Jaroh co je na tom? okrem amaterizmu, su to z mna 2 moznosti, oportunizmus za ucelom ziskania politickych bodov, alebo totalny prepad konspiraciam a hoaxom

a ako ich tak sledujem posledne mesiace, tak som za moznost cislo 2, smejeme sa z plocheho machaja, ale mne sa zda, ze rozhodne nie je sam, poznam par uspesnych ludi v ich veku, ktori prepadli zidojasterom a podobne, tak preco by sme mali byt naivni a verit, ze im sa to stat nemoze a tam rozhodne patria aj tieto false flags o protistatnych skupinkach, atd
22.05.2024 - 10:25:34
01
Lenže my sa tu bavíme konkrétne o ministerstve a ministrovi vnútra, nie o Machalovi (toho si asi myslel? nie Machaja).

Podľa mňa analýzou takýchto vecí ako spoločnosť iba strácame čas. Všetci vieme, aká je táto vláda a štátna moc a je úplne jedno, či to nejaké Šukajove vety dokazujú alebo je iba popletený alebo ho zle informovali alebo je úplny somár, čo sa sám strápňuje alebo ... alebo ... alebo .... Je stratou času slovíčkariť, keď tak či tak vieme, kto sú ti ľudia - áno, sú to ľudia, ktorí unášajú tento štát a neštítia sa pritom ničoho, ani hate speech ani dezinformácií ... a áno, ich slová to dokazujú dnes a denne a budú dokazovať stále. Sú to nielen únoscovia štátu, ale väčšina z nich sú aj politicky dosadení babráci, okresní predsedovia,bývali asistenti asistentov, dnes ministri a riaditelia a predsedovia .... bez Fica si nevedia ani poriadne utrieť zadok - a my tu analyzujeme, čo kde povedali ...?Problémom je Fico, Kaliňák a klika za nimi a nie nejaký Šukaj. Ten je len Ficom dosadená bábka a robí iba to, čo potrebuje Fico a spol.
22.05.2024 - 10:38:24
02
To je na tom to najhoršie, že toto nám už prestáva vadiť
22.05.2024 - 10:43:47
01
pre mna je ale sakra rozdiel, ci je niekto oportunista, alebo ide full dezole mod, s oportunistom je nejaka totiz nejaka dohoda mozna

ano machalu som myslel
22.05.2024 - 10:45:39
00
Srsen napísal:
To je na tom to najhoršie, že toto nám už prestáva vadiť


Nie, to si nerozumieme - ak ide o mňa, tak mi to vadí seksakramentsky. Len skrátka už neplytvám toľko kapacity na neustále sledovanie, aké prehmaty robia a ako veľmi mám pravdu. To je mi jasné a nemusím kvôli tomu analyzovať a amatérsky interpretovať tlačovky, sú to iba hrané divadelné predstavenia a aj to nekvalitné.
Namiesto toho sa stále viac a viac snažím niečo robiť pre to, aby sa to zmenilo.
22.05.2024 - 10:54:37
00
zjavne len pustanie informacii pre ich stado, by som rad vedel komu sa dedko pochvalil, ze si ide zastrielat ... von daju len to co chcu, co im vyhovuje, ale na otazky uz neodpovedaju, lebo to ohrozi vysetrovanie, resp. to ohrozi ich pribeh co vyrabaju

„Ten človek komunikoval v komunite. Komunikoval v komunite svoj ani neviem, či plán, ale oznámenie toho, čo vlastne asi plánuje nejakým spôsobom urobiť, a zároveň došlo k určitej likvidácii stôp po tom, čo bol zadržaný,“ povedal minister obrany
https://www.aktuality.sk/clanok/69r5gaU/atentat-na-roberta-fica-utocnik-oznamil-svojej-komunite-co-planuje-urobit-hovori-robert-kalinak/
22.05.2024 - 10:59:03
01
Jaroh nechapem tvoj postoj a nechapem tvoje podcenovanie MV. Ale viem, ze najhorsie co v akomkolvek suboji mozes urobit, je podcenit supera.
Staci sa trosku zamysliet. Je uplne informacne embargo. Nikto si nedovoli nic vypustit, inak by okamzite letel. O zdravotnom stave informuje minister obrany, o vysetrovani minister vnutra. A to napriek tomu, ze zo zakona ziadne take informacie mat nema. Vysetrovacie verzie su sucast spisu, ktory on nemal a nema vidiet. Napriek tomu to na tlacovke roztrubuje. Lebo to ma jasny ciel. Tak isto, ako malo jasny ciel to video z chodby. To nie je neschopnost, to je zamer.
A dnes, ked mu to otrieskaju o hlavu:
"Matúš Šutaj Eštok odmieta odpoveď na otázky, či mali v nedeľu informácie, že profil útočníka Juraja C. zmazal Facebook. „Informácie sú už súčasťou spisu, tak sa k nim nemôžem vyjadrovať,“ tvrdí teraz minister vnútra." V nedeľu ministri vymazaním konta odôvodňovali verziu, podľa ktorej útočník nemusel konať sám.

To je uplne jasna manipulacia. Pretoze vysetrovacie verzie sa vytycuju hned na zaciatku, ked sa spis zaklada. A rovnako odvtedy plati informacne embargo od gen. prokuratury. A teda on o nich nema co hovorit od zaciatku a nie ze jeden den veselo blaboce na tlacovkach a druhy uz zrazu nemoze, lebo spis. Manipuluje a dezinformuje, cielene, premyslene, sice trapne,
ale ucinne...

Zacal sa hon na carodejnice, len carodejnice si este stale myslia, ze ich sa to netyka a take zle to nebude, to si predsa nedovolia.
22.05.2024 - 11:02:21
06
Nerozumieme si.
Vôbec ich nepodceňujem.
Len skrátka v súlade s klasickým vtipom Rádia Jerevan vravím, že "Počemu bukvy, vsje poňátno". Treba uvažovať o tom, ako to zmeniť a nie si iba stále dokola potvrdzovať, v akom sme prúseri.
22.05.2024 - 11:05:38
00
Nie nemôžeme nad týmto kývnuť rukou, celé dezolátstvo je vystavané na takýchto detailoch,
treba im to pri každej príležitosti hodiť do ksichtu,
klamú denne, niekedy každú hodinu aj niekoľkokrát.
22.05.2024 - 11:07:33
06
môj názor je, že oni to všetko dobre vedeli, ale do sveta potrebovali vykričať, že atentátnik bol "slniečkár a liberál" že skrátka je z toho "druhého" tábora
a teraz, keď sa po tom pátra, tak typicky zahmlievajú začatým vyšetrovaním a nemožnosťou vyjadrovať sa
podobne ako aj Kaliňák rozpráva, že okolie atentátnika vedelo, čo ide ide urobiť...áno, oznámil, že ide na protest a to je celé...no jednoduchý človek môže nadobudnúť dojem, že všetci vedeli, že ide strieľať...a o pár dní to už nebude nikoho zaujímať, ale v hlavách ľudí už bude kolovať prvá informácia a argumentácia proti nej nebude nikoho baviť a ani zaujímať
jednoducho typické zahmlievanie a dôležitý je prvý dojem
22.05.2024 - 11:08:56
014
Srsen napísal:
Nie nemôžeme nad týmto kývnuť rukou, celé dezolátstvo je vystavané na takýchto detailoch,
treba im to pri každej príležitosti hodiť do ksichtu,
klamú denne, niekedy každú hodinu aj niekoľkokrát.


A koľkokrát si im to už hodil do ksichtu?
22.05.2024 - 11:10:57
00
Naposledy tá novinárka, čo si nad tým len tak kývol, že ide o nedorozumenie
22.05.2024 - 11:20:53
01
"Vieme, že klamú. Oni vedia, že klamú. Oni vedia, že my vieme, že klamú. My vieme, že oni vedia, že my vieme, že oni klamú. Napriek tomu naďalej klamú."

Alexander Solženicyn
22.05.2024 - 11:22:29
211
Presne tak. Neustále zahmlievanie, poukazovanie na niečo až "metafyzické", hľadanie súvislostí tam kde nie sú. Toto vždy dobre predávalo a dobre to znelo. Ľudia majú záhady radi, preto sa vždy darilo rôznym konšpiráciám. Pritom väčšinou sa veci dejú vcelku jednoducho. Ale ľudí treba držať v napätí pokiaľ sa toho dá vytrieskať z toho čo najviac.
22.05.2024 - 11:29:10
00
Srsen napísal:
Naposledy tá novinárka, čo si nad tým len tak kývol, že ide o nedorozumenie


Je možné, že mi niečo ušlo, ale kde im to novinárka "hodila do ksichtu"? Dáš nejaký link?

Mimochodom, pýtal som sa na teba, nie na novinárku :-) . Spoliehať sa na to, že to vyriešia novinári, nestačí.
22.05.2024 - 11:34:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up