Neuznavaju ICC, ale ved minuly rok tam podali zalobu na Ukrajinu. Vtedy im ten sud bol dobry
17.03.2023 - 20:04:38
03
Hosť napísal:
jedinečný ? :D možno ešte keby si napísal napr. že Šifrinová je v histórii jedinečný lyžiarka :D


Súhlasím s Tebou že moja snaha všetko vyjadriť v jednej vete je príliš abstraktné lebo:
- jednotné číslo nie je to isté ako jedinečnosť
- pod jedinečnou históriou sa nerozumie len história bez kráľov


Slovákov namiesto Šifrinovej som tam dal len kvôli tomu že sa jedná o našu nie Americkú históriu a o našu logiku a nie Americkú. A ja som tiež Slovák takže logiku alebo minimálne verbálne IQ mám tiež blízke nule.
18.03.2023 - 06:56:55
00
Logika je len jedna.
18.03.2023 - 11:26:55
00
eCT81 napísal:
Súhlasím s Tebou že moja snaha všetko vyjadriť v jednej vete je príliš abstraktné lebo:
- jednotné číslo nie je to isté ako jedinečnosť
- pod jedinečnou históriou sa nerozumie len história bez kráľov


Slovákov namiesto Šifrinovej som tam dal len kvôli tomu že sa jedná o našu nie Americkú históriu a o našu logiku a nie Americkú. A ja som tiež Slovák takže logiku alebo minimálne verbálne IQ mám tiež blízke nule.


to bolo na lapalomov pravopis ked napísal ,,jedinečný,, namiesto ,,jedineční,,, to isté som napísal pre lapalomu aj porovnanie so Sifrinovej jedinečnosťou
18.03.2023 - 12:06:24
00
Zdroj:-Miroslav Hagara z diskusie pod článkom o Ficovi na idnes.cz...
Dvom najväčším bačom v histórii Slovenska, Mečiarovi a Ficovi, sa dlhoročným systematickým šľachtením podarilo vypestovať nové plemeno, typické slovenské. Hádam sa Mečiar neurazí, keď to plemeno nazvem fico-ovca. Fico-ovca nie je náročná, zožerie všetko s podmienkou, že žrádlo pripravil bača Fico, prípadne niektorý jeho honelník (Blaha, Blanár, ...). Tráviacej sústave fico-ovce nevadia porušovania zákona, aktívne pôsobenie v KSČ, vydržiavanie bačovej frajerky za štátne peniaze, vlci namiesto strážnych psov, bratanie sa s vypĺznutým ruským medveďom. Všetok ten humus strávi bez problémov. Fico-ovci neprekáža ani to, keď ju bača a jeho honelníci strihajú tak často, že jej koľkokrát nestihne ani narásť nová vlna. Stačí, keď im bača sľúbi trinástu a štrnástu pašu (hoci aj na strnisku) a fico-ovečky začnú radostne bekotať. To musí byť pre ich baču priam radosť ich pásť a vodiť kade-tade. Prípadne ich nechá behať do kola, ako je to na tomto videu (vyhľadajte si „Sheep Shield Activated“).

Najnovšie Fico kŕmi svoje ovečky žrádlom, ktoré sa po opustení ich tráviacej sústavy pretavilo do pochodov za mier (rozumej "ruský mier"). Dá sa predpokladať, že fico-ovce strávia aj výrazne ťažšiu stravu, ktorú im ich bača Fico v krátkej budúcnosti naloží do válova.

Myslím, že Slovensku by proti Ficovi pomohli významné vojenské úspechy Ukrajiny. Preto som aj dnes poslal 100EUR na zbraneproukrajinu.cz. A chcelo by to politika, ktorý by bol dostatočne výrazný a zároveň dôveryhodný pre normálnych ľudí, aby ho mohli voliť.
18.03.2023 - 13:55:05
025
Na nejakej 24ke alebo TA3 odznelo že po odsúhlasení darovania M29 zetkári vyhlásili že za rastúcu vojenskú podporu UA budú niesť zodpovednosť výlučne tí ktorí o tom rozhodli.
Takže Hegerovcom hrozí Novičok a Cofíkom nie ?
19.03.2023 - 07:19:58
00
:rofl:
https://www.aktuality.sk/clanok/BJSJ6y5/peniaze-na-pomoc-ukrajincom-koncia-aj-vo-vrecku-suju-z-republiky/
20.03.2023 - 13:51:58
00
Klikol som na to a myslel, ze mi zaplo night mode na mobile :lol: nejaky pripaleny :D
20.03.2023 - 19:14:28
05
si trafil :)
scontent.fksc1-1.fna.fbcdn.net
21.03.2023 - 23:14:28
02
ten ch.uja spáva v solárku?
22.03.2023 - 00:25:06
00
Stockholmsky syndrom
22.03.2023 - 06:44:23
00
budú Smeráci kvičať,že za uzemnené Migi je to málo?
https://dennikn.sk/3294199/nad-usa-dodaju-slovensku-za-migy-dvanast-bojovych-vrtulnikov-viper/?ref=mwat
22.03.2023 - 06:55:33
11
neskutočné,ďalšia 363 pre Ficovho poskoka :puke:
https://www.aktuality.sk/clanok/sTKw2qz/expolicajt-kucerka-ma-vdaka-363-o-problem-menej-u-zilinku-mu-zrusili-obvinenie/
22.03.2023 - 07:03:31
01
Toto zdôvodnenie GP mi pripadá až neuveriteľné, zvlášť keď sa pri § 363 opakuje celkom často
Vyšetrovanie podľa Kanderu nepreukázalo, že páchateľ (teda Kučerka) mal reálny a konkrétny dosah na ovplyvnenie záležitostí, ktoré sľuboval ovplyvniť.

Ešte keby tak v rámci vybudovaného systému čo ja viem existovala možnosť reálneho dosahu na osobu, ktorá požadované záležitosti ovplyvniť môže (navyše keď vyšetrovanie dokázalo, že to nie je z prsta vycucané spiknutie proti čestnému chlapovi, ale nejaké tie „extra služby za symbolickú odmenu“ naozaj prisľúbil) ...
22.03.2023 - 07:26:37
01
o čerstvej 363-jke píše na FB aj Peter Kubina:

SMEJEME SA, LEBO PLAKAŤ SI NEMÔŽEME DOVOLIŤ
Nasledujúce riadky popisujúce udalosti z jediného dňa (včerajšieho) vypovedajú všetko, čo potrebujeme vedieť o stave “zákonnosti” (resp. tarantinovskej paródie na zákonnosť) uplatňovanej generálnou prokuratúrou:
Včera bola zverejnená informácia, že generálny prokurátor Slovenskej republiky zrušil podľa § 363 Trestného poriadku obvinenie istému M. K., bývalému policajtovi NAKA, neprávoplatne odsúdenému za korupciu v inej trestnej veci. Táto osoba je toho času na úteku pred spravodlivosťou a ukrýva sa pred trestným stíhaním v Bosne a Hercegovine, kde žiada miestne orgány o azylovú ochranu pred Slovenskou republikou.
Ten istý generálny prokurátor Slovenskej republiky nám včera doručil upovedomenie o tom, že nevyhovel návrhu podľa § 363 Trestného poriadku a nezrušil obvinenie dvom aktívnym policajtom NAKA, toho času trestne stíhaným za svoju prácu nedôvodne (podľa právoplatného rozhodnutia súdu). Títo policajti nikam neutiekli a neskrývajú sa, ale toho času Slovenskej republike naďalej slúžia a robia ju bezpečnejšou. Napríklad aj prácou na objasnení vraždy Daniela Tupého.
Snaha používať právne argumenty sa v tomto prípade veľmi podobá hraniu šachu s holubom. A nechýba im ani zmysel pre absolútne perfektné načasovanie.

oplatí sa prečítať aj komentáre pod statusom:
https://www.facebook.com/peter.kubina/posts/pfbid02aPR2UgAmguFvXxxM2uWDMRQkvGxkt3JbMC16Ec16GfrYG42syEQfJqyZcfMYvMiXl
22.03.2023 - 10:16:59
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up