Koho budes volit v Septembri 2023 ?
SMER 2% [ 5 ]
PS 43% [ 93 ]
HLAS 2% [ 4 ]
REPUBLIKA 1% [ 2 ]
OLANO 0% [ 1 ]
KDH 4% [ 9 ]
SAS 31% [ 66 ]
SNS 0% [ 1 ]
SME RODINA 0% [ 0 ]
ALIANCIA 0% [ 0 ]
DEMOKRATI 5% [ 11 ]
LSNS 0% [ 0 ]
MODRI, MOST-HID 0% [ 1 ]
MADARSKE FORUM 0% [ 0 ]
INE 3% [ 6 ]
NEPOJDEM VOLIT 7% [ 15 ]
Celkový počet hlasov : 214
LL napísal:
poprosím vysvetliť to PROruské zamerania ???
ale fakty

vyhlasenie, ze Krym bude rusky, alebo ze za plyn budeme kludne platit rublami. V roku 2014 bol Sulik jediny v SAS, kto odmietal odsudit anexiu Krymu a vpad ruskych vojsk na Ukrajinu. A ze vseobecne ma Sulik proruske nazory, akurat je v tomto v SAS osamoteny.

https://www.aktuality.sk/clanok/dPmEpWD/pribeh-richarda-sulika-slon-v-porcelane-ktory-nevydrzal-v-ziadnej-vlade-dnes-sniva-o-ranci-v-australii/

https://www.aktuality.sk/clanok/nzf3x5r/roky-robili-so-sulikom-na-anexii-krymu-nevidel-nic-zle-v-strane-bol-v-teme-ruska-takmer-sam-proti-vsetkym/
21.08.2023 - 10:13:42
05
To, že chce platiť za plyn rublami neznamená, že je proruský... S tým Krymom je to od neho fail.
21.08.2023 - 10:14:52
00
skorpion napísal:
A kto by rozhodoval, kto bude na ministerstvach?


Ved toto, kto by mal rozhodovat, kto tie institucie bude riadit.. Malo by to byt ako vo firmach kde su na hladanie novych zamestnancov oddelenia ludskych zdrojov alebo ina forma ? Podla mna, urcite by o tom mali rozhodovat ludia z daneho odboru a formu vyberovych konani este treba domysliet.
21.08.2023 - 10:16:11
00
uid napísal:
Ja by som bol za zrusenie parlamentu a profesionalizaciu vlady a riadiacich pozicii na ministerstvach a dalsich statnych organizaciach. Demokracia je naoko pekna vec, ale pri nezrelosti nasej spolocnosti dobre vidiet, kolko much tento system ma.

ty si z občianského tribunálu bo čo?
21.08.2023 - 10:16:40
01
skorpion napísal:
alebo ze za plyn budeme kludne platit rublami.


ak si nepochopil, čo znamenal tento jeho výrok, tak si nepochopil toho dosť
skus si prečítať s čím idu jednotlivé strany do volieb
nič lepšie (technokratické) ako SASKA som nenašiel
ano RS niekedy chýba demokratické vyjadrovanie
(čo mi mimochodom v osobnej debate aj povedal)"
"áno možno som to mal povedať inak"
21.08.2023 - 10:22:26
00
skynet napísal:
To, že chce platiť za plyn rublami neznamená, že je proruský... S tým Krymom je to od neho fail.

evidentne tych failov ma viac. Je to celkom silny argument, aby som kvoli tomu nevolil. O jeho konfliktoch na koalicnych radach hovoria viaceri politici, "sabotovanie" protipandemickych opatreni, nepodporenie ockovania proti Covidu (nie povinneho, len mohli ockovanie ako strana odporucit). Nechcem zniet "matovicovsky", ale povalenie dalsej vlady. Je mi jasne, ze s "trnavskym magorom" to bolo tazke, ale dobre vedel, aky je uz pred zlozenim koalicie. Proste mi pride ako clovek, ktory sa nevie s nikym na nicom dohodnut, na ziadnom kompromise. Napriek tomu su moja 2.volba, keby som sa z nejakeho dovodu rozhodol nevolit PS. Ale mohli byt jasna jednotka, nebyt Sulika. Bez neho by mi viac "sedeli" ako PS, ale predseda je vzdy hlavnou tvarou strany a ma vyznamne slovo.
21.08.2023 - 10:24:15
02
LL napísal:
ak si nepochopil, čo znamenal tento jeho výrok, tak si nepochopil toho dosť

tak vysvetli
21.08.2023 - 10:25:05
00
lear1 napísal:
ty si z občianského tribunálu bo čo?


Nie, len obcan unaveny z kazdodenneho politickeho cirkusu.
21.08.2023 - 10:47:28
00
Tomu nerozumie ani ruska filcka Šulín...tiez politický odpad jak VyhrnRukavnik
21.08.2023 - 10:50:10
00
na poslednu chvilku sa rozhodnem, ci SaS alebo PS. Ale PS bude pre mna len z nudze.
21.08.2023 - 10:55:59
07
Moje okolie to rovnako cíti,tiez by sme dali sas,ale bez Šulina
21.08.2023 - 11:53:14
01
každopádne, výsledky budú ako vždy zaujímavé :)
21.08.2023 - 12:01:59
00
Doteraz som bol najochotnejší to hádzať Sulíkovi (posledne som to hodil ale Matovičovi :lol: ). Ale teraz už nie, a to vôbec nie preto že by som mu dával rovnakú vinu s Matovičom pri ich sporoch. Ale pre čoraz viac (dúfam že nechcený) failoch o Rusku, Ukraine, Gajsenovcoch, témach a spôsobe podania kampane a podobne. Môže byť odborník, môže to myslieť dobré, môže mať výsledky - ale aj keď asi nemá rozkrádačske kauzy, ale je to obrovský slon v porceláne. Bol taký vždy, alebo sa vekom opustil? Alebo som politiku v minulosti tak nevnímal? Neviem či nemá takú spetnu vezbu, aj keď tvrdí že nie je pripútaný na líderske kreslo, ale jeho chudáka znovu v precedníctve zvolili. To nevie povedať že už bolo dosť, bezpodmienečne zložiť funkciu? Ja si myslím že by sa v pohode zvolil aj niekto iný, keby sa nerobila voľba len proforma (hoc bude tvrdiť že to tak nebolo).
21.08.2023 - 16:44:55
03
iron.hide napísal:
na poslednu chvilku sa rozhodnem, ci SaS alebo PS. Ale PS bude pre mna len z nudze.

Často je to tak pokiaľ chceš voliť niekoho jasného, zodpovedného, bez chýb, niekoho kto bude našu spoločnosť viesť k naozaj lepším zajtrajškom. Našťaste toto nie je voľba životného partnera…

PS: aj keby bolo PS premierskou stranou, tak s chybami a kauzičkami to nebude. Ani jedna strana ktorá je v ponuke nedá 100% dobrý a čistý výsledok
21.08.2023 - 16:51:34
00
Keď budeš stále hľadať ideálnu stranu so 150 ideálnymi ľuďmi tak nikdy si nikoho nevyberieš. 🤷
22.08.2023 - 17:59:27
01
keyboard_arrow_up