Video leporelo aj pre kolaborantov a "chcimírov" ako ty double https://youtu.be/aJSrpedK-I8
Vraj rokovací stôl ... s ruSSom dohody NE-PLA-TIA
https://cs.wikipedia.org/wiki/Budape%C5%A1%C5%A5sk%C3%A9_memorandum
07.06.2024 - 21:50:00
02
Stare hrdziaky a golfove voziky? Kvoli tomu sme tam narvali uz 200mld eur. Vyhodene peniaze Tak nieje sa coho báť ,hura na Moskvu a ako hovorite kazdy mrtvy Rus znamena krok blizsie k mieru. Strasite tu,ze aj nas napadnú a nakoniec sa zisti ze niet sa coho bat, kedze Rusi bojujú lopatami:)
Hned sa bude lepsie zaspavat.
Porazime Rusko a Cinu staci aj z obyvacky poslat 50eur na granaty a konecne bude dobre.

Kazdy ma svoj postoj neberem Vam ten Vas ale neverte mi ani ten moj. Nakoniec aj tak rozhodnu volby Usa a nie my.
07.06.2024 - 22:57:21
00
pre sikorskeho na polskej hranici..

https://x.com/andreas_ppdp/status/1799044789800972430

a polska odpoveď pre tých čo chránia hranicu...

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-polsti-vojaci-po-vypaleni-vystraznych-vystrelu-na-hranici-s-beloruskem-skoncili-v-poutech-40475118

ako by asi dopadli týto migranti dovažaní lukašenkom na izraelskej hranici sa asi nemusíme ani baviť...
07.06.2024 - 23:12:33
00
logika level milion, nechces si bloknut aj tuto temu?

Palo TT uz lepsie? 🙂
07.06.2024 - 23:15:14
00
Mne osobne je ľúto aj tích russákov, úplne zbytočná smrť ako v každej vojne, ale začali si.
Zo strany russka je úplné zúfalstvo to o čo sa snažia - ako vždy
Ich najväčšia výhoda je, že sú to ázijské hordy z dávnej minulosti s ktorými už vyspelý svet nejak nepočítal a je ich fakt po kkt a tej munície a zbraní v Európe je málo
( Američania zbroja furt - vedia prečo )
Čiže málo sme tam narvali a podcenili vypatlancov, že si na niečo také trúfnu.
A mimochodom bez pomoci ďalších ázijských vypatlancov ako severná kórea by už nemali zbrane a muníciu ani russáci.
07.06.2024 - 23:27:47
04
double napísal:
Stare hrdziaky a golfove voziky? Kvoli tomu sme tam narvali uz 200mld eur. Vyhodene peniaze Tak nieje sa coho báť ,hura na Moskvu a ako hovorite kazdy mrtvy Rus znamena krok blizsie k mieru. Strasite tu,ze aj nas napadnú a nakoniec sa zisti ze niet sa coho bat, kedze Rusi bojujú lopatami:)
Hned sa bude lepsie zaspavat.


No najskôr kvôli tomu, že zmrdi do toho narvali rádovo viac, to nie je žiadna jadrová fyzika. A áno, sú to zbytočne vyhodené peniaze, akurát sa celkom určite nezhodneme kvôli komu. Nejdem ani menovať jedného bradatého mysliteľa, ktorého mi ten ukážkový strawman pripomína, len doplním že takto detinské drísty chlapovi odhadom v kategórii 30-39 naozaj nepristanú. A len tak námatkovo, cca. 10 dní starý útok v oblasti Avdijivky - tú motorku pomenovať viem, ale ako by sa dali nazvať tie štvorkolesové mašiny tak nejak odborne? Lebo moderné pancierované bojové vozidlo pechoty to teda rozhodne nie je ...

double napísal:
Porazime Rusko a Cinu staci aj z obyvacky poslat 50eur na granaty a konecne bude dobre.


V toto človeku ostáva len dúfať - teda popri tom, že na pomoc UA pošle výšku tej sumy zhruba toľkokrát, či už na muníciu, zdravotné pomôcky alebo humanitárnu pomoc ...

Prílohy:

cart.png
cart.png 45.62 KiB thumb_up0thumb_down

07.06.2024 - 23:36:23
02
Zvacsa je to tak ze ľudia poziadaju vymaz.kedze to nezvladnu staci aj zopar minusiek alebo jednoducho ignoruju urcite temy. Som ojedinelý pripad ze chcem v inych temach prispievať a v určitých nie vzhladom na odlisny nazor no povaha mi nejak neda nenapisat. Keby ma nespomeniete nereagujem. Skuste aspon tak.
Rusi vzdy vyhrali vojny tym ze boli ochotni obetovat dost zivotov a samozrejme ich aj podcenili ako to robite vy. Ty tak das 100eur na granat ale na front nepojdes co je velmi malo. Este poliaci su mozno ovhotní daco urobit.
07.06.2024 - 23:40:55
00
Zrejme to bude uz ani nie o ludoch ale o zdrojoch kto dokaze viac vyrobit. Takze pokial su prachy tak Ukrajinci sa drzia..takze dufajte ze aj Trump.podpori vojnovy bizbis pre.lepsiu buducnost:) druhi svetovu rusi vyhrali a pouzivali techniku z prvej. Takze kludne dnes aj na golfovych vozikoch. Ludi na front maju stale.skade vozit. Nas.mnogo. tak to je
07.06.2024 - 23:45:28
00
Presne ako som čakal :tmi: Toto je presne ten rozdiel v skratke, to "sú ochotní obetovať dosť životov" vs. "chovajú sa ako hovadá bez úcty k životu". Ono to s tým podcenením aj "vždy vyhraním" nie je zase také žeravé, neprekvapuje ma ani že taký Lend-Lease Pact sa berie popri zbytočných miliónoch mŕtvych ako úplná banalita. Na vás borcoch s "iným názorom" ma úprimne vytáča to neustále omieľanie chodenia na front (bol by som tam užitočný úplne rovnako ako typický mobik po týždni poslaný ako potrava pre kanóny) a ešte potom tie drísty o diplomacii. Ale za viac ako 2 roky vojny som ani raz nevidel, žeby sa namiesto zbytočného vraždenia predstavil plán "Make Russia Great Again" a keď už hromadne rozdávajú ruské občianstvo a pasy, jednoducho si tých svojich "utláčaných občanov" zoberú k sebe domov. Rusko je najväčšia krajina na svete (objektívny fakt), navyše je krásne, múdre a vyspelé (© DJ, a ten by predsa neklamal), takže je to rádovo lepšia voľba ako mestá kde paradoxne etnických Rusov žije s prehľadom najviac (40-50-60 %) protilodnými strelami, tonovými pumami a státisícmi delostreleckých granátov rozbiť na prvočastice ...


Naposledy upravil gebula dňa 07.06.2024 - 23:54:57, celkovo upravené 1 krát.

07.06.2024 - 23:54:04
011
tieto lzive bludy si chod rozpravat do zrkadla prosimta. Niesme tu vsetci tak tupi, aby nam nebolo jasne, ze soviet si dovoluje to co si dovoluje vdaka ludom ako ty. Ty mierotvorca. Bol si si zascandovat aj ze caputova je americka k*rva? Alebo len otvorene podporujes tento zvaz komunistov a nackov.... - tych komunistov co rozputali spolu s nackami ww2. A potom sa pridali k vytaznej strane, a nevykapali len vdaka masivnej materialnej a technologickej podpore toho skazeneho zapadu....
07.06.2024 - 23:54:15
110
Macron na deň D slúbil ukr.mirage 2000-5
je to starý model,ale ako nosič scalp-eg a náhrada za su-24.
08.06.2024 - 00:52:08
03
Srsen napísal:
Mne osobne je ľúto aj tích russákov, úplne zbytočná smrť ako v každej vojne, ale začali si.

Maju na tom podiel viny.
Lebo nechali system vyhnit, aby putler ostal prilepeny vo funkcii...
Pomôžem si citátom, ktorý je pripisovaný gréckemu filozofovi Platónovi (428 - 328 pr. n. l.)
„Nakoniec vám budú vládnuť tí najneschopnejší z vás. To je trest za neochotu podieľať sa na politike.“

Ked sa SR nespamata, tiez ktosi bude prilepeny naveky...
08.06.2024 - 06:48:44
03
triki napísal:
Macron na deň D slúbil ukr.mirage 2000-5
je to starý model,ale ako nosič scalp-eg a náhrada za su-24.
vieme kolko kusov?
08.06.2024 - 09:25:21
00
gebula napísal:
V toto človeku ostáva len dúfať - teda popri tom, že na pomoc UA pošle výšku tej sumy zhruba toľkokrát, či už na muníciu, zdravotné pomôcky alebo humanitárnu pomoc ...


Mozno som nepochopil,ale tu fotku dufam nemyslis vazne..!?
08.06.2024 - 10:08:52
00
To je realita, ako aj protidronove mreze na motorkach. Nemusim vysvetlovat, ze ked to funguje na tanku, na motorke asi menej, ked to buchne 50cm od motorkara :D
08.06.2024 - 10:17:25
00
keyboard_arrow_up