mareno17 napísal:
V druhom rade, ak by sa to prevalilo, tak by skoncili.


tomuto ani sam neveris

Tato vlada skonci az vtedy, ked sa sama dobrovolne rozpadne. Ziadny tlak zvonku ju nepolozi.
31.05.2024 - 10:41:08
01
co je pre civilizovanu Europu hrozba, to je pre Slopensko prilezitost (napr. poukazat na snahu o diskreditaciu russka) :swear:

https://dennikn.sk/4017748/narasta-pocet-ruskych-sabotazi-v-europe-v-litve-horela-ikea-slovensko-hrozbu-podcenuje-vravi-expert/
31.05.2024 - 10:45:19
03
Ja si aj tak myslim,
ze hranola od vcera davaju dokopy niekde na zapade …
31.05.2024 - 10:51:24
06
Tiež mi príde, že by v skutočnosti mohol byť na tom horšie ako sa prezentuje. Žiadne videjko, žiadny pozdrav národu. Taký alfasamec by to hneď využil, ak by bol na tom "v pohode", aby ukázal akým je železným mužom.
31.05.2024 - 10:54:12
04
Presne tomuto ani ja nerozumiem. Nenahrali žiadne, ani len veľmi krátke video, napriek tomu, že vytrvalo tvrdili, že komunikuje. Ale povedzme, to ešte chápem a každý, kto si prešiel nejakou trochu väčšou operáciou vie, že po nej nevyzerá zrovna povzbudivo. Ale stále mohol poslať nejaké osobné písomné vyjadrenie, že ďakuje všetkým za podporu, modlitby a podobne.
Podľa toho čo nám dávkuje úrad vlády jeho stav môže byť z rozptylu, že už chodí doma o barlách a len ako správny ješiťák nechce, aby ho voliči videli mimo top formy, až po nejaký veľmi vážny stav typu: už nikdy nebude vedieť fungovať na vrcholovej úrovni / nebude môcť riadne chodiť / každý nech si doplní, čo mu napadne.
A úprimne, mne je jedno, aký je zdravotný stav občana Fica, ale dosť rád by som vedel, aký je stav premiéra a či tak trochu nie sme v ústavnej kríze a najbližšie mesiace tu bude Kaliňák vládnuť ako de-facto (nelegitímny) premiér.
31.05.2024 - 11:22:47
06
Na zapade? zapad je fuj, urcite sa zveril do ruk russkym lekarom.
31.05.2024 - 11:29:42
08
Západ je fuj. Ale iba pre jeho voličov.
31.05.2024 - 11:33:58
03
Jaroh napísal:
Nič také som nenapísal, že by sa lekári bili o to informovanie. Bolo tou zrejme naopak, boli radi, že to nemusia robiť. Ale to nič nemení na to, že kultúrne by bolo, aby tie informácie poskytoval lekár, nie riaditeľka.

Myslel som to v kontexte, ze sa vsetci vhodne vyhovorili, tak nebola ina moznost ako vedenie.
31.05.2024 - 11:35:59
00
m-t napísal:
Presne tomuto ani ja nerozumiem. Nenahrali žiadne, ani len veľmi krátke video, napriek tomu, že vytrvalo tvrdili, že komunikuje. Ale povedzme, to ešte chápem a každý, kto si prešiel nejakou trochu väčšou operáciou vie, že po nej nevyzerá zrovna povzbudivo. Ale stále mohol poslať nejaké osobné písomné vyjadrenie, že ďakuje všetkým za podporu, modlitby a podobne.
Podľa toho čo nám dávkuje úrad vlády jeho stav môže byť z rozptylu, že už chodí doma o barlách a len ako správny ješiťák nechce, aby ho voliči videli mimo top formy, až po nejaký veľmi vážny stav typu: už nikdy nebude vedieť fungovať na vrcholovej úrovni / nebude môcť riadne chodiť / každý nech si doplní, čo mu napadne.
A úprimne, mne je jedno, aký je zdravotný stav občana Fica, ale dosť rád by som vedel, aký je stav premiéra a či tak trochu nie sme v ústavnej kríze a najbližšie mesiace tu bude Kaliňák vládnuť ako de-facto (nelegitímny) premiér.

A možno sa nenatočilo video lebo je tak psychicky rozladený a prípadadne v absťáku, že nikto v SmeroHlase nepotreboval točiť zlomeného Roba s plačom. Nik nevie po takej skúsenosti čo má v hlave aj keď o rozpáranom bruchu už vieme.
31.05.2024 - 11:40:20
01
https://blog.sme.sk/bolebruch/politika/nemam-najmensi-dovod-ficovi-verit?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR3AgFu0L1EWfl9T0PCoccr2ZRL3UiWMuG_r0oXwyI4fI2mO3quFcWsG67I_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw
31.05.2024 - 11:44:42
02
A toto je presne to. Tvrdia ako je "v pohode", tak by človek niečo očakával. Ak v poriadku nie je, tak aký je dôvod povedať, že v poriadku nie je a zranenia sú vážnejšie. Predstav si napr. fotku, na ktorej z postele s bolestivým výrazom rozpráva niečo Kaliňákovi. A pod tým titulok: "Napriek všetkým bolestiam a problémom premiér je pri vedomí a radí sa so svojím vicepremiérom." A tetušky by odpadávali. Mimochodom, toto vlastne tvrdia všetci tí, čo k nemu mohli ísť. Veď aj Danko sa bol poradiť, či má ísť k prezidentke.
31.05.2024 - 11:46:59
00
"A to že sa po 15 dňoch Fico vrátil do domáceho ošetrenia po dvoch priestreloch brucha tak to je úplný zázrak. To sa ani v Lurdách nedeje."
Chlapec netuší, o čom píše.
31.05.2024 - 11:48:52
04
jerry74 napísal:

V kontexte Turbiho prispevku o rozparanom bruchu nad tymto citovanym je celkom vtipne to priezvisko autora. :D
31.05.2024 - 11:54:31
02
mareno17 napísal:
Ten stav zrejme nebol az taky vazny, ale konspiracii, ze to bolo cele vymyslene, neverim.
V prvom rade, na to nemali dovod urobit to teraz. Vyhrali volby, maju prezidenta. Nepotrebovali v tomto case sokovat verejnost.

Vsak v ATE mame nasich ludi :) Ak ste niekto s Ivetou v kontakte, tak sa popytajte na interne sumi.
31.05.2024 - 11:54:32
00
A medzitým Jožo Ráž hádže udičky na odpútavanie pozornosti:

https://e.dennikn.sk/minuta/4024282
31.05.2024 - 12:01:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up