Kristina mylis sa. Obcania zvolenim Pellegriniho jasne povedali ze s tym, ako tu vladne Smer, Hlas a SNS suhlasia. Zaroven strany sucasnej koalicie v prieskumoch vobec nestracaju na popularite! Ich volici su teda spokojni - neboli oklamani, naopak, oni presne toto chceli!
08.05.2024 - 11:28:51
011
Jaroh Toto je IMHO aj odpoveď na otázku, či sme my Slováci naozaj až tak hlúpy národ. Vychádza mi z toho, že nie sme až tak hlúpi. Ale ako píšeš, nezaujímame sa o dianie okolo nás a naučili sme sa ignorovať hrozby, ktoré sa nás priamo nedotýkajú. Na druhej strane keď príde k debatám alebo k voľbách tak sa chceme vyjadrovať aj k témam, o ktorých nemáme nič naštudované, iba si matne spomíname, že niekde zaznelo to či ono.
Už v piatok budeme vidieť ako sa z epidemiológov a vojenských analytikov stanú hokejoví tréneri a odborníci :lol:
08.05.2024 - 11:32:44
00
scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net
08.05.2024 - 11:33:08
08
Kristina: V pohode, oponovať je prospešné. S týmto pohľadom môžem do istej miery súhlasiť, žiaľ prieskumy hovoria o trochu inom, hlavne ak ide o voličov Smeru a SNS. Ďalší problém vidím, akú môže mať Slovensko budúcnosť, ak je väčšina národa ľahko manipulovateľná. No podlá všetkého bude nutné v blízkej budúcnosti "priložiť ruku k dielu" aj vo voľbách v ČR, aby sa to nezhumpľovalo aj tam.
08.05.2024 - 11:34:24
11
Dano5 napísal:
Potom bombové vyhrážky na školách, v bankách a NAY predajniach.
E-maily boli poslané z ruskej adresy

Ja som sa vcera dozvedel, ze za to moze Caputova a USA + ze som nevzdelany, lebo necitam/neviem, co sa deje vo svete.
08.05.2024 - 11:35:20
00
Ja by som dal takyto volajaky priklad "typickeho slovaka": som hrdy na nasu prirodu, mame tu aj medvede, kamziky, rysy, jelene.... Ale vecer si idem vyrubat les za humnom (ale stat zariad aby tam bol hned novy les), smeti vyhodim do potoka (ale stat zariad aby rieka a moje okolie bolo ciste), rad si pozriem obrazky medveda pripadne si spravim selfie ako ho krmim horalkou ale vecer vezmem flintu s nocnym videnim a dronmi a zastrelim si ho. Nemocnicu chcem mat modernu a na kazdom kroku, aby som do nej mohol chodit ako na klaviri bo pre svoje zdravie toho vela nespravim, a pravdaze odvody by som najradsej neplatil ziadne. Rad si zanadavam na skuenu eu, nato a zapad, cez facebook na cyklo dovolenke v dolomitoch. Korupcia je pravdaze fuj fuj, ked je to ta z ktorej mne nekvapne

A takto nejak to tu je uz, ako som nietak davno pocital volebne vysledky, nejakych 34 rokov kontinualne, okolo 40+% populacie
08.05.2024 - 11:36:27
211
foobar napísal:
Kristina mylis sa. Obcania zvolenim Pellegriniho jasne povedali ze s tym, ako tu vladne Smer, Hlas a SNS suhlasia. Zaroven strany sucasnej koalicie v prieskumoch vobec nestracaju na popularite! Ich volici su teda spokojni - neboli oklamani, naopak, oni presne toto chceli!

Nemyslím si. So zmenami, ktoré začali hneď po voľbách predvádzať napr.na ústavnom súde nesúhlasila aj veľká časť Hlasovoličov. A prieskumy robené z dôchodcami, ktorí dostali peniaze by som nepovažovala veľmi za smerodajné. Mnohí vôbec nechápu súvislosti a aký dopad má súčasné rozhadzovanie peňazí a napr. zásahy do 2.piliera dôsledky. A ani ich to nezaujíma. Dokonca sú mnohí spokojní a hrdí, že ich deti a vnuci sa uchytili v zahraničí. A to už je riadny oxymoron.
08.05.2024 - 11:37:42
00
Preco by kristina nemali byt smerodajne? Bol by som schopny ich nesmerodajnost pripustit keby nieco naznacovalo opak, lenze takto to je uz od revolucie ....
08.05.2024 - 11:39:27
00
petersa napísal:
...väčšina národa ľahko manipulovateľná...

To je IMHO bohužiaľ dôsledok úpadku školského systému. Hlavne keď máme aj v radách učiteľov konšpirátorov. Je potrebné si položiť otázku komu tento stav vyhovuje. Vychádza mi z toho jednoznačne, že to vyhovuje súčasnej vládnej koalícii.
08.05.2024 - 11:40:47
00
Kristina napísal:
Jaroh Toto je IMHO aj odpoveď na otázku, či sme my Slováci naozaj až tak hlúpy národ. Vychádza mi z toho, že nie sme až tak hlúpi. Ale ako píšeš, nezaujímame sa o dianie okolo nás a naučili sme sa ignorovať hrozby, ktoré sa nás priamo nedotýkajú. Na druhej strane keď príde k debatám alebo k voľbách tak sa chceme vyjadrovať aj k témam, o ktorých nemáme nič naštudované, iba si matne spomíname, že niekde zaznelo to či ono.
Už v piatok budeme vidieť ako sa z epidemiológov a vojenských analytikov stanú hokejoví tréneri a odborníci :lol:


Hej, občania Slovenska sú obeťou jeho katastrofálneho vzdelávacieho systému. Ako sorry, nemôžem povedať o inštalatérovi, ktorý mi perfektne spraví kúpeľňu alebo o anesteziologičke, ktorá ma uspí (a aj zobudí :-) ) pri neurochirurgickej operácii, že sú hlúpi.
Sú iba v daných veciach nevzdelaní, nemajú prehľad, nečítajú, cestujú iba z cestovkou ... ja najmenej 50% hlasov pre koalíciu dávam za vinu nie "hlúposti", ale nevzdelanosti a mediálnej negramotnosti.
08.05.2024 - 11:44:19
00
Kristina napísal:
Nemyslím si. So zmenami, ktoré začali hneď po voľbách predvádzať napr.na ústavnom súde nesúhlasila aj veľká časť Hlasovoličov.


To bolo len na zaciatku. Koalicia to potom obkecala, a dnes uz ich volici suhlasia so zrusenim specialnej prokuratury pretoze "porusovala ustavne prava". Rovnako ked Fico v Bruseli podpisal vojensku pomoc Ukrajine.

Oni svoje ovce sustavne opijaju rozkom a ovce su spokojne. Slovaci tuto vladu chcu a podobnu vladu by si zvolili aj v predcasnych volbach. Maximalne by Republika nahradila SNS. Slovaci su tupy narod. Nenahovaraj si ze je tomu inak.
08.05.2024 - 11:50:07
01
Tak sú "elektrikári", ktorí urobia kvalitnú robotu "bez bločku". Existujú špičkoví lekári, ktorí "berú úplatky". Keď je to ojedinelý prípad, tak v poriadku. Ale ak je to norma, systém fungovania, tak máme problém. A väčšine to takto vyhovuje.
08.05.2024 - 11:51:54
00
Nebavíme sa o morálke, ale o hlúposti. To sú dve rozdielne veci.
08.05.2024 - 12:03:07
00
petersa napísal:
..."priložiť ruku k dielu" aj vo voľbách v ČR, aby sa to nezhumpľovalo aj tam.

Uz na tom "pracujeme":
S mamou (Moravacka) sme minule diskutovali o podobnych dezorientovanych nazoroch v CR. Obzvlast v chudobnych krajoch Moravy a pohranicia. Len laxne utrusila: po odsune Nemcov tam navozili zvacsa luzu zo Slovenska... :lol:
08.05.2024 - 12:57:04
01
No neviem ci sa volici Smeru a Hlasu citia aktualne oklamani. Ked vidim tie prieskumy ako Smer stale vedie, Hlas tiez neklesa. Ludia su s tym jednoducho spokojni, aj ked netusim s cim. Aby toho nebolo malo do parlamentu by sa dostala aj Republika a stale aj SNS. 🤦‍♂️
08.05.2024 - 13:04:16
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up