PINY napísal:
Netreba hádzať všetkých ebikerov do jedného vreca. Niektorí sú naozaj v pohode a majú na to dôvody, prečo na ňom jazdia.
Mňa hnevajú mladí, leniví ľudia a potom takí, ktorí si na ebiku masírujú svoje ego a nazývajú sa cyklistami.
Ako včera chlap, okolo 35, naobliekaný ako cibuľa prechádzal okolo mňa na konci Osádky. Zapol turbo, normálne ma trhlo na biku, ani pozdrav, nič ?‍♀️ Pipík mu musel narásť o centimeter, ale vravim si, počkaj, ide stúpanie 12% na Malatinú, tam sa vidíme :lol: Aj tak bolo 8) :) Pekne si popozeral môj zadok a bolo.

A tak je tu ešte aj ta možnosť,že ten
zadok za to stoji?
Na ten môj sa nik nediva dlho,ani keď idem električkou, čo teda dokážem pochopit?
03.05.2023 - 11:38:27
03
Bol to skôr celodenný výlet ale iba po slovenskej strane. Cez kopec zo Ždiaru na Veľkú Frankovú a na Sp.Starú Ves...
Inak 12km a 300m prevýšenie do Smokovca električkou vie ušetriť hodne baterky a energie na začiatku. Tak načo to hrotiť. Ide hlavne o výlet. A tú trasu do Smokovca už mám naviac okukanú ako majú ebikeri okukaný Pinin zadok :)

Bikepacking môže byť zaujímavá vec, akurát že by som musel nocovať pri nejakej pouličnej lampe, odkiaľ by som dobíjal cez noc baterku :)
03.05.2023 - 11:59:52
00
PINY napísal:
10 km je tá rezerva baterky, aby niekde neostal v Poľsku :lol:
Predpokladám, že trasa vedie cez Poľsko podľa toho v akom poradí si to napísal. Trošku to tam mám pojazdené v rámci bikepackingu ;) Takže to celé má tak na 90 km a 3 hodinky jazdy? Či mýlil sa Marcel? ;)


cez Poľsko to ísť nemusí, ale tých 90km to bude...3 hodinky jazdy by bol dosť optimistický odhad, asi aj na žiletke
03.05.2023 - 12:01:56
10
Derek24 napísal:
Bol to skôr celodenný výlet ale iba po slovenskej strane. Cez kopec zo Ždiaru na Veľkú Frankovú a na Sp.Starú Ves...
Inak 12km a 300m prevýšenie do Smokovca električkou vie ušetriť hodne baterky a energie na začiatku. Tak načo to hrotiť. Ide hlavne o výlet. A tú trasu do Smokovca už mám naviac okukanú ako majú ebikeri okukaný Pinin zadok :)

Bikepacking môže byť zaujímavá vec, akurát že by som musel nocovať pri nejakej pouličnej lampe, odkiaľ by som dobíjal cez noc baterku :)


V kempoch sa predsa dajú dobíjať tie vaše monstery :lol: ;)
03.05.2023 - 12:02:19
01
Piny tu len podpichuje a celkom si to hejtovanie dnes užíva, však?

A to nabudúce plánujem sa dať vyviezť v Bachledke lanovkou aj s bikom a užiť si hore hrebeňovku po Magure a nejaké tie zjazdy, Potom cez Ihľany a cez bývalé vojenské pásmo do Kežmarku. Je sa tu kde pekne točiť ... Je to ako Cesta okolo sveta za 80dní od Julesa Verna. Tiež tam využívali po ceste čo sa dalo ... :)
03.05.2023 - 12:13:33
00
Trošku ma to dnes baví :lol: ;)
Ale vieme dúfam, že je to v rámci srandy ;)
03.05.2023 - 12:22:28
04
O tom tá téma predsa je ... vidím že si dosiahla 777 príspevkov Piny. Blahoželám...
03.05.2023 - 12:32:25
00
Derek24 napísal:
O tom tá téma predsa je ... vidím že si dosiahla 777 príspevkov Piny. Blahoželám...


Strašné na tom je, že mi k tomu pomohli ebiky :tmi: :tmi: :lol:
03.05.2023 - 12:55:08
00
A to Piny je babenka a takto hejtuje? Dievcina a tebe sa co stalo?
03.05.2023 - 15:18:16
00
DaDo.Bzz napísal:
A to Piny je babenka a takto hejtuje? Dievcina a tebe sa co stalo?


Veď ja len v dobrom a pre vaše dobro :lol:
03.05.2023 - 15:47:27
04
sorcerer napísal:
schválne Peter, ako jeden z najaktívnejších a najviac hejtujúcich v tomto vlákne, čo a koľko jazdíš ty na biobajku?
Moj priemer je celorocne 4000km off+onroad. Vela, malo?
Hejtujem aj trenazery, radsej sa vymrazim v prirode a nie doma tocit ako skrecok v kolecku :lol:
Svedomie by mi nedovolilo kupit ebike, za tu sumu mam paradny celopero/ht...

Ohladom toho co sa tu pise ze "ked budes stary, ebike ti bude dobry". Prave na to je prehadzovacka aby si ulahcil prevod. Netreba baterky.
03.05.2023 - 17:17:19
01
simecek napísal:
synku 3jalo3 dal si nespravny obrazok.
Spravny je tento, lebo ebajker pride skor a ma cas aj na 3 pivka.
E-motorkár nemá čas na pivo, musí hľadať voľnú zásuvku...

Keď som bol pred cca 5 rokmi v Dolomitoch, tak na passoch v krčmách boli všetky zásuvky obsadené nabíjačkami. Rok na to, to som tam bol naposledy, už boli všetky zásuvky zablendované. Akurát na konci barového pultu bola vytiahnutá predlžovačka s cca 8-10 zásuvkami a junáčik za poctivé eurá predával pripojenie na pol hodiny. Ani o minútu viac, lebo tam bola riadna tlačenica.

Som zvedavý, ako to bude tento rok, pretože e-motorkári sa rozmnožujú priam kvadratickým radom. Predpokladám, že nabíjať sa bude za peniaze už aj v dolinách.
03.05.2023 - 17:31:09
05
Biky na solárne panely ešte nie sú? :lol:
03.05.2023 - 17:39:16
00
kto to tu spomínal že e-lektričkári sa nevedia správať? včera idem po cykloceste,oproti otec s deckom na bajkoch,decko v protismere tak som spomalil,zrazu okolo mňa prefrčí e-lektričkár,vletí medzi tých dvoch...no o chvíľu som bol za ním a kus cesty mi len zavadzal kým bolo miesto aby som ho obehol.takže tak..nevedia sa správať
03.05.2023 - 17:45:59
00
PINY napísal:
Biky na solárne panely ešte nie sú? :lol:


asi nie, ale nieco taketo do batohu a je vystarane ;)
03.05.2023 - 17:47:03
00
keyboard_arrow_up