@double pozri sa do oci prvemu ukrajinskemu decku, ktor prislo o rodicov, prvej zene ktoru pretiahlo par ruskych vojakov, prvemu chlapovi ktory sa nieco z predoslych dvoch moznosti musel pozerat a potom napis znova nejaku sracku...

akcpeptovatelna hranica je vtedy, ak nikto nepride pretiahnut moju zenu, nikto neodvezie moje deti do Ruska a zaroven to nebude zarucene nejakou "zmluvou", ktorou si ***** alebo jeho nasledovnik vytrie rit, keykolvek sa mu zachce. Ty prvy ako vyznanavac "planetarneho fatalizmu" (Zem nam dava najavo ako sa k nej spravame... uz to dlho nepotrva... ste konzumni kapitalisti... pisem vam z dovolenky v Alpach...) by si mal chapat, ze ked sa neda, tak sa neda :-( Raz musime zomriet vsetci. Teraz aj za tvoj posraty laviciarsky komfort skapinaju ukrajinci... ale mozno by si rad, keby to polozili, russko bude az po CZ hranice a ty budes moct spokojne rusizovat (od "arizovat", chapes ?)

A teda, ak otocim tvoju otazku, pokial si ochotny ustupvat ty ? celu Ukrajinu - asi hej. cele Polsko - tak urciteee. Co budes robit ak si pride Orban zobrat juzne Slovensko ? Budes na Povazi krakat, aby sme ho nechali, ved berie len Komarno a tam aj tak nemaju take pekne kopce, ako v Alpach ?

P.S. canopus to vystihol presne a strucne
11.06.2024 - 16:07:33
815
Double história jasne ukazuje že nemáte pravdu. V tej našej sa ako paralela ponúka Mnîchov 1938.
11.06.2024 - 16:13:59
03
Bolo by fajn, keby uz konecne smeracki a proruski chcimíri vytiahli svoje hlavy z ruských prdelí.
A PORIADNE si precitali budapestianske memorandum.

https://en-m-wikipedia-org.translate.goog/wiki/Ukraine_and_weapons_of_mass_destruction?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=sk&_x_tr_hl=sk&_x_tr_pto=wapp#Budapest_Memorandum

Mam vsak pocit, ze vytrvalo IGNORUJU FAKTY a za deravy rubel predaju aj vlastnu mater.
A take nieco treba pomenovat ako "nadrziavanie terroristickej mocnosti"..
Karma vas dobehne.


Naposledy upravil peter120 dňa 11.06.2024 - 16:26:14, celkovo upravené 1 krát.

11.06.2024 - 16:22:54
27
ok dik za názor. Mne sa ten mierový plán páči a snad ďalší po svete sa pridajú k nemu. Aby tých smutných detských očí už viac nepribudalo. Ludí ako ja našťastie je stále dosť už len aby politici pochopili ,že vojnou sa nič nevyrieši a eskallácia skončí skor ako začne dalšia možno posledná svetová pre ludstvo. Podľa Vašich rečí musím ešte viac bicyklovať ako doteraz lebo človek nikdy nevie kedy to bude naposledy. Takže dík za motiváciu
11.06.2024 - 16:24:50
00
Kto napochodoval na Ukrajinu ? ktori politici to maju konecne pochopit ?
11.06.2024 - 16:27:09
215
tiež končím v tejto téme. Len som Vám dal ešte môj názor prostredníctvom návrhu zjednotení za mier ako ukončiť vojnu. Vy sním nesúhlasíte, mne sa pozdáva a tým to končí bodka . Netreba to už ďalej rozoberať. Uvidíme čo prinesie budúcnosť či sa niekedy na niečom zhodneme , som pesimista takže ju nevidím nejak optimisticky. Hlavne si užívajte svoj volný čas kým doba praje.
11.06.2024 - 16:32:36
10
double takoj bež do Kremľa, vybav nech ruSS vypadne z Ukrajiny, kde nemá čo robiť. Okamžite bude mier.
Ak v budúcnosti nebude doba priať, bude to pre ruSSov a kolaborantov ako si ty. Nebyť ruSSov, je na Ukrajine ten vytúžený mier, ktorý všetci chceme.
11.06.2024 - 16:40:25
014
pytali ste sa viacerí ako si predstavujem mierové riešenie tak som Vám ho dnes ponukol vo frome zjednotení za mier . Načo sa ma potom pýtate ked Vás moje odpovede rozčuluju. Dali ste mi najavo ,že s tým nesúhlasíte. .Nemienim ja takouto formou komunikovat ani nikoho rozčulovať. dost, že je toho každy den v správach ci na sociálnych sietach. Vaša Forma argumentácie svedčí len o tom, že už nedokážete normálne komunikovať o tejto téme. Ak by som tak ja komunikoval s mojim názorom mám dávno ban ale chápem prečo sa to toleruje. preto je spoločnosť rozdelená a naďalej sa radikalizuje a každý sa uzatvára do bubliny ktorá mu vyhovuje.
11.06.2024 - 16:42:46
00
fokel- vsak aj o tom je ta budapestianska zmluva kde je krasne popisane. Najma zavazky druhych statov voci tym "bezatomovym".
Lenze ako uz z historie vieme, spinavy rusaci si s kazdou zmluvou vytreli rit. A nie je to inak ani dnes.
Sa pytam, NACO zas minat cas s debilmi co chcu "uzavriet mier"... Ked je otazka casu kedy by si aj s buducou "mierovou" zmluvou vytreli rit ?
Ludia su natolko drbnuty, ze sa dokola potrebuju popalit na rusakoch ?
Je to banda zamidrákovanych blbcov s krvavymi ocami, čo sa ženú za územiami a krvou susedov...

Mna by zaujimalo, kolko plati ruska ambasáda, alebo oné súmračná aby "diskutéri" naschvál boli natvrdlí a nechápali zakladným veciam.
Na výber sú 2 možnosti, príjemca má tučnejšiu peňaženku po "výplatnom termíme za vykonanú prácu".
Alebo druhá možnosť, že to robí zdarma a potom je na mieste otázka ohladom duševného stavu. Slušne povedane.
11.06.2024 - 16:43:31
06
double, ty si ale neponukol “mier”, ty si nam ponukol kapitulaciu UA.
11.06.2024 - 17:09:33
020
Kapitulacia znamena ze Ukrajina bude Rusko. Je tam zachovanie povodnych hranic a odchod Ruskej armady z Ukrajiny. Nemozem zato ze chyba kriticke myslenie. Pokracujte tymto stylom myslenia a moze sa stat to ze ja budem musiet bojovat za Vas proti Rusku kedze vy ako ste sa davnejsie vyjadrili ak nas napadne tak budete prvi co budu utekat.
11.06.2024 - 17:15:12
00
Mier znamená ale niečo iné, nie zabrať ukrainské územie a odzbroijiť sa...
11.06.2024 - 17:18:50
07
double, cize ja sa mozem k tebe kedykolvek nastahovat, zabrat ti jednu izbu a ty, aby sme sa nehadali, tak ju o par rokov prepises na mna?
11.06.2024 - 17:25:13
95
clxno1- sam by som lepsi priklad nevymyslel.

Nie je tajomstvo, ze rusaci zistili ze ukrajina ma bohovske prirodne zasoby, vsak aj preto sa tam sli pichnut tazobne firmy zo zapadu. (No vojna ich odohnala..)
Tu vsak rusakovi blika majak, ze hups, ked budu brat od nich, tak uz nebudu potrebovat nas....
Jaka nahodicka ze tam kde sa najviac bojuje zrovna su aj velke zasoby surovin.
Spinavy rus a jeho ekonomika zavisi od fosilu, z toho dovodu "museli" zasiahnut.
Teraz po sankciach si to aj tak mozu strcit do prdele.


Naposledy upravil peter120 dňa 11.06.2024 - 17:37:36, celkovo upravené 1 krát.

11.06.2024 - 17:29:32
05
Nie len izbu ale aj biky,lyže,telku...
11.06.2024 - 17:30:37
06
keyboard_arrow_up