Dudo napísal:
absolutne plati, ze znasilnena si za to moze sama...
dnes je vsetko naopak :tmi:

Ale predsa len existuje reálna výnimka:
Fico si za to môze sám!!!
30.05.2024 - 10:13:24
06
gebula napísal:
..., ale celkom by ma tá metodika a položené otázky zaujímali ...

a nie je to prieskum zo septembra? :D
30.05.2024 - 11:25:22
01
No pri tom atentáte asi nie. Chápem, že to nie je štandard, ale tu by ma zaujímali oveľa viac tzv. free-style odpovede vlastnými slovami. Je to celkom extrémna situácia, ale často sa musím zasmiať pri debate s prívržencami "zmierenia", hlavne keď sa zavzdušňujú že by sa tie "progresívno-liberálne sv*ne mali okamžite ospravedlniť!!!". Pri otázke za čo som sa dozvedel "za to peklo čo tie ku*vy v spoločnosti robia". Doplnková otázka čo konkrétne tak vadí som celkom neprekvapivo bol asi v 7 z 10 prípadov označený za kohúta po starosloviensky, s ktorým je akákoľvek rozumná diskusia úplne zbytočná ...
30.05.2024 - 11:47:28
08
Ten prieskum si objednala TA3. Pre mňa osobne to tam aj celé končí.
30.05.2024 - 12:53:00
04
zase tych 60% privrzencov koalicie vs 40% privrzencov opozicie viac menej odraza stav spolocnosti
30.05.2024 - 14:28:51
01
Tento cerveny bordel je velmi vtipny,
ako idu stavat nove nemocnice.
Hlavne, ze to ich volicom takto staci …
30.05.2024 - 16:45:43
01
[quote="@2037439"]zase tych 60% privrzencov koalicie vs 40% privrzencov opozicie viac menej odraza stav spolocnosti[/quote

Vo volbach nemala koalicia ani 30% z opravnenych volicov,su k dispozicii aktualnejsie cisla z relevantnych prieskumov,ktore by odrazali stav spolocnosti?
30.05.2024 - 17:14:46
00
v aprilovom prieskume mali dezolati spolu 57.6%, konkretne: Smer + Hlas + Republika + SNS + Madarska aliancia (Orbanovci) + SME Rodina + Kotlebovci

https://tvnoviny.sk/domace/clanok/892185-prieskum-preferencii-republika-spaet-v-parlamente-koalicii-by-pomohla-k-ustavnej-vaecsine
30.05.2024 - 17:26:18
01
Keď počúvam policajného prezidenta, hneď sa cítim bezpečnejšie. Gratulujem, konečne majú policajti dôstojnú persónu na čele a isto sa tie 2/3 zboru nepokryte raduje z toľkej kompetentnosti. ]:)
30.05.2024 - 17:51:56
00
https://x.com/Posledniskaut/status/1796108441573814566?t=wz0kYNK2ngUPkStj2gFDLQ&s=19 CZ
30.05.2024 - 21:03:31
03
Lucia Ďuriš Nicholsonová

Vážený skoro-premiér Kaliňák, milý Robert,
nebaví ma furt vám písať, ale musím. Klamete.
Vyhlásili ste, že Štefan Hamran je zodpovedný za žalostný stav ochrankárov, lebo začal zanedbávať ich výcvik.
Blbosť. S ochrankármi som mala skúsenosť, keď ste boli vy ministrom vnútra. Strašne milí chalani. Ale fyzicky nepoužiteľní.
Krátko po vražde J. Kuciaka a M. Kušnírovej mi Úrad na ochranu ústavných činiteľov pridelil ochranku. Dezolát M.Daňo verejne vyzýval svojich fanúšikov, aby ma napadli roxorovou tyčou. Generálna prokuratúra to vyhodnotila ako reálu hrozbu a ja som vyfasovala bodygardov.
Najprv Miša. Mal do tridsať rokov, atletickú postavu a príjemné vystupovanie. Jedného dňa sme vyrazili na bratislavskú hrádzu. Chcela som započať cyklistickú sezónu. Miško prišiel s nablýskaným bicyklom v slušivom úbore. Po troch kilometroch odpadol. Priznal, že nezvláda tempo.
Miška vymenili za Tomáša. Mladý, silný, perspektívny. S ním som skúsila beh. Počas výjazdu v Moldave nad Bodvou som naplánovala 8km beh po rovine. Po dvoch kilometroch Tomáša nebolo. Pozbierala som ho až cestou naspäť. „Pani podpredsedníčka, nebojte sa. Celý čas som vás mal na dostrel,“ dychčal.
Tomáša vymenili za Petra. Vtedajší šéf úradu Krajčírovič mi hovorí: Keď sa neosvedčí Peter, už vám nemáme koho výkonnejšieho dať. S Petrom som absolvovala tzv. Malé Toskánsko na bajku. Je to 40 km okruh v Štiavnických horách. Vo výstupoch sa musel chytiť ochrankárskeho auta, lebo inak by na Počúvadlo nevyšiel.
Keby mi vtedy naozaj išlo o krk, Robo, dnes by som vám už nepísala. A to som bola ženská vo veku ich matiek po troch deckách.
Naši ochrankári naposledy podávali výkony za Dzurindovej vlády, keď chodili s Mikim behať na hrádzu. Ich výcvik začal upadať počas vášho ministrovania. Príliš ste sa spoľahli na to, že budú chrániť už len nemotorných Dankov. Opozícia otvorila zodpovednosť ochrankárov za atentát na Fica. Vy to odmietate a chránite svojho Šutaja. Skúste to pre zmenu robiť inak ako klamstvom, Robert. Veď už ste veľký. Už ste skoro-premiér.
LĎN
30.05.2024 - 21:38:39
715
zaujimave prispevky, od tohto nadol

https://domov.sme.sk/diskusie/5318332/robert-fico-atentat-prevoz-bratislava.html#postId=21231440
30.05.2024 - 21:40:26
03
foobar napísal:
v aprilovom prieskume mali dezolati spolu 57.6%, konkretne: Smer + Hlas + Republika + SNS + Madarska aliancia (Orbanovci) + SME Rodina + Kotlebovci

https://tvnoviny.sk/domace/clanok/892185-prieskum-preferencii-republika-spaet-v-parlamente-koalicii-by-pomohla-k-ustavnej-vaecsine


Oproti volbam narast cca o 2 perc.body (to nevnimam ako zasadnu zmenu),zmenou by ale bolo ine rozlozenie (narast) percent pre teraz mimoparlamentne strany, to by z toho spravilo ine rozlozenie sil v parlamente - mozna koalicia s ustavnou vacsinou (a mala by aj vacsiu legitimitu,oproti sucasnym necelym 30%).To je ale ina tema,pytal som sa na ten stav v naladach spolocnosti,tam, v cislach nevidim zasadny rozdiel,polarizacia sa podla vsetkeho drzi na stabilnej urovni.
30.05.2024 - 21:48:39
01
"...Vyzývame preto vládu, aby išla príkladom, stiahla kontroverzný zákon o STVR a neschvaľovala ani ďalšiu legislatívu, určenú na šikanu kritických médií...."

peticia: https://www.stopcenzure.sk/
30.05.2024 - 22:18:16
04
iron.hide napísal:


Áno, ak by to malo byť celé zinscenované, neurobili by to inak. Ja sa tejto "konšpiračnej" rétorike nečudujem, lebo štátne inštitúcie nedávajú moc dôvodov myslieť si niečo iné.
31.05.2024 - 07:24:23
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up