Tak zase hádam okrem štátnych inštitúcií existuje ešte aj zdravý rozum, nie? Pôvodcom konšpirácií je jeho absencia, nie konanie štátnych inštitúcií ...
31.05.2024 - 07:29:13
00
preview.redd.it
31.05.2024 - 07:29:22
022
Je to cele take divne. Ziadny lekar sa k tomu poriadne nevyjadri. Po 2 tyzdnoch sa ide zotavovat domov. Nase zdravotnictvo dokaze zazraky ocividne.
31.05.2024 - 08:10:28
02
Nie zdravotnictvo, ale bohatier Robo s jeho vymakanym telom terminatora sa zotavuje ako nacipovany. Az sa cudujem, ze sa nad tym este nepozastavili jeho dezole patrioti.
31.05.2024 - 08:29:08
00
Ak je schopny prijmat potravu a ma po operaciach stabilizovany stav, moze sa ist valat domov. Bude mat 24/7 personal okoko seba, podat infuzku, utret zadok atd. Nie je nutne zavadzat v nemocnici.
31.05.2024 - 08:34:20
05
Na tom, že ide do domáceho ošetrovania po dvoch týždňoch od priestrelu, nie je nič divné.
Navyše, to iste nie je také domáce ošetrovanie, aké mám ja alebo ty, keď ležíme doma s chrípkou. Nepochybne mu domov dali výbavu pre intezívnu starostlivosť, sestričky, lekári ... a okrem toho je to na jeho vlastnú žiadosť, nie je to rozhodnutie lekárov.
To, že sa nevyjadrovali lekári, bohužiaľ tiež nie je divné. Skrátka bolo rozhodnuté, že sa bude vyjadrovať vedenie nemocnice. Podľa mňa je to hlúpe rozhodnutie, tie informácie mal podávať nejaký vhodne vybratý lekár (napríklad prednosta KAIM) a nie riaditeľka, ktorá je ekonómka, ale divné na tom nie je nič.
31.05.2024 - 08:37:43
01
mozno aj nas caka nieco podobne

https://dennikn.sk/4022820/takto-vyzera-unos-demokracie-brutalne-zakony-pre-ktore-koncia-ludia-vo-vazeni-aj-za-fakty-uz-v-hongkongu-funguju/
31.05.2024 - 08:46:25
00
Pokial mozu chodit poslanci Smeru na besiedky do Infovojny a k inym dezole hlasnym trubkam, tak sa moze k zdravotnemu stavu ich premiera vyjadrit aj ekonomka. Nakoniec podla hesla, kazdy ma pravo na svoj nazor, aj taky ekonom ma pravo na nazor na zdravotny stav premiera a vlada mu ho musi umoznit vyjadrit v televiznych novinach do tych zlych medii, ktore za to cele mozu.
31.05.2024 - 08:48:18
09
Neistota, neodbornosť, konšpirácie, to je presne to na čom oni všetko stavajú. Keď sa nemáš o čo 100% oprieť, nemáš fakty, tak nemôžeš ani dostatočne argumentovať a vyvracať také informácie. To je presne to čím odpinkali aj opozíciu.
31.05.2024 - 09:18:09
02
Niekedy sa pytam sam seba ci by nebolo lepsie celu tu politicku situaciu nesledovat. Ale neda mi to. Dufam, ze v sobotu pojde co najviac ludi volit aby nas v EP nereprezentovali ludia ako Blaha.
31.05.2024 - 09:33:17
01
lukjur napísal:
Neistota, neodbornosť, konšpirácie, to je presne to na čom oni všetko stavajú. Keď sa nemáš o čo 100% oprieť, nemáš fakty, tak nemôžeš ani dostatočne argumentovať a vyvracať také informácie. To je presne to čím odpinkali aj opozíciu.


Presne tak, to je ciel. Aby ludia neverili instituciam, aby tie nemali moc sa vzopriet politike a rozhodovat v comkolvek samostatne, aby to ludia od znechutenia a rezignacie nesledovali. Vtedy tu bude prave zlodejske eldorado.
Demokraciu chrania najma silne, nezavisle institucie, tie u nas vobec nie su
31.05.2024 - 09:45:07
010
Tak 2/3 občanov veria štátu "bezvyhradne", aj ked deklarácia a realita je v rozpore. Tá ostávajúca 1/3 sa oprávnene pýta na otázky, na ktoré buď nedostáva žiadne odpovede alebo ich dostáva od "sedmilhářu". To nie je tak, že sa tu spochybňuje guľatosť Zeme apod. tj. nejaký vedecký konsenzus, ale oprávnená nedôvera vychádza ako dôsledok spôsobu komunikácie verejných inštitúcií.
31.05.2024 - 10:21:53
00
Jaroh napísal:
Skrátka bolo rozhodnuté, že sa bude vyjadrovať vedenie nemocnice. Podľa mňa je to hlúpe rozhodnutie, tie informácie mal podávať nejaký vhodne vybratý lekár (napríklad prednosta KAIM) a nie riaditeľka, ktorá je ekonómka, ale divné na tom nie je nič.

Uz vidim, ako sa lekari v zakulisi byli o to, kto bude referovat o stave moralneho hovna. Navyse s dost velkym rizikom, ze ked veci nepojdu spravnym smerom, tak bude lyncovany jeho fanklubom.
31.05.2024 - 10:27:10
02
Ten stav zrejme nebol az taky vazny, ale konspiracii, ze to bolo cele vymyslene, neverim.

V prvom rade, na to nemali dovod urobit to teraz. Vyhrali volby, maju prezidenta. Nepotrebovali v tomto case sokovat verejnost.

V druhom rade, ak by sa to prevalilo, tak by skoncili. Muselo by v tom ist prilis vela ludi a Slovensko je prilis male na to, aby sa nikto nepreriekol.

V tretom rade, ak by to chceli cele len zahrat, tak na postrelenie vyberu niekoho ineho - Kalinaka, Gaspara alebo nejaku zenu. A Fico by bol kazdy den na tlacovke a vytazil by z toho maximum. Odpalit si cloveka, ktory ma na volicov najvacsi vplyv by bolo nerozumne, ked rovnaky sokujuci efekt na verejnost by mal atentat aj na nejakeho ministra, ci nebodaj buduceho prezidenta.
31.05.2024 - 10:32:21
04
Nič také som nenapísal, že by sa lekári bili o to informovanie. Bolo tou zrejme naopak, boli radi, že to nemusia robiť. Ale to nič nemení na to, že kultúrne by bolo, aby tie informácie poskytoval lekár, nie riaditeľka.
31.05.2024 - 10:32:30
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up