U nás takto :D

Prílohy:

IMG_5346.jpeg
IMG_5346.jpeg 238.43 KiB thumb_up0thumb_down

08.04.2024 - 16:42:06
00
Ono na čo by ti boli v Kazachstane😀.
08.04.2024 - 16:47:13
05
Jedine co potrebujeme, su uz iba km ostatneho drotu ,a strazne stanoviska.vlastne vsetci ostatni z eu/nato nas nepotrebuju,s radostou sa automotive presunie do RO/BG
08.04.2024 - 16:47:18
02
Jano1987 napísal:
Ty sám si určil, koho som volil a si o tom presvedčený a keďže nemám dôkaz, ako som volil, pôjdeš si stále svoje. Lebo nemám dôkaz.

Ano odvodil som si to z tvojich vyjadreni. Zjavne som sa mylil. Za to sa ospravedlnujem.
Tak sa teraz vratme k zaciatku diskusie, ktora zacala tymto tvojim prispevkom = apel na to ze aj americania maju propagandu. Ano maju a nemyslim si, ze by to Srsen nevedel. Tak otazka teraz je, preco nam tu potrebujes otvarat oci prave tymto faktom v tomto case a navyse vyvolavas pri tom u mna dojem, ze si obetou ruskej propagandy? Je to totiz ukazkovi prorusky whataboutizmus. Sympatizujes s Rusmi? Ak ano z akeho dovodu?
Ono realna je aj kombinacia - fandit Rusom a volit Korcoka, len asi nebude casta.


Naposledy upravil Palo TT dňa 08.04.2024 - 16:57:02, celkovo upravené 1 krát.

08.04.2024 - 16:51:25
01
Jano ale asi nefandí rusom (imho) ... on vlastne nemá rád každého a všetci porušujú pravidlá a kompetentní to neriešia a to ho vytáča do nepríčetna
08.04.2024 - 16:56:46
01
Palo TT napísal:
Ano odvodil som si to z tvojich vyjadreni. Zjavne som sa mylil. Za to sa ospravedlnujem.
Tak sa teraz vratme k zaciatku diskusie, ktora zacala tymto tvojim prispevkom = apel na to ze aj americania maju propagandu. Ano maju a nemyslim si, ze by to Srsen nevedel. Tak otazka teraz je, preco nam tu potrebujes otvarat oci prave tymto faktom v tomto case a navyse vyvolavas pri tom u mna dojem, ze si obetou ruskej propagandy? Je to totiz ukazkovi prorusky whataboutizmus. Sympatizujes s Rusmi? Ak ano z akeho dovodu?
Ono realna je aj kombinacia - fandit Rusom a volit Korcoka, len asi nebude casta.



Sršeň sa tváril a nebol jediný, že západná propaganda neexistuje. Tak som to len pripomenul. Ale evidentne s tým ľudia majú problém.

Naštuduj si, čo to je whataboutizmus poriadne predtým, ako sa a tým budeš oháňať.
08.04.2024 - 17:07:38
00
mb270 napísal:
Tolko negativizmu, frustracie na poslednych strankach -

Ale to sa inak neda !
Posledna štácia bude ked daju referendum o vystupeni z eu a nato, vtedy doporucujem vsetko ebnut o zem a utekať do p*če daleko..
Lebo senilní dochodci a dezoláti budú hlasovať že to chcú... :facepalm: A ako sme práve videli, prehlasuju hocikoho kto má ešte funkčný mozog a kritické myslenie. Boha nasraný som jak žumpa, až po okraj !
08.04.2024 - 17:07:55
07
no veď z EU vystúpme, koruna zdevalvuje o desiatky percent, pellevolič nebude mať ani na lastminute do Burgasu, možno potom sa preberú...
08.04.2024 - 17:19:50
01
Jano1987 napísal:
Sršeň sa tváril a nebol jediný, že západná propaganda neexistuje. Tak som to len pripomenul. Ale evidentne s tým ľudia majú problém.
Naštuduj si, čo to je whataboutizmus poriadne predtým, ako sa a tým budeš oháňať.

A ja mam problem s tvojou dnesnou formou diskusie. Horuca hlava :tmi:
Lapalomov prispevok mi pripomenul (snad si dobre spominam), tu tvoju situaciu, kde si doplatil na nezavinenu nehodu rozbitym autom a bez plnenia PZP zo strany vinnika. Nechapal som, preco postoj mnohych tu bol v tejto teme k tebe taky ostry. Aj som to mozno niekde spomenul. Ale asi to ma nejaky takyto starsi nepriamy zaklad prave v tvojom spravani na fore.

Pozrel som. Je to presne to, co si predviedol. Namiesto diskusie k riesenie palciveho problemu ruskej propagandy spominas zbytocne americku. Diky Brona. Tak ale snad aspon Winter cital, ked uz nevedome nahravas ruskej strane.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Whataboutismus
08.04.2024 - 17:21:30
04
Jano1987 napísal:
Volil som Korčoka. Nikdy som nevolil nikoho zo Smeru, SNS, Hlasu, HZDS, ĽSNS a podobných strán. Spokojný. A volím v každých voľbách.

Palovi vyššie som to vysvetlil a nie raz. To že chápem prečo niekto niekoho volí ešte neznamená, že s tým súhlasím, ale rozumiem dôvodom. Žiaľ Palo rovnako ako veľa ľudí tu robí to, čo som kritizoval. Si s nami, alebo proti nám. Akýkoľvek iný názor je automaticky nepriateľský. Je to buď/alebo.


ďakujem za priamu odpoveď 👍

snažil si sa Palovi odpovedať na otázky ale myslim si, že šlo to napisať lepšie, jasnejšie resp. priamočiaro
ja som z tvojich odpovedí (z časti) tiež domnieval, že si ,,proti nam,, aspoň tak to na mňa pôsobilo

inak
z rodiny mám vela ľudí čo volilo PP a SMER ale jedine s mamou som bol ochotný sa o tom porozpravať a objasniť jej fakty a skutočnosti,(čiže nakoniec volila aj ona Korčoka) avšak s ostatnými z rodiny sa baviť nemienim na túto tému k (lebo PS, Šimečka, LGBT, Amerika)... V minulosti som to skúšal ale márna snaha. Teraz už vôbec. Ich argumentom a dôvodom sa chápať nedá
Ich argumenty boli a sú za mňa smiešne. Navyše väčsina z nich uverila klamstvam, hoaxom alebo majú len averziu voči vyššie menovánemu).
Akceptujem koho volili je to ich voľba ale súhlasiť s nimi nikdy nebudem.
Popravde som bol sklamaný a frustrovaný ako veľa ľudí ale ako sa už niekde písalo ... jednu ,,bitku,, sme prehrali ale ,,boj,, pokračuje.
08.04.2024 - 17:35:34
07
Sa nechám poučiť,
čakám na konkrétne príklady, kde nás tu valcuje západná propaganda
prosím nezamieňať s osvetou
08.04.2024 - 17:48:08
01
Boze… tu v praci chlapcom musim vysvetlovat na co nam je dobry prezident… takych mame vzdelanych. Pri tom robia a su plateni americanmi 🤣
08.04.2024 - 17:51:37
011
Srsen napísal:
Sa nechám poučiť,
čakám na konkrétne príklady, kde nás tu valcuje západná propaganda
prosím nezamieňať s osvetou


Nedávno mi niekto tvrdil, že táto fotka je "západná propaganda". Samozrejme si bol istý, že tam nikdy neboli a natočil to Kubrick.

Prílohy:

Screenshot 2024-04-08 at 18.04.28.png
Screenshot 2024-04-08 at 18.04.28.png 181.01 KiB thumb_up0thumb_down

08.04.2024 - 18:05:45
00
bikemartin napísal:
no veď z EU vystúpme, koruna zdevalvuje o desiatky percent, pellevolič nebude mať ani na lastminute do Burgasu, možno potom sa preberú...

Nepreberú. Nájde sa vinník zvonka.
Sedliacka ľudácka nátura to má takpovediac v DNA.
08.04.2024 - 18:08:58
08
Pali65 napísal:
Nedávno mi niekto tvrdil, že táto fotka je "západná propaganda". Samozrejme si bol istý, že tam nikdy neboli a natočil to Kubrick.

Co si ty za Slovaka, ked si na tej fotke nespoznal odkalisko ENO pri Prievidzi ? :lol:
08.04.2024 - 18:23:45
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up