matt napísal:
Fakt treba na takéto otázky odpovede? Som myslel že doma internet máš.

Ak je ti zaťažko napísať, nemusel si sa ozaj unúvať ani touto odpoveďou. Hoci mi nie je jasne, prečo ťa otázka podráždila. Nie som doma, internet mám veľmi obmedzený, video by mi nenacitalo, tak som bol iba zvedavý na vysledok a stručný opis toho, čo vanaert vyviedol.
03.07.2023 - 20:22:46
01
Možno nabudúce umiestnia cieľ šprinterskej etapy na kruháč :D
03.07.2023 - 21:09:18
01
Ewan konečne dokončil dojazd etapy v zákrute bez pádu, posledné dva pokusy mu moc nevyšli

thumb_up0thumb_down


thumb_up0thumb_down
03.07.2023 - 21:35:10
01
Volodja napísal:
Ak je ti zaťažko napísať, nemusel si sa ozaj unúvať ani touto odpoveďou. Hoci mi nie je jasne, prečo ťa otázka podráždila. Nie som doma, internet mám veľmi obmedzený, video by mi nenacitalo, tak som bol iba zvedavý na vysledok a stručný opis toho, čo vanaert vyviedol.

https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/hadka-jumbo-visma-van-aert-vingegaard-pogacar-tour.A230702_214330_cyklistika_mt2
tento link bol doslova 2 slovom dva prispevky nad mattovym a 3 slovom 3 prispevky nad tvojim kde to bolo cele rozpisane a bez videa. takze sa nam snazis povedat ze ti pripojenie nacita mtbiker ale idnes sa ani neodvazis otvorit? :)
03.07.2023 - 21:35:14
00
Powless to tiez robi zaujimave a uziva si.

Nastup do denneho uniku okamžite po starte, radost po bodoch z premie, pozdravy divakom, proste pozitiv;)
03.07.2023 - 21:58:26
04
Jonas po tour dostane pár pozvánok . Jedna bude určite od INEOS a Trek
03.07.2023 - 22:10:04
00
tajomstvo Lafay-ovej formy odhalene :lol:

https://twitter.com/faustocoppi60/status/1675869052089106432/photo/1
03.07.2023 - 22:10:43
00
bladerunner napísal:
Trocha to komplikovala zákruta a skresľovali to aj čiary na ceste, ktoré nekopírovali smer zákruty, daný umiestnením bariér. Keby sme to merali na centimetre, tak víťaz sa trocha priblížil k bariéram / a trocha tam privrel van Aerta/, ale nebolo to nejak brutálne, žeby vyslovene zmenil smer šprintu....asi to ani nie je úplne jednoduché, udržať úplne presnú "líniu" pri šprinte v zákrute. Proste Aert mal trocha smolu a veľmi rozumne zvesil nohy a bezhlavo neriskoval

Malokto by chcel dopadnut ako Jakobsen pred par rokmi...
03.07.2023 - 22:12:19
01
Stax napísal:
https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/hadka-jumbo-visma-van-aert-vingegaard-pogacar-tour.A230702_214330_cyklistika_mt2
tento link bol doslova 2 slovom dva prispevky nad mattovym a 3 slovom 3 prispevky nad tvojim kde to bolo cele rozpisane a bez videa. takze sa nam snazis povedat ze ti pripojenie nacita mtbiker ale idnes sa ani neodvazis otvorit? :)

OK, na rovinu: naozaj som nemal dobré pripojenie na internet, bol som na horách. Kvôli výsledku etapy som čekol len procyclingstats a toto fórum a zo zvedavosti na "clickbait" komentár, čo urobil vanaeart, som sa opýtal konkrétnejšie. Príspevok, na ktorý narážaš som si nevšimol, ale link by som isto nerozklikol aj tak. Ak to ako vysvetlenie nestačí, pokojne môžeme zorganizovať call/meeting, aj s tebou aj mattom, prípadne ďalšími, ktorým to pokazilo deň, kde sa pokúsim ešte raz obhájiť svoju otázku a vysvetliť detaily :) - ale verím, že až taká uhorková sezóna nie je. Ničmenej, za upozornenie odkaz, kde nájdem detail o správani wva, ďakujem.
03.07.2023 - 22:17:06
02
ivan nedal si tam dve rovnaké etapy?

Inak dobrý príklad, kde bol Sagan pred dvomi rokmi a kde teraz... Ale je pravda, že teraz je tom nenormálne prehustené...
04.07.2023 - 08:56:46
00
Kedysi v tých dojazdoch nebolo tolko ľudí a posledné 1,5 km bývala rovina max jedna zákruta a teraz 5-6 zákrut husté to je nemajú veľa miesta a + keď vidím pri bariérach ľudí s mobilmi a ruka 50 cm minimálne trčí von ďalší faktor čo ťa keď nezhodí nerozhodí tak aspoň zabrzdí choré toto …
04.07.2023 - 11:06:07
02
Tie spurty vo vacsich skupinach su nebezpecne a myslim si, ze kvoli tomu ani moc Peter neriskuje. U neho to vidim, ze skor nejaky unik vymysli a tak vyhra. Ako raz vyhral aj Giro. Inak na fotke pekne vidiet, ako ludia maju vystrcene ruky za barieru aj s telefonmi. Asi ani jeden si neuvedomuje, ze ak im ju jazdec vezme, tak im ju zlomi. Onedlho to vidim na plexisklo pri cieloch 😄

Prílohy:

IMG_6232.jpeg
IMG_6232.jpeg 110.87 KiB thumb_up0thumb_down

04.07.2023 - 12:10:58
00
filipskalican napísal:
Tie spurty vo vacsich skupinach su nebezpecne a myslim si, ze kvoli tomu ani moc Peter neriskuje. U neho to vidim, ze skor nejaky unik vymysli a tak vyhra. Ako raz vyhral aj Giro. Inak na fotke pekne vidiet, ako ludia maju vystrcene ruky za barieru aj s telefonmi. Asi ani jeden si neuvedomuje, ze ak im ju jazdec vezme, tak im ju zlomi. Onedlho to vidim na plexisklo pri cieloch 😄

Vsak van Aert aj spominal v rozhovore, ze sa najprv tukol s Philipsenom a potom mal kontakt s nejakym divakom, tak zvesil nohy
04.07.2023 - 12:52:45
03
Dnes sa borcom nejak do toho pretekania nechce. Od ostrého štartu si idú celkom výletne. Ani jeden nástup do úniku.
04.07.2023 - 13:42:50
01
Hazard napísal:
ivan nedal si tam dve rovnaké etapy?

Inak dobrý príklad, kde bol Sagan pred dvomi rokmi a kde teraz... Ale je pravda, že teraz je tom nenormálne prehustené...


dal som prvú co Ewan zložil Sagana a inú ked tiež Ewan spadol pri dojazde v zákrute ale nabehla tá istá, ani som nakoniec tú druhú na you tube nenašiel ale tuším tam špurtoval aj s MVDP a tým Eritrejcom ale tam spadol len Ewan, Sagan už nemá na špurty kondíciu, niekady ked mal FTP od 5,7 do 5,5 tak prichádzal po 4 - 6 hodinách do špurtu odpočinutý preto bol aj rýchlejší, tuto je príklad Greipla v top kondícii na TDF ked vyhral napríklad v Paríži, našiel som aj ten druhý pád Ewana pri špurte v zákrute, tentoraz zložil len sám seba ked sa preložil o jazdca pred sebou - Ewan zabudol že nemože špurtovať hlava dole a rovno


thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil Hosť dňa 04.07.2023 - 14:32:28, celkovo upravené 1 krát.

04.07.2023 - 14:01:14
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up