kvakob napísal:
jaaj takze potom eckari maju vlastne handicap ich to nepusti viac ako 25km/h ani za vlastne :D

na ebiku za svoje 40km/h po rovine asi nee , to potrebujes, aby si mohol nahanat cestakov (tych slabsich :lol:), ale teda nie 2 sekundy
21.05.2023 - 12:05:28
00
Obcas je tu to hejtenie celkom vazne, tak na odlahcenie a pobavenie
https://youtu.be/NmamZJCjpMo?t=480
21.05.2023 - 13:19:38
01
corsair napísal:
Hmmm....

Ale k téme, teraz nabíjam mobil, hodinky a ešte keby som mal čakť kým sa mi bajk nabije tak jazdím len obdeň


Tiez k teme a na odlahcenie:
mozes za sebou tahat na voziku energocentralu (a par litrov benzinu/nafty k tomu, nech nemas prestoje)
21.05.2023 - 20:52:28
00
lto napísal:
na ebiku za svoje 40km/h po rovine asi nee ,......


40km/hod na ebiku po rovine úplne vpohode a aj za svoje a kľudne aj 50km/hod .. len to musí byť dosť naklonená rovina, najlepšie smerom dole :)

Celú sobotu som maľoval spálňu, v nedelu doobeda pratal (hanbím sa že som nestihol kostol...) no a poobede totálne zničený mal som chuť vypadnúť do prírody ... Ebike v garáži už netrpezlivo prehraboval zadným kolesom a displej spriahanecky na mňa poblikoval. Len som vyhupol do sedla a už sme sa spolu s 0,4 koňom preháňali po cyklochodníku. Poprad -Svit -zmrzlina malá miešaná čokoládovo-vanilková - Lučivná-oddych v tráve pod vlekom - Poprad. Perfektné vyvetranie. Vďaka bohu som nemusel všetko šlapať za svoje a aj elektrokoník sa vyvetral. Ozaj bolo cítiť že v teplejšom počasí elektróny ľahšie prúdia tepnami káblov, je ich tam hodne viac a chú sa hýbať. Chvíľu sa mi zdalo že môj ekoník pokukoval po jednej ekonici, ktorú sme obiehali, Bola taká pekná, vyšportovaná celoodpružená ... no a majitelka tiež vyzerala super ... našťastie sme odolali a dorazili do cieľa "nezvedení z cesty" :)
22.05.2023 - 13:03:57
01
PINY napísal:
Je to o ľuďoch, nie o biku ;) Cestní cyklististi sa mi nezdravia tiež, keď ma vidia na mtb a nedajbože musím ísť po ceste. Vyzerám asi ako úchyl alebo trápne :lol:

Lebo v ich očiach nevyzeráš ako cyklistka. A ak máš namiesto Santini oblečené nejaké skrachované outdoor Zajo tak si úplný lúzer.
Pri zdravení sa zameraj na typické dedinské typy. Ujo z krčmy, babka z obchodu alebo muž v stredných rokoch čo práve oprášil Favoritku a uvidíš, že to bude dobré. :)
22.05.2023 - 13:25:27
00
Dnes som cestou do práce na biku stretla asi 70 ročného pána, ktorý tlačil ťažký starý bike do strmého kopca zo Srňacieho ku Vendelínovi. Vyzlečený do tielka, na sebe rifle, bike ovešaný taškami. Zosadla som a ponúkla sa, že mu ten bicykel vytlačím až hore. Slušne a s úsmevom odmietol. "Bola by to pre mňa potupa, keby mi niekto pomohol, ja si to pomaličky vytlačím k Vendelínkovi."
Ešte raz som ho potom stretla, keď som sa otáčala zo Šoltýskeho vrchu a to si už spokojne vychutnával výhľady od Vendelína.
Zlatý bol ujo :y: :)
22.05.2023 - 13:32:16
35
Kto ide k Vendelínkovi nemôže byť zlý človek! :)
22.05.2023 - 13:46:10
02
Jedine že by sa vozil na motore ...
22.05.2023 - 17:41:07
00
Derek24 napísal:
40km/hod na ebiku po rovine úplne vpohode a aj za svoje a kľudne aj 50km/hod ..

len to musí byť dosť naklonená rovina, najlepšie smerom dole :)

maximumfun.org
Čiže niečo ako vodováha na šikminy... :tmi: :tmi: samé perly ako šampanské po záruke...
22.05.2023 - 18:35:58
01
Také lacné udičky,a vždy sa niekto chyti
😀
Marseluspp dobrá práca 👍
22.05.2023 - 20:42:09
00
Že je to super ;)
A najlepšie je keď tam schováš nejakú múdrosť či vedomosť, z ktorej sa začnú vysmievať - viď naklonená rovina :) Nuž tu je definícia naklonenej roviny:

Naklonená rovina je rovný povrch nastavený v uhle inom ako pravý uhol proti horizontálnemu povrchu. Naklonená rovina umožňuje človeku prekonať veľký odpor aplikovaním relatívne malej sily cez väčšiu vzdialenosť než má byť teleso zdvihnuté. Naklonená rovina je jeden z veľmi známych jednoduchých strojov.

Zdroj viki - https://sk.wikipedia.org/wiki/Naklonen%C3%A1_rovina

Takže páni, práve sme si dokázali že všetci cyklisti jazdia po rovine, či na hrádzi alebo na lesnej ceste, a to bez výnimky. :)
23.05.2023 - 08:31:47
00
a najmä keď začínajú a končia na tom istom mieste, tak defu(kto nenastúpajú a nenaklesajú nič :P
23.05.2023 - 08:34:12
01
marseluspp: obavam sa, ze tak trochu (dost) si mylis pojmy , ono neni zle sa zabavit, len to musi mat aj vyssiu uroven ako medzi 6rocnymi detmi :)
23.05.2023 - 09:01:17
22
presne presne ... niečo na spôsob ftipu:

"letia dve stíhačky a jedna nestíha"

alebo

"idú dve babky z lesa a stredná zakopne"
23.05.2023 - 09:09:25
00
Marcel, ked uz sme pri tej geometrii... ved zem nie je rovina. Je to (s trochou zovseobecnenia) gula takze jej povrch nemoze byt rovina. Takže páni, práve sme si dokázali, ze ziadni cyklisti nejazdia po rovine.
23.05.2023 - 09:15:59
00
keyboard_arrow_up