Lukáš Machala po útoku na premiéra uviedol, že úplne súhlasí so slovami Štefana Harabina, ktorý pripísal zodpovednosť za atentát médiám, mimovládnym organizáciám a tiež tvrdil, že treba podať návrh na rozpustenie Progresívneho Slovenska či hnutia Igora Matoviča.


https://dennikn.sk/minuta/3994488/
16.05.2024 - 09:31:53
00
To je neuveritelny hnoj🤣.....ale ved co sa da prasaťa čakať
16.05.2024 - 09:35:27
019
JFE napísal:

Machala: ... rozpustenie Progresívneho Slovenska či hnutia Igora Matoviča. ...
Chyba mu uz len : a v ustave zaviest spat v roku 1989 omylom zruseny článok 4 o vedúcej úlohe komunistickej strany smer v štáte a spoločnosti.
16.05.2024 - 09:55:41
08
Kto seje vietor, žne búrku… (rozhodne nesúhlasím s činom, ale ľútosť necítim)
16.05.2024 - 10:23:01
033
už som si tak par rokov vravel, ak to pojde zlým smerom dalej, tak raz niekomu prdnú nervy a picne ho.... nuž.....
16.05.2024 - 10:32:09
00
aby to len tak nezapadlo prachom, problemy v raji? 🙂

„Vážení diváci. Náš profil fungoval vďaka vzájomnej úcte a láske. Preto mi dovoľte Vás informovať, že k dnešnému dňu, mňa už nič nedrží v pozícii, pre ktorú som obetoval všetko. Ak som niekomu ublížil, odpustite mi. Moja cesta bola cestou oddanou pre ľudí. Od dnešného dňa, už pre Vás, ja Peter, nebudem vysielať. Kanál odteraz patrí Martinke, láskavej a silnej bytosti. Nech sa Vám všetkým dobre darí, budem sa za Vás modliť. Peter,“
16.05.2024 - 10:34:02
00
Za jedno teda musím pána splnomocnenca pochváliť, v konzistencii argumentov pre opustenie spoločného profilu je kvalitný minimálne ako v kontrole manažmentu pandémie realizovanej na ministerstve kultúry - a to už je teda dosť čo povedať ...

Inak, strašne dobre mi padlo keď ho za ten status verejne zdusil borec úrovne Heredoš - a to priznávam bez mučenia, že ani len omylom nie som fanúšik ani jedného.
16.05.2024 - 10:46:24
01
tieto dezole fights, ku kavicke 👍
16.05.2024 - 10:59:49
00
SNS a Harabin su na strane Ruska o tom vieme vsetci. A teraz vidime, ze chcu vyrobit este vacsi konflikt v spolocnosti. Tie slova Estoka o pokraji obcianskej vojny vobec nie su nahodne.
Ja sa obavam, ze preliat konflikt do fyzickej roviny vnutri Slovenska je nieco, co Rusko chce a na com pracuje. Takto rozkladat EU zvnutra. Tomuto musime zabranit.

Neznamena to, ze mlcat, ale pokusit sa ubrat zo 100% poziadaviek a skusit najst spolocnu rec s tymi, s ktorymi to ide a ked sa da.
Samo Marec to pekne napisal tu: https://dennikn.sk/3969676/samo-marec-stotoznovat-ludi-ktori-sa-boja-medveda-s-volicmi-harabina-fica-a-sympatizantmi-putina-cele-zle/

Extremisti na nasej strane su skodlivi, lebo davaju naboje protivnikovi. A je jedno, o aky extrem sa jedna. Ci je to ekotaliban (Lukac), katoliban (Zaborska), greenidealisti (Hojsik), alebo niektori zastupcovia LGBT (Inakost). Zmeny, ktore chce ktokolvek docielit, musi spolocnost akceptovat a pokial nie, tak v nej iba vytvaraju vacsi odpor a vnutorny konflikt. A tym, ze sa extremisti neuspokoja s ciastkovymi uspechmi, tak vytvaraju vacsi a vacsi odpor u tych, ktori boli proti - a vacsie pnutie v spolocosti.

Ruska propaganda vie citat velmi dobre (Smeraci sa z nej tiez velmi dobre ucia) a vacsinu takychto extremistov dokazu vyuzit vo svoj prospech. Robime chyby a otaca sa to proti nam. SNSaci su mrzki zlodeji, avsak Taraba je velmi schopny politik, ktory dostal kvoli zelenemu ekotalibanu do ruky velmi silne zbrane a dokaze ich vyuzit. Republika sa nedostala do parlamentu o chlp - a asi za to mozeme "dakovat" len Ficovi, ze im odtiahol volicov. Inak by mozno mali ustavnu vacsinu.

Prosim akceptujme, ze nemame na vsetko rovnaky nazor. Podstatne je, aby sme sa vedeli zhodnut v zaklade s ludmi krizom cez cele Slovensko.
16.05.2024 - 11:04:03
00
thumb_up4thumb_down
16.05.2024 - 11:20:59
010
A mozes mi povedat aj preco to povazujes za blbost ?
16.05.2024 - 11:39:40
00
Zeleny ekotaliban. Vsetci su extremisti, len ty si lietadlo, co siri hnoj... ale samozrejme chces mier a akceptovanie nazorov. Ale len svojich... ze ta hanba nefacka.
16.05.2024 - 11:42:44
71
Podstatné je, keď človek typu Ľuboš B., nevyzretý putinjugend, pár sekúnd po obdržaní správy o atentáte na premiéra ukončí schôdzu NRSR slovami "Za toto môžete vy".
Čiže nič iné len ďalšia eskalácia sa dá čakať od týchto šašov, ktorí v EU parlamente vypúšťajú holubice mieru a doma verbálne útočia na každého, kto sa otvorene hlási k liberalizmu.

Proste nedozreli, ani na vedenie krajiny k prosperite, ani na zvládnutie takejto situácie. A to ešte nemusia riešiť pandémiu, ale iba jedného týpka, ktorému z ich správania preplo v bedni.
16.05.2024 - 11:45:59
024
cokupit napísal:
Zeleny ekotaliban. Vsetci su extremisti, len ty si lietadlo, co siri hnoj... ale samozrejme chces mier a akceptovanie nazorov. Ale len svojich... ze ta hanba nefacka.

Od teba som to cakal ze sa ozves. Nie nefacka ma hanba.
Dve otazky priamo na teba:
Kde sirim hnoj ?
Kde sirim ze vsetci ochranari su ekotaliban ? Hovorim o extremistoch ako je Lukac.

Poprosim o konkretne odpovede.
16.05.2024 - 12:08:18
00
Nechcem vidiet tie prieskumy,
ze koho by ste volili do parlamentu🫣
“Nastastie” je po volbach.
16.05.2024 - 12:25:03
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up