možno corsair išiel skratkou do posilky
30.06.2023 - 08:58:06
01
Toto by som možno vedel vysvetliť. Aj v Taliansku sa to už stalo. Ono večer (už od 17-18) je mega problém zaparkovať kamión na odpočívadle. Ako vošiel na odpočívadlo, nejak sa tam počas manévrovania otočil aby to vedel nejak naštrikovať tam, kde ešte je miesto. Možno ešte večer vypil pivko-dve a ráno len štartol a išiel.

Večer už to býva trochu boj o parkovacie miesta. Za porušenie sociálnej legislatívy v nákladnej doprave sú dosť pálky a súkromník to nechá na šoférovi. Samozrejme, že 15h výkon treba aby šofér využil a 9h pauzu zbytočne nepreťahoval. Keď ráno začína pred firmou, kde vykladá (napr o 7) tak +15h -> o 20 na diaľnici už zaparkuje len ťažko a dajme tomu ráno má po pauze vykladať o 7-8. Je to dosť tlak na tých šoférov.
02.07.2023 - 05:49:57
05
Akurát čítam záznam z dopravnej nehody a pozerám fotky ... povedomé auto, aj evidenčné číslo ...
Karma je zdarma ... vodič, ktorý mi cca pred rokom nedal prednosť na križovatke a ešte bol neskutočne drzý a arogantný, našiel svoj pokoj ... R.I.P. V zákrute ho vynieslo do protismeru rovno pod autobus. Fakt mám zmiešané pocity.
03.07.2023 - 07:18:13
03
Tento dochodca? Ten uz veru mohol mat rozum a aj stipku slusnosti a pokory.
03.07.2023 - 09:27:39
00
Podľa toho čo píše Slavo, tak svojim konaním zvyšoval pravdepodobnosť toho, čo sa stalo. Šťastie, že oproti nešlo niečo menšie a v mikrobuse nebol nik vážnejšie zranený.
03.07.2023 - 09:56:45
00
Niektori by nieze nemali mat vodicak na nakladaky, ale by ho nemali mat zjavne vobec, kedze nemaju mentalnu kapacitu rozoznat, kedy je to uz za hranou...

https://tvnoviny.sk/domace/clanok/847669-ceskeho-kamionistu-navigacia-zaviedla-do-centra-trnav
08.07.2023 - 11:04:09
00
Jezus áno. Nepísali, či mal nejakú prax (podľa mňa nie) tak to je chyba autoškôl a firmy, ktorá ho bez dostatočného zacviku vyslala na cestu. Nový šofér, naučil sa, už bude vedieť. Poisťovňa to preplatí ak má poistku, ak nie tak má aspoň istú robotu 🙂 každý niečo vyviedol a kto tvrdí, že nie tak je zrejme dokonalý
08.07.2023 - 14:39:30
00
Jezus aj mne sa pred rokmi podarilo vybehnúť do Trenčianskej pešej zóny autom, lebo navigácia ma tam poslala z nejakého dôvodu. Mám vyskúšané, že do iných ma neposlala. Značka bola tak blbo osadená, že zo smeru, ako som prichádzal ju nebolo vidno, teda bolo vidno, ale musel by som sa vyslovene nahnúť celý nad volant a pozrieť sa hore, podobná pozícia, ako keď nevidí človek hore na semafor. Šiel som tam na ráno, takže to, že som tam nevidel žiadne autá ma nemalo ako varovať. Až mestský policajti keď došli, že čo tam robím v pešej zóne, ja že to je pešia zóna? Tak som im to vysvetli, oni že či som došiel z toho smeru, ja že áno. Prevrátili oči, povedali mi, že kade som prišiel, tade mám odísť, že tam a tam je parkovisko. Že tabuľa je blbo osadená, ale nabudúce, nech sa lepšie pozerám. Zachránilo ma to, že som z BA. Keď som sa potom pýtal miestneho, s ktorým som tam robil, tak mávol rukou, že neprejde týždeň, aby aspoň 5 ľudí nevyhadzovali kvôli tej tabuli, že tak je už roky a nevedia ju dať inak, že si z toho nemám čo robiť.

Pred rokov či koľko zase bol kamión na Cyklomoste slobody z Rakúskej strany. Tiež že vraj to bolo nejak blbo značené.
09.07.2023 - 01:35:05
00
Cyklomost slobody bol “zle oznaceny” mozno pre Stevieho Wondera…
09.07.2023 - 08:28:31
07
..tak ako aj TN pesia zona
09.07.2023 - 09:18:37
00
Aj tak tu vobec nejde o nejaku pesiu zonu, to by ale Jano musel pochopit o com je ten clanok a nie zas to len vyuzit na sebaprezentaciu. Poskodenie auta a budovy mu akosi uniklo kedze o tom pribeh, ktory nikoho nezaujima, napisat nevie...
09.07.2023 - 09:29:37
01
Jezus predpokladám, že si nikdy v živote nič v aute neoškrel. Či si myslíš, že ten vodič v kamióne to naschvál orýpal, len tak z nudy? Nabehol kam nemal, snažil sa odtiaľ vyjsť , niečo neodhadol... Nemalo by sa to stať, ale stalo sa. Ideme ho za to grilovať? Mimochodom komentoval som situáciu, ako k tomu došlo, bolo to úplne odveci isto...
darebak áno, predstav si, že pred 15 rokmi bola tá TN pešia zóna v smere od Palackého, vstup medzi Hotelom Elizabeth bývalou VUB vyzeral úplne inak ako dnes, klasická cesta + chodník, žiadne stavebné oddelenie ako dnes a tabuľa označujúca Pešiu zónu bola osadená na lampe pri ceste, zdola bola osadená reklamná tabuľa na VUB, nejakú kaviareň a až potom tabuľa Pešia zóna. Tu je 9 rokov stará fotka situácie, ale už aspoň z lampy odstránili reklamné tabule, pôvodne začínala tá tabuľa až nad tak cca 0,5m ako je tabuľa na tej fotke a pod ňou tie reklamné tabule.

Prílohy:

Screenshot_2023-07-09-16-45-56-990_com.google.android.apps.maps.jpg
Screenshot_2023-07-09-16-45-56-990_com.google.android.apps.maps.jpg 120.57 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2023 - 16:49:42
00
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-posledni-generace-klima-aktivista-kamion.A230714_065550_zahranicni_ihav :D :D :D

raz bude mať nejaký šofer kamiónu zlú chvílku a bude video do sekcie gore
14.07.2023 - 10:22:36
00
Niekto by mal tych klima aktivistov zbavit svojpravnosti. Kto to kedy videl, sadat si na vozovku...
14.07.2023 - 10:29:08
03
prilepený na letisku ?
"ziaden problém" zosobniť všetky straty :-) nech sa lepia ďalej
14.07.2023 - 10:36:40
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up