Fiha, normalne ma na toto niekto triezvy pohlad na vec.

PS: Ano, moje spravanie je provokativne a nevhodne, ale celkovo sa natom zabavam. A este sa ma snazit zosmiesnit za neuhradenu nacas DPHcku... Zial na SK je to tak. Raz nieco zabudnes a ide štát po Tebe za 600 eur.

ftu2 napísal:
kludne to napisem aj tu, ale fakt sa tym cela tema len zasiera a kazdy nieco inak pochopi a inak napise. napriklad aj Hack3r napisal, ze 90€ za osuchane tretry by mu nikto nedal, ale on ani nepytal, takze zase zbytocna reakcia.

aj stanos4 ktorusi cast zle pochopil a zle odpisal, ale nevadi.

Srsen napísal:
ftu2btw, chápeš význam slova stalking ?
To je to, že si zobral do huby jeho dcéru ako vyhrážku a to fakt nie je sranda,
následne jurant vymazal spomenuté fotky z výjazdov - neviem či máš deti,
ale viem že si rovnaké hovado, keďže si v svojom príspevku prekrútil všetky fakty o inzercii, ktorá je na strane 146 v tomto vlákne
konkrétne - Cena: 30 EUR (Ich kúpna cena bola 99 EUR)



vyznam slova stalking:
nie len nebezpecne prenasledovanie (co si asi pochopil ty), ale aj sledovanie (obycajne v podani Daniel6669)
https://slovnik.aktuality.sk/preklad/anglicko-slovensky/?q=stalking

cim sa prosim ta vyhrazal? ze da nieco on niekam? aka skupina? ako zamerana?...
to su vsetko len vase predstavy...
navyse to bola sukromna sprava, ktoru neopravnene zverejnil jurant a nie prva, cim vlastne on porusil zakon. nie roadbike01.
ten sa cim previnil? za udal zavadzajucu povodnu cenu, ktoru z inzeratu hned vymazal a po prvom topovani inzeratu uz tam nebola?

teba ked nieco kupujes zaujima povodna cena, alebo aktualna, za kolko sa da teraz vec kupit?
pre mna za mna nech tam kazdy da povodnu cenu trebars aj milion.

dakujem za polichotenie, nebudem to brat ako urazku.

dufam, ze som ta moc neotravoval, s pozdravom, Marian.
27.07.2023 - 00:24:01
00
myslim ze sa to otača a par MTbiker komunitnych ludi zistuje, ze sa detto strapnili. O toto mi jedine išlo od prveho momentu, ked sa tu zacala vytahovat policia a trestne stihania, Vedel som ze bude zabavka. Totiz, s takouto vyhrazkou bezne ludia pridu, pricom nemaju ponatia o naplneni skutkovej podstaty trestneho cinu a vonkoncom nie, ako funguje dôkazné konanie.

Ano, ako nejaký stalker uviedol, volajte ma pán inžinier z VŠ Práva Komenskeho. Pravu sa sice dalej nevenujem ale preukazatelne mam vacsie vedomosti ako tato komunita.

Dobru noc
27.07.2023 - 00:46:52
00
Preukazatenle si vacsi blbecek. A to ti hovori niekto, kto sa tomu pravu denne venuje. A mojko dotiahnut ta pred nejaky sud je az ta posledna ceresnicka. Uz iba tie vysluchy s tebou by stali za namahu, aby to trestne oznamenie padlo. Krutil by si sa tam jak mala trapna dazdovka, takyto narcisi su vzdy najzabavnejsi ;) :-*
27.07.2023 - 06:15:11
018
to su ti machri za klavesnicou
27.07.2023 - 08:06:20
00
Neverím, ono to má pokračovanie :D

cokupit - Dalsi s bububu rečičkami...
Hack3r - Najvacsi rambo komunity MTbiker. Tvoje udaje uz mam :)

Ešte niekto?
27.07.2023 - 09:15:18
02
Napisem sem teda dokazne konanie, nech celá komunita si vie prečítať, aký trestný skutok som naplnil. Seriozne, nech aspon tento spor ma edukativny rozmer. Urazat vie kazdy písalko
27.07.2023 - 09:19:39
01
tak si tie moje udaje niekam zaloz ;) kde som ja pisal konkretne o tebe, ze zo seba potrebujes robit takehoto blbecka??
27.07.2023 - 09:45:55
01
Niekedy vcera si ma tu nepekne & expesivne pomenoval... urazky typu trapna dazdovka su ok, dokonca sa smejem natom, ale nazvat ma ako pohlavny organ je NoGo :) asi tu mas velky fanklub, kedze mi prislo viacej ss
27.07.2023 - 09:52:16
00
Hack3r napísal:
Keby sa mne niekto vyhrazal ohladom deti ako on tak si ho najdem, pockam niekde kde nebudu svedkovia a nezabudol by na to do konca zivota...cur4k zasr4ty


Na toto sa odkazujem
27.07.2023 - 09:53:11
00
neslubil si uz minimalne 2x ze uz nic nenapises?
27.07.2023 - 09:53:49
04
Uzivatel cokupit by Ti povedal svoje, ze mas stastie ze si zacal vetu slovickom "Keby" :)
27.07.2023 - 09:55:32
00
Hosť napísal:
Na toto sa odkazujem

:rofl: a ty tam vidis ze som napisal tvoj nick alebo ta citoval? neputaj na seba pozornost za kazdu cenu ;)
27.07.2023 - 09:56:41
02
scarinko napísal:
neslubil si uz minimalne 2x ze uz nic nenapises?


Plne si uvedomujem ze tu nic nezmenim a stracam cas... no nastartovala ma sprava od stalkera, kde sa ma snazil zosmiesnit cez finstat.....
27.07.2023 - 09:57:26
00
Hack3r napísal:
:rofl: a ty tam vidis ze som napisal tvoj nick alebo ta citoval? neputaj na seba pozornost za kazdu cenu ;)


No tak, koho si teda nazval tymi poslednymi 2 slovickami, ten strom vonku? :)
27.07.2023 - 09:58:28
00
Hosť napísal:
No tak, koho si teda nazval tymi poslednymi 2 slovickami, ten strom vonku? :)

toho kto by sa mne vyhrazal, ale ty si sa mi nijako nevyhrazal tak nechapem preco mas potrebu ma stale spominat??! kazdopadne podla toho ako tlacis na pilu si sa v tom nasiel, tak to hovori samo za seba a v podstate si priznal ze si sa niekomu vyhrazal a ako bolo spomenute to je trestny cin. tak uz fakt radsej nic nepis lebo si len ublizis ;)
27.07.2023 - 10:02:56
03
keyboard_arrow_up