lukjur napísal:
Len už je to najnovšie takto:

Vymazanie konta strelca na premiéra Fica nesúvisí so zásahom do jeho konta zo strany spoločnosti Meta, uviedol námestník SIS.
Pavol Gašpar dodal, že spravodajská služba pracuje s pôvodnou verziou, že páchateľ mohol mať spolupracovníkov.

Minister obrany Kaliňák doplnil, že došlo k manipulácii s účtom predtým, ako zasiahla Meta.

(SME)

Čítajte viac: https://www.sme.sk/minuta


Musí sa im z hlavy pariť ako vymýšľajú blbosti koho z toho obviniť. Strašne sú sprostí. Bez Fica pôsobia ako banda magorov...
22.05.2024 - 16:20:11
02
Srsen napísal:
A potom všetci žili šťastne až kým nepomreli....
už toto sa mi na tom nezdá - spravodajská služba pracuje ( iba ak na tom ako z tejto situácie vytrieskať čo najviac )

..... pre svojich ludi....
mal si tam chybu :)
22.05.2024 - 17:18:09
00
bobris napísal:
Práve som obiehal na aute pana 363 ktorý si dáva etapu , doprovode vozidlo s class, toto ide z našich daní


Musky na skle neboli? :wasntme:
22.05.2024 - 19:03:30
05
Aj tak mal brile. Ale to auto je novinka, jazdieval sam.


Naposledy upravil bobris dňa 22.05.2024 - 19:44:15, celkovo upravené 1 krát.

22.05.2024 - 19:42:39
00
By ako že nepochopil,že si jeho fan?
22.05.2024 - 19:44:09
00
Jaroh napísal:
Držme sa prosím faktov. Nenapísal som, že "chybu vlastne spravila novinárka". Napísal som, že možno ide o zmätky medzi štátnymi inštitúciami a následné nepresné zhodnotenie novinárkou. To nepovažujem za chybu a nijako som sa v tomto zmysle nevyjadril.

Aby som to uzavrel, pretože idem mimo počítač:
Nemám v zásade nič proti týmto diskusiám, aj ich čítam, aj sa do nich zapájam (lebo prokrastinujem :-) ). Sú potrebné a v dnešnom čase si cením, že tu na mtbikeri sú naozaj veľmi slušné.
Ale pripadajú mi ako diskusie na modrom koníkovi. Jediné informácie, ktoré máme, sú z médií a budeme o nich neustále debatovať. A pritom politik povie do médií pravdu iba omylom.
Poznám priveľa bývalých politikov, ministrov, štátnych tajomníkov, poslancov a vypil som s nimi v debatách priveľa káv, piva či koňakov, aby som nejako zásadne veril tomu, čo hovoria na tlačovkách a do médií. A preto tomu nevenujem až takú veľkú dôležitosť.


Chlape ja ti v tomto fakt nerozumiem. Nevidel som tu nikoho povedat, ze sutajovi veri. Je jasne ze klame a manipuluje. Pretoze ho pri tom xkrat prichytili, nie pretoze si s inymi politikmi chlastal.

A prichytili ho pri klamstve aj s tym fb. On nema co vynasat vysetrovacie verzie zo spisu. To za prve. Za druhe Meta, ale aj ine zapadne spolocnosti maju v pripadoch terorizmu/aktivnych strelcov velmi striktne pravidla a ich profily vymazavaju aj same od seba. Co vraj Meta sama spravila aj teraz. A tiez google/youtube. A cele to divadlo o viacefych pachateloch ma za ciel iba ospravedlnit to, co chystaju.
https://dennikn.sk/4008568/newsfilter-tyzden-po-atentate-kalinak-a-sutaj-estok-vedu-informacnu-operaciu-a-zo-slovenska-robia-bananovu-republiku/
22.05.2024 - 21:54:34
05
Len tak aby sa nazabulo co su zac
Bratislavke dievcata ONI

https://www.youtube.com/watch?v=nOo_tfgJPjM

A pokracovanie. ONI II

https://www.youtube.com/watch?v=deaUtNgAV4k
22.05.2024 - 21:57:19
08
Pekne zhrnuté
https://dennikn.sk/4008568/newsfilter-tyzden-po-atentate-kalinak-a-sutaj-estok-vedu-informacnu-operaciu-a-zo-slovenska-robia-bananovu-republiku/?ref=inc&cst=233ededa2f981a20888f8c1a35296c864d61431b9a7205ad345432db6d0b9f4a
22.05.2024 - 22:42:12
01
V dnešnom Do kríža má vyberaných hostí, Madaric, Bugár, Palko

Ten dal o.i. takúto vetu: bez liberalnych médií by nevznikli/nerozšírili sa alternatívne media...
Bugár o RF: bol som s ním vo vláde iba 4 roky a čo sľúbil, to dodržal
Aspoňže Madaric pripomenul hulvatske útoky Blahu na prezidentku s dodal,že RF k tým útočným vyjadreníiam nemal nikdy ďaleko

Našťastie som počul iba pár minut
22.05.2024 - 23:00:05
02
Prave som dopozeral Do kriza: Palko, Madaric, Bugar... Belovi som raz dal svoj hlas vo volbach, no teraz mi odpalilo dekel. Uz fakt zacinam mat pocit, ze ja som lietadlo... :sweat:


Naposledy upravil Dudo dňa 22.05.2024 - 23:02:20, celkovo upravené 1 krát.

22.05.2024 - 23:01:26
00
stanos4 napísal:
Tusim to bol prave flegko, co v teme vedla, vojna na ua, mal (mozno stale ma? Neviem, necitam ho realne) "zaujimave vyjadrenia". Ak si ho nemylim, tak jeho analyza zssr nadsvetelnych rakiet a ako ich ua nemozu zostrelovat a ua teda fakeuuju videa, je taky fopklor by som povedal. Iste by sa nasli aj dalsie priklady, preco viacero ludi ma(lo) pochybnosti o jeho smerovani a zameroch

Synko tusis zle. Verejne sa zavazujem, ze ti poslem 100 eur na tebou zadany ucet ak mi najdes prispevok, kde som nieco taketo pisal. To, aby si mal motivaciu podporit tento svoj blabol.
Ja si to pamatam inak. Tvrdil som presny opak, ze "nezostrelitelne" Kindzaly sa samozrejme daju zostrelit, pretoze fyzika nepusti a ked nieco leti oproti tebe staci ak sa s tym predmetom zrazis a vobec nemusis ist velkou rychlostou alebo mu postavis nieco do cesty.
Uz si nespominam kto ma tam vtedy vysmial a tvrdil, ze hypersonicka raketa sa neda zostrleit, pretoze je prilis rychla a podla mna vychadzal z naivnej predstavy, ze ked je protiraketa pomalsia nemoze sa s nou nikdy zrazit, pretoze ju nedobehne.
A tusim som tam vtedy pisal o Iskanderoch alebo naopak a niekto ma tam dodatocne opravoval, ze som asi myslel tu druhu.
Teoreticky je to jedno, pretoze RU vyhlasovalo obe rakty za nezostrelitelne a pokial viem su obe hypersonicke.

Takze nerozumiem, ci mas problem s pochopenim citaneho textu, alebo si si to len proste vymyslel, pretoze sa rad do ludi navazas.
22.05.2024 - 23:01:42
02
V Česku začali tlačiť slovenské prezidentské známky. Budú mať moderný kruhový tvar a budú to samolepky, nebude ich treba oblizovať.
Pobavilo, táto správa z tv správ.
22.05.2024 - 23:22:25
01
Marli napísal:
V Česku začali tlačiť slovenské prezidentské známky. Budú mať moderný kruhový tvar a budú to samolepky, nebude ich treba oblizovať.
Pobavilo, táto správa z tv správ.

Pele nema rad oblizovanie?
22.05.2024 - 23:42:31
00
https://www.omediach.com/tv/26676-v-ta3-konci-znamy-moderator-richard-direr
23.05.2024 - 00:16:20
20
flegko napísal:
Synko tusis zle. Verejne sa zavazujem, ze ti poslem 100 eur na tebou zadany ucet ak mi najdes prispevok, kde som nieco taketo pisal. To, aby si mal motivaciu podporit tento svoj blabol.
Ja si to pamatam inak. Tvrdil som presny opak, ze "nezostrelitelne" Kindzaly sa samozrejme daju zostrelit, pretoze fyzika nepusti a ked nieco leti oproti tebe staci ak sa s tym predmetom zrazis a vobec nemusis ist velkou rychlostou alebo mu postavis nieco do cesty.
Uz si nespominam kto ma tam vtedy vysmial a tvrdil, ze hypersonicka raketa sa neda zostrleit, pretoze je prilis rychla a podla mna vychadzal z naivnej predstavy, ze ked je protiraketa pomalsia nemoze sa s nou nikdy zrazit, pretoze ju nedobehne.
A tusim som tam vtedy pisal o Iskanderoch alebo naopak a niekto ma tam dodatocne opravoval, ze som asi myslel tu druhu.
Teoreticky je to jedno, pretoze RU vyhlasovalo obe rakty za nezostrelitelne a pokial viem su obe hypersonicke.

Takze nerozumiem, ci mas problem s pochopenim citaneho textu, alebo si si to len proste vymyslel, pretoze sa rad do ludi navazas.


sice mi to trvalo, ale tak, co nespravim pre 100e

https://www.mtbiker.sk/forum/post1882392.html#p1882392

peniaze mozes odoslat napr. sem: https://www.municiapreukrajinu.sk/

ak mas zaujem svoj skutok naplnit aj inak, dnes/vcera som cital, ze moj zamestnavatel ma znova akciu +200% sumy ktoru ja dam pre nadacie. Akorat este som sa nikdy nedostal k tomu to riesit, tak neviem aka byrokracia je k tomu potrebna a ako dlho to bude trvat. Taktiez, pripustne su len niektore druhy organizacii (napr. vyssie linkovana na 99.99999% by bola zamietnuta), cize by to slo na nieco ako omama, mozno nejake prirodno-ochranarske - tu by si ale musel mat doveru voci mna, a peniaze mi poslat na moj ucet ;) aj ked vlastne ked by som sa uz do toho pustil tak najskorej by sme vycerpali celu sumu co zamestnavatel dorovna....
23.05.2024 - 00:18:13
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up