Jaroh: Samozrejme, aj mne je sympatické jeho vystupovanie, ale nie vždy. Pripúšťam, že moje hodnotenie je do značnej miery skôr subjektívny pocit, ale hlavne v poslednej dobe mi jeho reč tela vadí (akoby prijal rolu "vinníka").
12.06.2024 - 17:08:47
00
foobar ja som so svojou voľbou spokojný. A plne uznávam, že keď PS vie získať svojich voličov, tak je to fajn. Dokonca v minulých EU voľbách sim ich volil a aj vtedy som bol so svojou voľbou spokojný. A stojím si za ňou dodnes. A keby boli take podmienky ako vtedy, tak ju zopakujem. Ale sú proste ľudia, čo nie sú, už som sa s nimi aj stretol odobne medzitým.

Ale ok, na tuto temu končím, nebudem to tu spsmovať. Bolo to v podstate iba okrajové k tomu komentu čo som dal.
12.06.2024 - 17:17:38
00
https://dennikn.sk/minuta/4044428/?ref=ampm Martina Šimkovičová bola s Petrom Kotlárom na jachte v Chorvátsku v čase, keď mala v parlamente predložiť dôležitú novelu zákona o mediálnych službách. Zmeny, ktoré sú v nej, vyžaduje Európska komisia, už teraz meškáme niekoľko mesiacov a Brusel voči Slovensku preto vedie konanie. Bod rokovania presunuli na neurčito.
12.06.2024 - 17:19:34
00
lukjur, volič PS v prvom rade asi nie je spokojný výsledkom ostatných volieb. Šimečka - zatiaľ aspoň verbálne, uvidíme či aj v praxi - avizuje nejaké dostredivé snahy, tam môže byť potenciál na prečíslenie Fica a extrémistov v ďalších voľbách (a možno aj nie, ale to teraz ešte nemáme odkiaľ vedieť).
Tu nejde o to, či Viskupič je alebo nie je "ten dobrý", v politike niekto nie je dobrý. Ak takýto krok obe strany vnímajú ako prínosný a súhlasia s ním, tak niet dôvodu, aby ho neurobili a to nie je o kráse a dobre. Zatiaľ verím Šimečkovi, že má morálny kompas nastavený dobre. A konieckoncom, Viskupič nie je zlý župan, jeho skúsenosti naozaj môžu posilniť regionálny dosah PS. A pravdupovediac, ja by som sa nečudoval, keby v PS postupne skončil aj Naď, Heger či Hamran a ďalší a mne osobne by to nevadilo, skôr naopak.
No a až potom o tri a pol roka sa uvidí, či budem voliť PS a či budem alebo nebudem ako volič spokojný.
12.06.2024 - 17:23:40
04
Tu už nepomôže nejaké radikalizovanie na úplne opačný koniec proti súčasnej koalícii. Týmto by Šimečka iba hádzal vodu na mlyn Ficovi, Dankovi a podobným. Práve naopak, treba využiť to, že sa Smer a SNS takto radikalizujú a treba ich zatlačiť úplne do toho dezole kúta, kde si snáď konečne menej postihnutý volič bude schopný uvedomiť, že tadiaľto cesta nevedie. Lebo štekajú stále hlasnejšie, keďže nemajú inú taktiku na svojich voličov a dobre vedia, že keď sa nestane zázrak, tak aj posledný dezolko si spočíta posledné drobné a zistí, že mu to Blaho-rečenie neprinieslo nič, iba žlčníkový záchvat.
12.06.2024 - 17:43:16
02
Klasicky papalasizmus, ale ja medzi riadkami citam, ze ficiak toho uz ma dost. Toto by tam nedavali, keby chcel byt este "aktivny".


Vláda schválila balíček opatrení lex atentát, ktorý zavádza aj doživotnú ochranku a rentu pre dlhoročných premiérov či predsedov parlamentu, podobne ako má prezident. Nárok na ňu spĺňa zatiaľ len Robert Fico, keďže pripadá politikovi, ktorý bol v úrade dve celé volebné obdobia
12.06.2024 - 18:38:57
02
Ale proti komu sa bude protestovať, keď Fico odíde "do dôchodku"? A kto bude potom vinný za globálne otepľovanie?
12.06.2024 - 18:44:11
00
alebo je to demonštrácia sily. už si robia čo len chcú

3jalo3, si si pomýlil strany, liberáli nepotrebujú pre svoju existenciu nepriateľa
12.06.2024 - 18:44:27
08
cokupit napísal:
Klasicky papalasizmus, ale ja medzi riadkami citam, ze ficiak toho uz ma dost. Toto by tam nedavali, keby chcel byt este "aktivny".

Ubezpečujem Vás, že v roku 2014 ja už v politike nebudem.
12.06.2024 - 18:53:30
06
Jaroh je to presne tak. Znova ti davam plne za pravdu. Je znova čas na nejaké dva bloky, ktoré sú voči sebe vyhranené. Osobne by som bol najradšej ak by sme tu mohli riešiť iba ideológie týchto blokov, nie existenciálne ukotvenie krajiny. Ak berieme toto do úvahy, tak sme momentálne v stave kedy na kultúrne vojny, ekonomické pohľady ako lavica/pravica nie je priestor a cely prozápadný blok by sa mal zjednotiť pod niekoho, kto ma spoločný vytlak ako napr aktuálne Korcok. Takze iniciatíva je teraz na jeho strane. A ku kľudu zbraní by mali prispieť aj samotní predsedovia stran a aj voliči, čo však momentálne z pohladu na internetových diskusii veľmi nevyzerá.
12.06.2024 - 18:59:32
00
cokupit napísal:
Klasicky papalasizmus, ale ja medzi riadkami citam, ze ficiak toho uz ma dost. Toto by tam nedavali, keby chcel byt este "aktivny".

Kiež by si mal pravdu. V takom prípade by som dal boľševikovi a jeho kumpanom max pol roka, dlhšie tu karavánu neudržia ani omylom ...
12.06.2024 - 19:05:05
00
cokupit napísal:
Klasicky papalasizmus, ale ja medzi riadkami citam, ze ficiak toho uz ma dost. Toto by tam nedavali, keby chcel byt este "aktivny".

To môže platiť retroaktívne? Snáď nie.
12.06.2024 - 20:22:21
00
66peter napísal:
To môže platiť retroaktívne? Snáď nie.

A preco by nemohli platit? Spravidla nemozu retroaktivne platit iba veci v neprospech dotycnej osoby, cize napr. zvysovanie trestov/pokut, ale opacne to neplati.

Kazdopadne zda sa, ze to spravili tak, aby to splnal iba Fico, a nie Meciar ani Dzurinda, co by asi bol problem pre ich volicov...
12.06.2024 - 20:37:43
00
https://blog.sme.sk/nicholsonova/politika/otvoreny-list-premierovi-mily-dozivotne-chraneny-rentier
12.06.2024 - 21:01:59
24
https://www.peticie.com/peticia_za_preetrenie_atentatu_na_roberta_a_na_rozsah_jeho_zraneni_pretoe_su_tu_vane_pochybnosti
12.06.2024 - 21:03:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up