Jezus napísal:
Elektronicke radenie = priama zavislost na elektrine, bez ktorej uz bajk funkcny nie je.


Akože nie je? Minimálne jeden prevod budeš mať stále funkčný, takže môžeš ďalej šliapať celé hodiny :-P
10.05.2024 - 13:54:37
00
Ito
Ty si asi srandista =)
Dal som ti tam odkaz na komplet data.
Ty napises, ze tam nie je celkova priemerka, ani celkove km, ze sa ti to nechce zratavat a pod.
JE TAM VSETKO. Len si to treba aj pozriet.
Aby ta nahodou hladanie celkoveho casu, priemerky, km neunavilo, je to ten riadok nad popisom. (3-4 riadok od hora)
https://www.mtbiker.sk/forum/post2029058.html#p2029058

Potom tu ziadas trasy Raca - BK, aby si si to ani nepozrel?
V tom odkaze mas dokonca aj tuto trasu, aj s vykonmi vo WATToch.
Mozete nam tu aj ostatni ukazat svoje vykony na Itovej trase Raca - BK
Na biobiku som to dal za nejakych 33-34 min. uz davnejsie. Na biobiku nemam Wattmeter.
Nemam co skryvat, nepotrebujem si tu vymyslat, mas tam realne podrobne data aj s trasami z E-biku a netvarim sa, ze E-bike je dokonaly.

Od kazdeho tu ziadas udaje a ty nam kedy ukazes tie svoje?

Ty mi tu napises ako je to lahke a ze na ebiku to musis dat s priemerkou 25 kmh.
Nech sa paci. Na Cyprichovej 1 v Raci si pozicaj ebike, stiahni si tie moje gpx a mozes nam to ukazat.
Pre teba brnkacka s prstom v nose. Bez nabijania.

Neviem preco sa chvalis cudzimi vyjazdmi, ale Ixnayove trasy som si pozeral a inspiroval som sa niektorymi.
---

Len, chapci, tu stale zabudate na jednu podstatnu vec.
Niekto jazdi pre radost aby si to uzil, nepotrebuje letiet o zavod,
niekoho bavi bike natolko, nema ine povinnosti ci zaujmy, ze jazdi 3-4x / tyzden, trenuje a snazi sa zlepsovat
a potom tu mame expertov na vsetko, kt. sa tu akurat predvadzaju a snazia sa ohurovat ostatnych, na cestach im vsetci zavadzaju, lebo kom.

Kedze patrim do tej prvej skupiny, tak sa nepotrebujem hnat za megavykonmi.
Viem si na e-biku zaslapat aj za svoje, staci si otvorit moje prispevky s obrazkami a mozete to vidiet v tych mojich tabulkach.
Kto nie je lenivy si to pozriet tak sa z toho dokaze vela dozvediet o e-biku.

Na biobiku najazdim viac ako na ebiku, akurat viem co zvladnem a co ma bavi.
Ked idem pojazdit s biobikermi kopce, tak automaticky beriem biobike, na rovinate trasy vzdy beriem biobike.

scarinko
ak sa chces porovnavat tak si prejdi identicku trasu, mas tam gpx. Bukova - Kamzik.

thePegass
posledny odstavec.
Pisem to tu od zaciatku, len tu si kazdy mysli, ze ked mas bike tak automaticky musis trenovat, musis byt Sagan.
Ides si zabehat pre zdravie a tu niektori experti sa zacnu porovnavat, pisat ti, ze henten african dal maraton za 2h a ty preco nebehas maratony a naco chodis behat, ked potom nebehas maratony.

tuto Palo TT
sa sa chcel zlozit na e-pilku, tak uz len cakam kedy mu tu zacnu vypisovat e-hejteri, ze je E-lenivec, ked nevie hybat rukami, kedze ebikeri su lenivi hybat nohami tak e-pilcici su lenivi hybat rukami.
Zacina to e-pilkou a konci e-bikom.
---

lto
mozes sa porovnavat
Raca-BK

https://www.freemap.sk/#map=14/48.231691/17.144938&layers=O&tool=track-viewer&track-uid=0CLtPcaUc5Vie3ppFL9886

Streetview

5 riadok od spodu v tab je test, ked som kamaratovi pozical moj ebike.
Hovoril, ze ten ebike je slaby a sliapal ledva 134 W,
takze na biobiku by vysiel tak max. po parkovisko a to pred 10-15 rokmi daval Figaro - AB - Kamzik na biobiku.
Proste ma ine povinnosti a nema tolko casu na bike ako by chcel.

Prílohy:

Komentár súboru: Raca - BK
Raca_BK_2024_maj_2.jpg
Raca_BK_2024_maj_2.jpg 253 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Start
Start.jpg
Start.jpg 304.09 KiB thumb_up0thumb_down

10.05.2024 - 16:05:11
01
To muselo dát příšernou práci.... Přitom taková blbost, že?
10.05.2024 - 16:29:11
08
Keď som tam videl na pravej strane tie zelené čísla, tak som myslel, že to je print screen z blogu nejakého úspešného tradera na komoditnom trhu. Ale potom ako som na to zaostril, tak som tam čosi o výkone a trase na bicykli zazrel. Napriek tomu, že na bicykli občas kuknem aj na čísla, tak toto už je moc. Čísla vládnu svetu, ale toto je už na mňa príliš. ??
10.05.2024 - 17:26:26
02
Ach, škoda, že Ivan má ban... Ten by sa na tých číslach riadne odbavoval. Prípadne ešte prepočítal faktorom veku...
10.05.2024 - 17:54:29
05
ivan nemal ban, sam si zmazal konto po tom, co ste si vytvorili samostatnu temu "bez ivana", kde nebol vitany / kam nemohol prispievat.
10.05.2024 - 18:24:49
00
Red1 na jednej strane napíšeš že niekto jazdí pre radosť a potom tam narveš tabuľky...ja tiež jazdím pre radosť a všetky čísla sú mi u prdele
10.05.2024 - 20:55:35
00
A preto by si mohol mať u prdele aj ebikerov a zbytočne nehejtovat. Ja tiež jazdím a 40+ rokov pre radosť, niekedy roky viac a niekedy menej podľa času a situácie. Aj som testoval ebike keď to nebola ešte téma a hejtovačka a aj som si povedal že zatiaľ nie. Ale je to paráda dupnúť do kopca a skoro zadarmo prísť na vrchol. Rozumiem, že tých čo trénujú naserie obéz čo ich predbehne v kopci ale ten pupkáč nekriči, že ja som viac………
11.05.2024 - 00:24:18
04
Neviem čo sem zas pletieš nasieranie z obiehania... Mal som na mysli to ich obhajovanie e-lektričiek a tie ich prepočty,to uz sa ani ivan nechytá...
mimochodom aj ty ich obhajuješ keď píšeš že je to super bez námahy vyjsť na kopec a že vraj šport 😂
11.05.2024 - 07:38:21
00
Turbi napísal:
Rozumiem, že tých čo trénujú naserie obéz čo ich predbehne v kopci ale ten pupkáč nekriči, že ja som viac………

naserie akurat to ze robia hambu bikerom, lebo ako som stretol cca30r par, prilby nikde, kadencia tiez a obleceni jak polarny cirkus.
ked drbne hlavou o zem, bude sirot viacej na svete...
11.05.2024 - 07:55:33
00
xyz napísal:
Neviem čo sem zas pletieš nasieranie z obiehania... Mal som na mysli to ich obhajovanie e-lektričiek a tie ich prepočty,to uz sa ani ivan nechytá...
mimochodom aj ty ich obhajuješ keď píšeš že je to super bez námahy vyjsť na kopec a že vraj šport 😂

“A že vraj šport” citujem ťa je len v tvojej hlave. Či to je a či nie je šport je úplne nepodstatné.
11.05.2024 - 08:15:21
00
nieee...to je v hlavách tých e-lektrikárov čo sem stále pchajú údaje o svojich "výkonoch" .. ozaj by ste si mali prečítať názov témy a písať si do svojich.amen.
11.05.2024 - 08:48:46
01
xyz prezraď nám, ako ty športuješ. keď sa tu bude oháňať kilometrami napr. scarinko, OK, klobúk dole. ale ty? veď ani nevieme či máš bicykel :lol: btw. na profile ti vidím Najaktívnejší v téme: Elektrohejteri sem :D :D to fakt nemáš nič lepšie na robote?
11.05.2024 - 09:11:19
00
ďalší trafený hus zagágal...ale teší ma váš záujem o túto tému 😉
Takže tiež nemáte inú robotu len chodiť sem pozerať
11.05.2024 - 10:11:20
00
nezahováraj. jednoducho ty tu hejtuješ éčkarov a pritom ani nevieme či jazdíš na bicykli, a takých je tu viac. to je podľa teba v poriadku?
11.05.2024 - 10:21:55
00
keyboard_arrow_up