včera sm mal "traumatizujúci" zážitok:
1. bol som sa po E bajkovať po okoli a pozdravilo ma 98 % okoloidúcich
(áno priznávam sa, tvrdo a nekorektne som provokoval, zdravil som prvý, aj svoje potenciálne deti s vnúčatami)
2. nestretol som žiadneho "E snehuliaka",
3. prezrel som si celý aliexpress pelotón profi teamov z Tour na MTB (jednoznačne vedie odsávačovo bateriová skupina cca 5 ks)
4. sklamaním bolo žiadne ružové GIRO (zatial)
5. sklamaním 2 bolo, že bio spolujazdec prestal hore kopcom komunikovať :-) (stáva sa mu to opakovane, ale kúpil pivo, bolo mu odpustené)
prajem pekný deň
kontrolky z velína hlásia 100 % odchádzam :-)
24.05.2023 - 08:34:31
00
a ako si zdravil?takým kývnutím hlavy hore?lebo takého som stretol a neviem či to bol pozdrav pretože toto u nás znamená že : Čo je?
alebo v horšom prípade: Čo čumíš?
Ja by som bol za ''zjednotenie'' zdravenia otvorením ľavej dlane opretej o riadidlá ,tak si bežne zdravíme na cesťákoch a nemám s tým problém ani v zjazde kde idem 60+ pozdraviť toho čo ide hore.
A k tej ružovej...ja by som to neobliekol ale niekto tu písal že je to najlepšie viditeľná farba pre vodičov áut takže ...asi bezpecnosť
24.05.2023 - 09:18:38
00
lapaloma napísal:
inak dnes by sa mi ebike zišiel :) som totálne vyčerpaný po víkende ale dnes sa už chcem ísť trochu vyvetrať .. no a keby mám ebike tak by som kľudne bez námahy aj 50-60 km v kopcoch za 2 hodky s pivom zvládol ... takto dám možno 10-15 km bez piva po rovine a budem rád, že som rád

to je hrozné toto :)


Stale nerozumiem preco je jedinym argumentom pre E-cko vzdialenost. Ak mam radost zo samotneho bajkovania, tak je uplne jedno ci prejdem 20 alebo 80km :!:
24.05.2023 - 09:30:03
04
Nie vzdialenosť ale pocit radosti je základným faktorom ebiku. Presne ako v sexe. Nejde o to koľko km si nabehal, ale že si si to užil ;)

V pondelok som sa zamaskoval za biobikera a so synom sme sa premávali po cyklochodníkoch. Skúšal som sa zdraviť ebikerom, a predstavte si, že som identifikoval množstvo prvotných podozrievavých pohľaov typu - že či zdravím alebo podpichujem. Takže asi tým že bioši sa stále vyškierajú a vysmievajú ebikerom, tak si to sami pohnojili a ebikeri nemajú veľkú chuť sa zapájať do debaty s biošmi. Ale keď som pozdravil " Servus, parádny ebike" na tvári sa zračila úplná radosť. Takže je to o pozdrave :)
24.05.2023 - 10:03:52
00
Ano presne si to naznacil. S opacnym pohlavim sa sice viac namakas, ale za to si viac uzijes ako s elektronickou pomockou ;)
24.05.2023 - 10:16:24
00
sak ale potom moze na FB pisat kolko "nabicykloval" za ten den :D
24.05.2023 - 10:22:27
00
Jazdím hlavne na žiletke ale mávam všetkým, všetko je lepšie ako sedieť doma na gauči. Poznám viacero ľudí ktorí jazdili klasický bike ale vekom alebo zmenou zdravotného stavu prešli na elektro a to sa bavíme aj o mladších ročníkoch-srdciari,kĺbari...Nie každý potrebuje pocit že sa na kopec dostal vlastnou silou, niekomu stačí že sa tam proste dostal.
24.05.2023 - 10:27:34
13
marselluspp "Keby muži boli tak dokonalí milenci, ako o sebe tvrdia, nemali by ženy ani čas sa znova učesať." :P :P :P
(S.Guitry)
24.05.2023 - 10:41:04
01
marselluspp prosím ťa ...taký pozdrav...nepripadal si si pri tom ako závistlivec alebo s prepáčením...riťolez?
24.05.2023 - 10:53:19
00
xyz - vážne sa mi ten ebike páčil. A som zvyknutý niečo povedať, nielen očumovať...

Piny - "Keby ženy mali chuť na sex pravidelne, nie len hormonálnych konjunkciách, nemuseli by si muži hľadať milenky a v prestávkach by tie ženy z lasky učesali" :)
(Marseluspp)
24.05.2023 - 11:09:06
01
Dnes ma oslovil za jazdy jeden ujo, že kde to má baterku (skladačka) a ja že, to ide bez baterky. Zadíval sa na bajk, "vpredu dynamo, to vidím a vzadu to nieje motor?" Pobúchal som si po kvadráku, že toto je motor
24.05.2023 - 11:25:19
02
to sa uz stalo vela krat aj mne: vy nemate elektrobicykel? to ste sem vysli az sem? to v strede ramu nieje baterka (mysleli tlmic)? a pod.
24.05.2023 - 13:22:50
02
mne sa stalo v jednom stúpaní na skalku .. tato vysvetľoval synovi, že aha ten šlape za svoje, nie ako tí lenivci čo nás obiehali predtým
24.05.2023 - 13:36:02
03
PINY napísal:
marselluspp "Keby muži boli tak dokonalí milenci, ako o sebe tvrdia, nemali by ženy ani čas sa znova učesať." :P :P :P
(S.Guitry)

Preco zeny zle parkuju?
Lebo chlapi ich presviedcaju ze "toto" je 20cm :)
24.05.2023 - 17:57:39
02
Včera som roztrhol reťaz na biobajku. Nechápem. Prvý krát živote. Zdá sa že odkedy jazdím aj na ebiku, mám oveľa viac sily v nohách ... :)
25.05.2023 - 08:46:37
05
keyboard_arrow_up