Elektrickú mobilnú revolúciu bohužiaľ zaviedli už za socíku dávno pradávno. Rušeň Bobina je už z r.1953....oháňať sa tu nejakým trápnym elektromotorom v trápnom bicykli moc pokrokové teda nie je...aj keď samozrejme je to fajn alternatíva k bicyklovaniu. ?‍♂️?‍♂️
13.09.2023 - 18:22:39
01
xyz napísal:
my sme bikeri...zas si tam napísal bioši...tak ja ťa budem volať e-boš ty intelektuál...

neviem, či si si všimol ale ráno boli ebikeri obvinení že sú úchyláci a znásilňovači. Našťastie to vymazali. Čo by si povedal na to?
13.09.2023 - 18:26:44
00
Derek24 napísal:
My sme priekopnici elektrickej mobilnej revolúcie,
zatiaľ čo vy už patríte do rezervacie.

Prd ste priekopnici. lenivi ste :lol:. Prvy patent na elektrobicykel je 130 rokov stary.
Napr. https://leedsbikes.com/electric-bike-reports/electric-bike-history-4-historical-echoes-powering-todays-bicycles/
13.09.2023 - 21:09:59
01
A bioš je celkom pekný výraz.

U mňa to evokuje predstavu prírode blízkeho človeka uprednostňujúceho tradičné postupy pri aplikovaní zasad vo svojom živote.

Kto to vníma negativne,je sám negatívny a je to len odraz jeho vlastných pocitov čo nosí v sebe … ;)

Čo vlastne nieje nič divné u biošov prispievajúcich do tejto témy. Negatívne bytosti uveznene v lepkavom slize svojich prízemných neprajných myšlienok…
13.09.2023 - 21:17:39
00
lto napísal:


No ale za našej generacie zažíva tento smer veľký boom. My sme tí čo posúvame hranice mozností zdokonalovania ebikov.

Vas vidím ako posledný nemý film snažiaci sa ukázať že je lepší ako ozvučený film. Nikdy sa to už ale nevráti späť…
bicykel konečne dostal srdce, hoci elektrické a nikomu z vás sa jeho tlkot už nepodarí zastaviť. Kľudne ďalej jazdite na svojich mŕtvolne chladných Zombikoch :D

To je super vyraz teda Zombici čo jazdia na Zombikoch :) :)
Musite uznať že bioš znie trochu lepšie alebo chcete vymeniť ???
13.09.2023 - 21:31:03
00
Marcel, ty si zvlastny,

najskor prispevok o hlodoch fóra, obsahujuci par hlodov, co by tam patrili

Potom basnicka, ze uz dnes nic nepridas,

nedodržané, dvakrát
najskor ulet o priekopnikoch...
Ukoncene dalsim velmi 'pozitivnym' (a mylnym, hovorim za seba) pohladom na ostatnych

Ps, edit: predchadzajuci zaroven napisany uz ani nekomentujem viac, len ze skrutkujeme, skrutkujeme, kym sa da (samo)vytocit ;)
13.09.2023 - 21:32:33
00
marseluspp ste tak leniví, že aj dokončiť ebajk do "použiteľného" stavu, vám trvalo 130 rokov 😁
13.09.2023 - 22:02:48
01
Trvalo ale konečne je to tu… :) To sú pravé vianoce doby technickej. ..

Mali by sme sa tolerovať a rešpektovať. Máme spoločných predkov, sme rodina a tiež máme veľa spoločných technických či morálnych čŕt. My máme akurát naviac jeden chromozón E, čo ovplyvnil náš vývoj od cyklistu zhrbeného na cyklistu vzpriameného - latinsky cyclus erectus … :)
14.09.2023 - 04:47:40
00
Derek24 napísal:
My sme tí čo posúvame hranice mozností zdokonalovania ebikov.

Vy ste tí.... 🤣 ako v tom vtipe:
Synu, keď ja som bol v tvojom veku tak Gagarin obletel zem. A ty? Ty čo si dokázal?
14.09.2023 - 06:57:01
03
Každý jazdec na ebiku sa nepriamo podiela na jeho vývoji. Práve spätná väzba od zákazníkov (prevažne reklamácie) ukazujú slabé stránky motorových systémov a to hardvérových alebo softvérových. A výrobcovia na to reagujú novými aktualizáciami softvéru či novými modelmi motorov, v ktorých sa snažia vychytať neduhy ich predchodcov. A keďže záujem o ebiky narastá, výrobcovia do toho investujú a zase znovu nám to predávajú aby sme im to testovali ... :) Takže im platíme za ich vývoj, ktorý je samozrejme zahrnutý v cene - vyzerá to teda že sa na vývoji podieľame priamo. Takže nielen my, ale dokonca aj ja osobne ....
14.09.2023 - 07:58:59
01
Ahá, takže keď som mal S-kový Mini Cooper a súdruhovia z Nemecka nevedeli vymyslieť ani na štvrtýkrát spoľahlivý napínak rozvodovej reťaze, a tak tam v lepšom prípade “len” preskakovali rozvody, tak som bol vlastne priekopník, vyvíjajúci motor.

Hmm, doteraz som si myslel, že som bol podvedený zákazník, ktorý mal pod kapotou konštrukčný nepodarok, ktorý ma stál v servise majland. A aj hľa, ja som bol len dobrovoľný nadšený tester :-O

“Podieľame sa na vývoji” - aký krásny eufemizmus pre “predávajú nám shity”. No a nerobte si z ébošov potom srandu.
14.09.2023 - 08:11:15
07
tak tak...aktualizácie softvérov...slabé stránky motorových systémov... neduhy predchodcov...ešte k tomu pridám neustále nabíjanie baterky a ...aspoň že ja so svojím bicyklom takéto veci nemusím riešiť
14.09.2023 - 08:32:52
01
Derek24 napísal:
A bioš je celkom pekný výraz.

U mňa to evokuje predstavu prírode blízkeho človeka uprednostňujúceho tradičné postupy pri aplikovaní zasad vo svojom živote.

Kto to vníma negativne,je sám negatívny a je to len odraz jeho vlastných pocitov čo nosí v sebe … ;)

Čo vlastne nieje nič divné u biošov prispievajúcich do tejto témy. Negatívne bytosti uveznene v lepkavom slize svojich prízemných neprajných myšlienok…


Ty už si mi len pozitívna bytosť, eboš posielajúci cyklistov do rezervácie :?:
14.09.2023 - 08:38:13
04
ztp bicykle sú tu len preto lebo výrobcovia našli dieru na trhu a využili fyzické a mentálne degenerovanie populácie - lenivosť , slabú vôľu,…( s výnimkou seniorov, kde to tolerujem)

inak pred pár dňami ma pekne dal v kopci 70-tnik na mtb-čku cestou na Martinské hole, napriek tomu že mám veľmi dobrú kondičku :-) klobúk dole . Zato ma vystrašili 2 -3 bzučovia nečakane za mojim chrbtom a pchajúci sa mi do stopy, je to mor
14.09.2023 - 08:41:20
06
Eddie Eddie, zase si nedával pozor .... V tvojom prípade to bola zlá investícia. To sa občas stáva. Vsadil si na krívajúceho koňa, respektíve aby si tomu rozumel vsadil si na jazdca tour de france čo mal na bicykli štvorcové kolesá a očakával si víťazstvo alebo akoby si si kúpil nevýherný los a vinil za to Tipos :)

Počuj X-men, čím viacej človek musí riešiť, tým viacej sa vzdeláva a cvičí svoj mozog. Učí sa z vlastných chýb a získava širší prehľad, lepšie zvažuje svoje budúce rozhodnutia. Naviac sa stáva odolnejší stresovým situáciam. Nemusí potom šlapať bezhlavo 40km na biobiku aby to vyvetral z hlavy
Osobne rád nasávam informácie o nových systémoch elektromotorov pre ebiky, Človek sa postupne do toho dostane a potom je tá aktualizácia taký istý zanedbatelný problém ako aktualizácia windowsu. Proste ju akceptuješ že existuje a je potrebná. To isté platí o aktualizácií názorov na svet, niekomu vyhovuje mať celý život taký názor aký si vytvoril v materskej škole , niekoho názor sa postupne mení s vývojom osobnosti.

Lukasz9 - ber to s humorom, ja tieto veci voči biošom nemyslím vážne, hoci mám aj ebike tiež som jedným z nich ;)
14.09.2023 - 08:42:44
00
keyboard_arrow_up