také excesy ako s hosteskou na pódiu, rozhovor s redaktorom - také po ňom môžu talenty kľudne opakovat, z toho im FTP neklesne :D
28.06.2023 - 22:59:31
00
Hosteske sa na rozdiel od kvanta svetových a slovenských celebrít s podobným ecxesom verejne aj osobne ospravdelnil. Tí novinári chodili na rozhovory s nim neprofesionálni a nepripraveni (príkladov je habadej) - btw aj za ten konkrétny sa ďalší deň ospravedlnil a rozhovor mal reparát.
Čo sa týka vzoru pre deti, mne utkvela v pamäti jedna detská tour, keď peter ako aktuálny majster sveta a najvacsia hviezda svetovej cyklistiky rozbiehal deckam preteky asi hodinu a ďalšiu im rozdával podpisy. Nepoznám nikoho, kto s nim mal negativnu osobnú skúsenosť, ak ho napríklad požiadal o foto, naopak bol veľmi priateľský.
V žiadnom prípade nechcem obhajovať jazdu pod vplyvom, ani správanie po frustrácii na MSR, ale je skutočne nedôstojné ak jeden mastný hašterivý e-biker obehá témy a fóra a Sagana na konci jeho kariéry sumarizuje ako opilca, čo kazí deti.
29.06.2023 - 08:30:56
018
Si zabil s tym mastnym ebikerom :rofl:
Btw, to mi pripomina ze uz velmi davno som nenavstivil temu Elektrohejty :o budem to musiet napravit a rozdat tam par mudrosti.

Ale kaslite uz na to, teste sa na sobotu, zacina najvacsi cyklisticky sviatok, na starte budu same esa, boj o zlte bude urcite napinavy :party:
29.06.2023 - 08:53:27
04
ja sa tešim na nedelu - o tri týždne :D

ešte k tomu vzoru, sagan je univerzálny vzor - ukazuje ako sa to má aj nemá robit :D
29.06.2023 - 09:19:26
03
Kluk si vypil, netreba z toho robiť Barandov. Nikomu sa nič nestalo. Ak si išiel kúpiť ďalšie drinky a cigy mohol zobrať radšej bike.😂
Bodaj by mu ešte vyšla nejaká tá etapa na tour.
Due to the high levels of intoxication coming up to lunchtime, the judge asked if Sagan had “went to bed or had fallen into a coma because of the impressive amount of alcohol he had taken.”
29.06.2023 - 11:12:05
01
Volodja napísal:
Hosteske sa na rozdiel od kvanta svetových a slovenských celebrít s podobným ecxesom verejne aj osobne ospravdelnil.

Už sa ospravedlnil aj za alkohol
https://www.instagram.com/p/CuCwTzMIGMR/
29.06.2023 - 11:33:44
11
Sagan nemal take to klasicke chlapcensko-chlapske obdobie, kedy sa zvykne vacsina z nas vyburit. On to zrejme zacne dobiehat v dospelosti.

Ak chlasta, jeho vec. Pokym nechodi ozraty pred synom a jeho zamestnavatel to toleruje, jeho vec. My ho neplatime.

Ale nafukat na obed uprostred pripravy 3 promile, zvalit to na zostatkovy alkohol a este aj soferovat je proste velky preslap. A ospravedlnenie na tom nic nezmemi. Navyse to zdaleka nie je prvykrat, kedy si ozraty urobil problemy.
29.06.2023 - 13:10:46
012
Ešte že v Španielsku nečítajú toto fórum 😃. Pri predstavovaní tímov na TDF mal najväčšie ovácie náš šampión 👍
29.06.2023 - 20:20:01
09
Stocek? :devil:
29.06.2023 - 21:06:30
62
Lebo španieli asi neriešia bulvár a nemiešajú to ešte aj s dedinskými pretekmi, kde organizátor drbne 50m pred cieľ zákrutu a potom ťa ešte domáci "experti" zakopú, lebo si sa zdrbal a ešte ťa inkvizícia upáli za to, že si si dovolil na niekoho vybehnúť.

Sagan to nikdy nemal na ružiach ustlané a preto mu úplne tolerujem jeho správanie. Nemal kilometrové vláčiky, nedoviezlo ho na pásku 10 tímových kolegov a predsa po každom sólo vydretom víťazstve nezabudol poďakovať tímu. Lenže keď sa nedarí, tak jedno houno na domácom majstráku preváži aj 3x24 karátové zlato z MS.
29.06.2023 - 21:12:53
014
Je to ako o starom McGregorovi.
Darmo postavil dlhý plot alebo mólo, čo sa tiahne až k obzoru. Aj tak ho volajú:
"Mc Gregor, ktorý vytrtkal kozu".
29.06.2023 - 22:52:13
12
Sagan mi trocha pripomina kimiho v poslednych rokoch, uz to robi ako hobby a kimi tiez si rad popil, a tie ich rozhovory s novinarmi su tiez dost podobne.
30.06.2023 - 14:29:35
00
...a tiež tak nejako samo prišiel k titulu F1 😁
30.06.2023 - 15:59:07
00
Treba PS popriať pekné ukončenie s cestnou kariérou. Víťazstvo v etape by bola fantázia. Hlavne nech príde do Paríža v pohode.
Možno tento posledný incident mu aj troška otvorí oči, že treba byť zodpovednejší v živote...
30.06.2023 - 19:17:30
03
https://dennikn.sk/3449919/sagan-lutuje-alkohol-tour-mu-chybat-nebude-a-dufa-ze-syn-neskonci-ako-cyklista-sance-na-zeleny-dres-su-minimalne

„Tour mi budúci rok rozhodne chýbať nebude,“ vyjadril sa Sagan. Dôvod? „Spôsobuje mi veľa stresu. Je pravda, že sú to najväčšie preteky na svete, ale naozaj som si ju užil len prvé dva razy. Bolo to všetko nové a mal som výborné výsledky. Ale potom si uvedomíte, že v skutočnosti [Tour] prináša len stres.“

Krátko pred štartom pretekov však Slovák pre RTVS povedal, že keď si pri tradičnej prezentácii tímov na pódiu uvedomil, že ho čaká posledná Tour de France, pociťoval možno najsilnejšie emócie.


Dôvodom konca profesionálnej kariéry už v 33 rokoch je aj snaha tráviť viac času so synom Marlonom. „Nechcem, aby sa stal cyklistom. Keď som sa tento rok vrátil z Paríža-Roubaix so špinavou a s oškretou tvárou, Marlon sa ma spýtal, čo sa stalo. Neodpovedal som mu, len som povedal: „Sľúb mi, že nikdy nebudeš pretekať.“ Našťastie na to veľmi nemyslí. Jeho odpoveď znela: „Idem hrať tenis. Nerozumiem, prečo ty tak rád pretekáš. V podstate sa mi smial môj šesťročný syn,“ žartoval Sagan.
30.06.2023 - 20:36:00
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up