môj rozliaty citrus čistič spomenutý v príspevku :) :y: Ďakujem moc :l:
13.06.2024 - 10:57:29
01
PINY Dobre bolo, že kvapalina nepoškodila iný tovar. Na to myslím a podľa možnosti čističe apod. pre istotu neobjednávam s tyčinkami či oblečením. Skôr nech cestujú s retiazkami.
13.06.2024 - 12:25:40
00
Velmi ocenujem doplnenie moznosti pridania dalsieho tovaru do uz existujucej objednavky (pri ktorej sa medzicasom caka na dodavatela) bez nutnosti cakania na obsluhu eshopu!
Nezvykol som sice cakat dlho, ale ked to moze byt pridane okamzite a rovno sa mi zobrazi moznost na doplatenie rozdielu, je to super!
Dakujem.
17.06.2024 - 10:14:42
23
Čaute, potrebujem obmenit vnútorné MTB kratase, tak som počal pátranie v sortimente a mám také neočakávané zistenie, že časť vnútorných nohavíc s vlozkou a bez trakov [ možno aj iné, ale pozornosť som venoval len týmto ] máte zalistovane v krátkych cyklo a druhú v outdoor krátkych. Aby to náhodou nemalo hlavu a pätu tak napr. Silvini Basic máte v cyklo a Pro v turistike.

Navrhujem extra kategóriu vnútorné MTB sortky s vložkou a keby ešte urobíte filter traky on/off tak to bude úplne dokonalé ...
18.06.2024 - 08:24:10
00
Ahoj ivast, poslal by si mi, prosim, aj nejaky priklad tych, co si nasiel len v outdoor kratkych? Lebo ak mas na mysli Silvini Inner Pro, tak tie su aj v cyklo aj v outdoore. Nemalo by sa totiz stat, ze by boli nejake vnutorne kratase s vlozkou len v outdoore, islo by o chybu, ktoru by sme radi opravili.

Co sa tyka kategorie "vnutorne MTB sortky" - to znie ako fajn napad, zaevidujeme :)
18.06.2024 - 08:42:55
00
zatvaraci sacok nie je 100% tesny, ale maly unik by mohol chytit.
flasa zamotana do strečky či bublinkovej, riesi len mechanicky naraz.
18.06.2024 - 20:18:32
00
Shimano ptfe olej sa prestal vyrábať? Zdá sa, že viac shopov ho nemá v ponuke.
18.06.2024 - 22:47:58
00
Ano skoncil.

https://www.mtbiker.sk/shop/servis/mazivo-a-oleje/oleje-a-vosky-na-retaz/vortex-go-chain-juice-ptfe-olej-na-retaz-100-ml-p166835.html

Tento olej by mal byt takmer totozny
21.06.2024 - 09:59:02
10
keyboard_arrow_up