pretoze chodec este kamion nezrazil...
09.06.2024 - 20:20:40
01
... ale už sa stalo, že semafor zrazil auto :-) :-)
09.06.2024 - 20:24:38
02
Ale uz sa koli nemu isto nejaky vysypal a nabural ked sa mu snazil vyhnut. 😉
Rovnako ako zomrel ten cyklista ktory sa snazil vyhnut nejakemu dietatu na cyklotrase a spadol.
Keby to bolo sem tam tak to clovek prejde, ale tym ze sa to neriesi nijak tak to vsetci beru ako ze je to v pohode a vlastne vsetko je chodnik.
09.06.2024 - 20:27:13
00
K tym pokutam tolko ze ja ako chodec som dostal pokutu 2x a tiez viem ze este na skole davali policaji pokuty za prechadzanie cez benzinku kde bola znacka "zakaz vstupu chodcov" (prva pokuta za marenie policajneho vykonu je odtial - krical som na chalanov ze tam stoja za rohom polisi) a potom kusok od prace za prechod cez zeleznicu (tam som dostal druhu). Kamosi dostali pokuty za to ze sli po ceste ako chodci neosvetleni. Na bajku som dostal za prekrocenu rychlost. Ale napriklad v BA vecer ked som siel popri zoo (co znackami nie je znacene ako cyklochodnik) tak som pokutu nedostal ale davali tam pokuty neosvetlenym cyklistom - ja som svetla mal.
09.06.2024 - 20:46:25
01
a-biker napísal:
Na bajku som dostal za prekrocenu rychlost.

lol kde a kolko si siel? ukazali Ti aj fotku?

inak technicky by ma zaujimalo ako Ta zmerali. nema ta "odrazna" zona splnat nejake parametre?

co mi pripomina ze verim ze scarinko na ceste z BK v strmom zjazde pred cervenym krizom brzdi co to da lebo tam je 30ka ? pripadne od trojuholniku smer u slivu...
09.06.2024 - 20:52:20
00
Niekde medzi Ziarom a koncom Smrecian, ako sopliak pred cca 20-25 rokmi. Teraz tam je 40-tka, neviem co tam bolo predtym, vtedy sa tam ale na biku bezne cez 70 jazdilo, auta sme predbiehali. Sutazili sme kto da viac. Teraz nechapem ako som to tam dokazal nabrat, asi len mensie kolesa a tazsie prevody.
09.06.2024 - 21:01:54
01
JFE napísal:
lol kde a kolko si siel? ukazali Ti aj fotku?

inak technicky by ma zaujimalo ako Ta zmerali. nema ta "odrazna" zona splnat nejake parametre?

co mi pripomina ze verim ze scarinko na ceste z BK v strmom zjazde pred cervenym krizom brzdi co to da lebo tam je 30ka ? pripadne od trojuholniku smer u slivu...

Urcite ano ale nemam meracie zariadenie ktore je certifikovane a schvalene statnym organom tak neviem kolko idem. Urcite nejdem viac ako 30. Viem to pretoze ked idem 30 tak ma predbiehaju busy a auta vsade po karpatoch ?
09.06.2024 - 21:28:47
00
:rofl: :rofl: :rofl: urciteeeeeee :rofl: :rofl: :rofl:
takze chodci ti vadia ked sa nespravaju podla tvojich predstav ale ked mas ty dodrziavat pravidla tak len kopa vyhovoriek? nie si ty tak trochu pokrytec? :D (ref. tema politika)

bolo ti to treba zavzdusnovat sa niecim co aj tak neovplyvnis? chodcov (nie len) na moste SnP...

Prílohy:

CK_z.jpg
CK_z.jpg 50.67 KiB thumb_up0thumb_down

09.06.2024 - 22:04:48
02
scarinko napísal:
Toto sa mi nejak nezda. Zlomene stavce a boji sa to povedat mame. Iste normalne funguje cely den a ma rozbite koleno a vlastne ani to nehlasia na policiu.
🙄


Zlomený stavec nie je zlomená ruka, či noha. Inštruktor kajakov, čo kam chodím, tak spomínal, že na jednej rieke sa od nich 1 chalan prevrátil a zomlelo ho to na skalách. Normálne potom ešte dojazdil do cieľa 6km, že ho bolí chrbát a rameno a rebrá, že zajtra nikam nejde. Večer si ľahol spať, ráno nevedel vstať, tak nemocnica. Výsledok, 3 zlomené rebrá, 2 stavce, natrhnuté väzivo v ramene atď. Rally jazdec spomínal, že mal na Dakare nehodu a spravil niekoľko kotrmelcov ešte začiatkom 90. rokov. Výsledok 6 prasknutých stavcov a odjazdil s tým zvyšnú 1/3 Dakaru. Mysleli, že to má len narazené. Samozrejme stavce sú možno prasknuté, len zamenila slovíčko, aj to môže byť. Na druhú stranu veľa ľudí malo úraz o ktorom si mysleli, že nie je tak vážny až kým neubehol nejaký čas.

JFE to je tá cesta z Koliby po Mudroňovej dole? Kde je teraz nie som si istý, či 30, alebo 40?
09.06.2024 - 22:06:41
00
Tie stavce su zlomene z tej zrazky s cyklistom? Ja som to pochopil tak ze bolo dievca po uraze kde si zlomila stavce ked ju zrazil cyklista. Clanok napisany podla komentarov na fb, ziadne overovanie.
09.06.2024 - 22:17:36
00
JFE napísal:
:rofl: :rofl: :rofl: urciteeeeeee :rofl: :rofl: :rofl:
takze chodci ti vadia ked sa nespravaju podla tvojich predstav ale ked mas ty dodrziavat pravidla tak len kopa vyhovoriek? nie si ty tak trochu pokrytec? :D (ref. tema politika)

bolo ti to treba zavzdusnovat sa niecim co aj tak neovplyvnis? chodcov (nie len) na moste SnP...

Pokazeny senzor, stava sa. Naposledy mi dal wattmeter 14w/kg. To bude tiez isto pravda ?
Paci sa mi ako hladas somariny aby si dosiahol svoju pseudo praudu.
09.06.2024 - 22:17:48
00
pokazeny senzor pri vzdialenosti za cas? ty si vynechal fyziku zakladnej skoly?
09.06.2024 - 22:26:21
01
Mam celkovo pokazeny edge, vsetko mozne ukazuje zle 😉
Daj este nieco, chod sa este pohrabat na mojej strave, isto nieco najdes. Ja si svoj cas vazim visc na to aby som hrabal spinu v tej tvojej lebo ty isto jazdis tak ako kazes 😉 ale samozrejme si zas nepochopil o com tu bola rec tak kludne este najdi kde som neseparoval smeti alebo som vyplul zuvacku do travy. Viac k tomu pisat nebudem aj ked ty isto ano 😄
09.06.2024 - 22:29:42
00
Jano1987 napísal:
JFE to je tá cesta z Koliby po Mudroňovej dole? Kde je teraz nie som si istý, či 30, alebo 40?

nieee to je asfaltka v mestskych lesoch nad cervenym krizom - je tam znacka zona 30 a v tom zjazde musis naozaj chciet aby si to dodrzal.
09.06.2024 - 22:32:35
00
JFE napísal:
nieee to je asfaltka v mestskych lesoch nad cervenym krizom - je tam znacka zona 30 a v tom zjazde musis naozaj chciet aby si to dodrzal.


Tak to vyjde na rovnako, však tam sú všade zóny 30 a mám pocit, že to dodržiavajú len ľudia, čo idú do kopca.
09.06.2024 - 22:34:39
00
keyboard_arrow_up