JoKo Najmladsi zjavne budes, kedze tu vypisujes detaily ako pubertiak. K dokonalosti uz len suradnice pri foto chybaju :) Len aby si tam to Pinarello nasiel aj zajtra.
12.05.2023 - 14:13:57
00
najde tam kopku karbonu s pozdravom od starsich pacientov :D
12.05.2023 - 14:19:59
00
Derek24 napísal:
Neviem ako vy, ale ja tam vidím tri dospelé bajky a jedu ostýchavú školáčku s ružovou sukničkou a dvoma zakrútenými copikmi. Nechcem si predstaviť čo sa tam deje v noci ... ;)


Veducko, Ty máš riadny dar reči. Ty by si mohol normálne knihy písať....
12.05.2023 - 14:22:16
00
Za dvomi zamknutymi dverami, mreze na oknach a kamerovy system - obrazovka na recepcii s 24-hodinovou sluzbou.
A okrem toho povinnost odkladat na urcene miesto, podpisana zmluva o uskladneni, zaplateny poplatok za uschovu, takze zodpovednost preberaju kupele.
12.05.2023 - 14:25:31
02
len dúfam, že nie si na liečení na Sliači ... kde je ten medveď z inej témt
12.05.2023 - 15:19:14
00
PINY napísal:
ostýchavú školáčku s ružovou sukničkou a dvoma zakrútenými copikmi
Nechcem si predstaviť čo sa tam deje v noci


:tmi: :tmi:
Čerstvý vzduch by to chcelo Marcel

res.cloudinary.com
Casom sa este dozvieme veci :D asi ma pausal.
12.05.2023 - 16:32:53
01
Mottom roku 2008 nasej stranky bol takyto popis bikingu. Dodnes s nim suhlasim ale ked sem nakuknem tak mam pocit, ze zrazu je strasne dolezite kto na com jazdi, ako je obleceny, aku ma vahu, ci pozdravil ... Len ja mam z toho ten podivny pocit?

Prílohy:

2008.jpg
2008.jpg 100.11 KiB thumb_up0thumb_down

12.05.2023 - 18:46:13
04
lapaloma napísal:
len dúfam, že nie si na liečení na Sliači ... kde je ten medveď z inej témt


;) pise, ze v Nimnici
12.05.2023 - 20:14:33
00
pista napísal:
Mottom roku 2008 nasej stranky bol takyto popis bikingu. Dodnes s nim suhlasim ale ked sem nakuknem tak mam pocit, ze zrazu je strasne dolezite kto na com jazdi, ako je obleceny, aku ma vahu, ci pozdravil ... Len ja mam z toho ten podivny pocit?


Ľudia si často idealizujú minulosť.

"kto na com jazdi" - bolo tu vždy. Tie MTB vojny v druhej polke 90tok boli drsné, napr.: pruženie/neodpruženie, prachovky/bez prachoviek, kotúče/véčka/cantilever, 3x6/3x7/3x8, košíky/flat, páčky/rapidfire, atď. Tu sa šlo do krvi, a dovolím si tvrdiť, že ak by boli vtedy masovo rozšírené internety, tieto debaty by boli výrazne horšie :D Na druhej strane, len na prelome milénií sa mi v našej nitránskej dzedine stávalo, že ma bajkeri doslova zastavovali a 15 minút si obchytávali moju Judy-nu a 4piestikové hydrauliky XT. To už dnes nezažiješ :D

"ako je obleceny" - bolo tu vždy. Aj vtedy boli cyklisti, ktorí sa v 27čkách obliekli do búnd a dlhých gatí, smiešni. My ich nehejtujeme, len rozmýšľame, že v čom, ku**a, bajkujú, keď je vonku "len" 20°C? Dvojitá páperka? A v takom oblečení ti to skrátka musí byť vrcholne nepohodlné, no.

"aku ma vahu" - fatshaming tu žiaľ bol vždy a vždy aj bude :worried: No a hrošík na elektrike bude vždy úder na prvú bajkerskú signálnu: "nemal by si radšej vziať obyčajný bajk?!" U mňa je to obdobný spúšťač, ako keď vidím hrošíka tlačiť štyri čízy v mekáči: "nemal by si dať radšej čosi diétnejšie?". Ale žena mi vraví, že som zlý, tak na tomto pracujem.

"ci pozdravil" - bolo tu vždy. Dodnes si pamätám vetu z českého Vela (ročník tuším 99), ktorú, neuveríš mi, mám v hlave každý jeden výjazd už vyše 20 rokov, a ktorá bikovú etiketu riešila už vtedy: "Nepozdravit? Budiž. Neodzdravit? Otazník."

Áno, ja viem, že podľa legendy sa vieš na e-bajku namakať viac, ako na non e-biku, ale práve posledná veta druhého odstavca článku z toho sme-čka sa u mňa skrátka s e-bikom trochu bije. A zjavne nie som sám, a tak tu vznikla táto téma. Na vzájomné rytierske podpichovanie a "boj" za naše praudy ;-)
12.05.2023 - 21:32:27
09
Trápno je bezhraničné...
12.05.2023 - 21:36:01
00
yperit: len jeden drobny rozdiel tu je, oproti tomu, co bolo. Taky maly, skoro bezvyznamny, lahko to prehliadnut. Motor :)
12.05.2023 - 22:07:11
08
Jáj, vidíš. To som prehliadol.
13.05.2023 - 01:09:50
00
Ale si zoberte že odkedy sa vynašiel motor, parný-elektrický-spaľovací, tak ho zacali montovať všade. A prave tu je vyhoda že kto chce, tak si kupi zariadenie s motorom. Kto nie, tak nie… super že?
Zda sa že bioši sú pokrytci. Presadzujú používanie vlastnej sily ale každý jeden sa vozí na aute :)
A prečo sa vozí na niecom motorovom? Pre to isté ako ebikeri. Na pomoc pri prekonávaní nezáživných úsekov a celkové šetrenie času.
Takže nabuduce bioši, ak budete mať chuť sadnúť do auta, tak sa radšej prejdite - a žiadne vyhovorky …

Viete ako spoznate biobikera na letisku? Odmieta motorové lietadlo a snaží sa nastúpiť do vetroňa … :)

A viete prečo vymysleli cyklodrezíny? Lebo biobikeri neuznavajú motorovú prípomoc vo vlakoch :)
13.05.2023 - 11:31:36
00
Už sa skoro nonstop opakuješ.

A toto príde niekomu pohotové a vtipné :facepalm:
13.05.2023 - 11:34:56
05
čo si nezaloží vlastnú tému “česť a sláva motorkám s pedálmi a ich šoférom” ? tu sa hejtuje:-)
13.05.2023 - 11:54:23
04
keyboard_arrow_up