to je tak keď zber vzoriek robia ochranári a ich kamaráti.Po budajovi tu ešte zostane vela bordelu.samotná šop nesplnila to čo si sama dala do podmienok.to je tak keď zo štátneho krv netečie.
https://domov.sme.sk/c/22992700/premnozene-medvede-ochranari-pochybenie.html


https://dennikn.sk/blog/3473482/slovensko-krajina-medvedov-a-enviromentalnych-fanatikov/
18.07.2023 - 22:27:44
02
https://presov.korzar.sme.sk/c/22942083/starostu-obce-pri-domasi-odsudili-za-vytrznictvo-hrozi-mu-strata-mandatu.html
To je ten bloger, si myslím
18.07.2023 - 22:31:32
00
PINY napísal:
A príklad o kosatkách v tej štúdii je výborný príklad, treba sa nad ním zamyslieť ;)

Kosatka je dravec, čo len podčiarkuje s akou dávkou amaterizmu bola daná štúdia založená, doslova na medvedích výkaloch. Porovnávať správanie dravca s plachým bylinožravcom je už odvážne. Inak celá štúdia je napísaná ako tá knižka Macko Pu, pre najivných, ako stvorené pre niektorých v tejto téme 🤣
18.07.2023 - 22:35:59
00
povedal dalsi odbornik, co nepozna ani gramatiku 😂 a ten “bask” sa tu ako zasa objavil?
18.07.2023 - 22:43:17
00
dať čechovi robiť analýzu o medveďovi je asi tak ako sme dali stavať JE talianom.tí ju tiež videli len na obrázku a tak ju aj stavali.Ale zo štátneho krv netečie.
18.07.2023 - 22:44:41
02
mirec16 napísal:
povedal dalsi odbornik, co nepozna ani gramatiku 😂 a ten “bask” sa tu ako zasa objavil?


Chodíš sem sledovať gramatické chyby, lebo k inému sa nevieš vyjadriť a iba verklikuješ, aby si si tu náhodou neurobil nepriateľov? Nože napíš pán slovenčinár, kde mám tu chybu a ja si ju kvôli tebe s najväčšou radosťou opravím 😉
18.07.2023 - 22:47:34
00
Izzy68 napísal:
Tak na toho bobra si dokonca v správnej téme :y:

Myslel som, ze spravna tema na bobra uz bola zmazana ]:) :P
18.07.2023 - 22:51:30
02
boris.ko Takúto informáciu vnímam ako nástroj na odpútanie čitateľa od obsahu článku a spochybnenie dôveryhodnosti autora ... :) Podarilo sa.
18.07.2023 - 22:56:16
00
Nas uz pomaly obklucuju. Este pred par dnami to boli len 2 casti obca kde ich videli, dnes uz nasobne viac hlasili v miestnom rozhlase aj na webe.
Keby som si dnes neodthol nechet na nohe, tak idem do lesa na kus adrenalinu :)
18.07.2023 - 23:38:13
00
dodo58 napísal:
Chodíš sem sledovať gramatické chyby, lebo k inému sa nevieš vyjadriť a iba verklikuješ, aby si si tu náhodou neurobil nepriateľov? Nože napíš pán slovenčinár, kde mám tu chybu a ja si ju kvôli tebe s najväčšou radosťou opravím 😉


to ze pises o amateroch a nasledne napises bilinozravci je jedna vec, to ze editujes prispevok a potom to pouzijes ako argument vo svoj prospech je vec druha a za mna to o tebe hovori viac, ako tie vsetky ostatne prispevky 👍
19.07.2023 - 08:05:22
02
Editácia príspevku slúži presne na to, na čo som ju aj použil ty mudrlant, takže si odpusti svoje trápne výčitky. A písať o gramatike a pritom nemať ani interpunkciu vo svojich príspevkoch pokladám u teba za čistý fail. Jedna vec je písať o amatérčine z pohľadu témy, lenže ja nikde nepíšem gramatické okienko a potom príde hnidopich ako ty a vŕta sa vo výkaloch, podobne ako autori tej štúdie.
19.07.2023 - 09:39:47
00
Tato téma sa riadne zvrhla--pritom to je jednoduche. Medvede su premnožene a ludia ktory pracuju a platia alebo platili dane tomuto štatu žiadaju napravu aby sa nemuseli bať isť prejsť do lesa a viesť k tomu aj svoje deti.
19.07.2023 - 09:55:57
03
Alebo, ľudia sa rozťahujú, prikrmujú a potom sa čudujú, že v lese a ich okolí behajú zvieratá. Pritom by sa mohlo aspoň skúsiť ich nelákať, zabezpečiť koše a podobné preventívne riešenia.
19.07.2023 - 09:57:06
010
dodo58 napísal:
Editácia príspevku slúži presne na to, na čo som ju aj použil ty mudrlant, takže si odpusti svoje trápne výčitky. A písať o gramatike a pritom nemať ani interpunkciu vo svojich príspevkoch pokladám u teba za čistý fail. Jedna vec je písať o amatérčine z pohľadu témy, lenže ja nikde nepíšem gramatické okienko a potom príde hnidopich ako ty a vŕta sa vo výkaloch, podobne ako autori tej štúdie.


ak by som napisal bilinozravci, tak to opravim a tisko sedim a sucham nohami a nie este utocim, ze ti mam ukazat kde si tu chybu napisal (po opraveni prispevku samozrejme) 😉

a niekedy sa vrtanim vo vykaloch dopatras k zaujimavym vysledkom, napriklad, ze medvedov nie je 3tis, ako nam tu do hlav tlacia polovnici, ale iba okolo tisicky, to je teda co 😊

to ze polovnicka lobby zafungovala je uz bohuzial jasne a vysledkom bude schvalenie odstrelu, aspon sa tu par ludi prestane vyskytovat, tak ako medvede v horach
19.07.2023 - 10:15:01
00
Tak tíško seď a šúchaj nohami, lebo ak by som nemal v postoch intepunkciu a písal o gramatike, tak sa rovno prepadnem pod čiernu zem ;)

Sčítanie ľudí je aspoň presné, lenže nežijeme v amazonskom pralese a v civilizácii si asi ťažko urobíme na kraji dediny medvedie safari. A ospravedlňovať to tým, že človek sa rozťahuje je trošku smiešne, lebo to je také riešenie problému ako povedať, že obloha je modrá. K svokrovcom do záhrady na dedine chodia každoročne jelene na jablká, ktoré sú ešte na stromoch. Mám povedať svokrovi, nech tie stromy vytne, lebo prikrmuje zver? Zver stráca plachosť, to je jasne dokázateľné na tom, keď v dedine za bieleho dňa líška drhne sliepky a pritom 20m odtiaľ sú ľudia. Bežne som tam mal kunu pod kapotou, takže tu nepíšte somariny, že to je všetko len kvôli prikrmovaniu a nezabezpečeným košom.
19.07.2023 - 10:20:00
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up