Treba uznať že usmernení (Fi,Bl,Bl,...) pracujú naozaj veľmi tvrdo a dokonca aj veľmi sofystikovane . Nemôžu spávať a vedia že jedine polarizácia a nasr..ie ľuďi ich môže vrátiť k moci a teda zachrániť.

Na druhej strane demokratické strany s pomocou medí usilovne pracujú na seba_likvidácii namiesto toho aby, ľudí trpezlivo a hlavne bez urážania presviedčali že zlo môže byť o niekoľko rádov horšie a to práve preto že práve teraz sa jedná o zásadnú zmenu geopolitiky.

Hodiť to sme..hlas. alebo nevoliť vôbec len kvôli tomu že sme nasr..í na maťka alebo sulku , PS, KDH, jablko, modrú,...... je presne to čo polarizáciou chcú dosiahnuť.
26.02.2023 - 08:29:20
09
Ach,ten smerácky zmrd Kéry práve teraz na TA3 🤬
26.02.2023 - 11:18:34
00
skorpion napísal:
Ja by som to Smeru nehodil ani za nic. To radsej strane priatelov vina, ak taka existuje. A ak ta mozem poprosit asi aj za dalsich, Smeru to fakt nehadz!


Strane priateľov vína to kľudne môžeš hodiť, dnes jej šéfuje Magian K.
https://domov.sme.sk/c/5276339/pospolitost-ovladla-stranu-priatelov-vina-pojde-do-volieb.html
26.02.2023 - 11:36:44
00
Nie je dobrý nápad to hodiť strane ktorá nemá šancu preliezť 5% hranicu,treba to dať niekomu,kto má jasný ťah proti Smeru.
Ja som to hodil posledné 2 voľby,SAS, kvôli jej programu,s hodím im to zas,aj keď ma strašne hnevá, ako to posrali 🤢
26.02.2023 - 11:39:14
08
Netreba sa vôbec dívať na smerákov,hlasistov a fašistov. Radšej do prírody pôjdem. Treba ich ignorovať.
26.02.2023 - 12:05:30
00
skorpion napísal:
Ja by som to Smeru nehodil ani za nic. To radsej strane priatelov vina, ak taka existuje. A ak ta mozem poprosit asi aj za dalsich, Smeru to fakt nehadz!

Konať z trucu sa nevypláca. :y:
26.02.2023 - 13:08:29
00
bikemartin napísal:
Strane priateľov vína to kľudne môžeš hodiť, dnes jej šéfuje Magian K.
https://domov.sme.sk/c/5276339/pospolitost-ovladla-stranu-priatelov-vina-pojde-do-volieb.html

tak to som nedal dobry priklad :-D
26.02.2023 - 14:03:51
03
Keď už, tak Paliho kapurkovej...🤣
26.02.2023 - 14:46:50
02
Dnes som si na ČT24 pozrel debatu o finančnej politike a uvedomil som si že oni majú v politike už len opozíciu a koalíciu mi žiaľ máme v hre ešte aj tretieho a síce ešte stále bohatých a teda silných "priateľov" ktorí si podľa mňa financujú aj spravodajské médiá.

Kde sa dvaja bijú tam tretí vyhráva. Tak hor sa do boja za sebazničenie.
.............
Dnešná diskusia dvoch opozičníkov maťka a ***** ,kde bolo vopred absolútne jasné že sa budú osočovať, je toho ukážkovým príkladom.
Ak sú výnimočne v diskusii dvaja "priatelia" a dvaja opozičníci tak priatelia sa podržia a opozičníci sa pobijú do krvi.

Videli ste diskusiu kde by boli pozvaní len dvaja "priatelia" ktorí sa snažia tváriť ako nepriatelia ?
26.02.2023 - 14:57:52
00
https://open.spotify.com/episode/3et0Td5kzEIUrPOEQZ4kbw?si=TOBqyPU7QOO6YeDmVLc9vg&nd=1

Prílohy:

sp2.jpg
sp2.jpg 27.88 KiB thumb_up0thumb_down

26.02.2023 - 15:01:38
00
Dano5 napísal:
Nie je dobrý nápad to hodiť strane ktorá nemá šancu preliezť 5% hranicu,treba to dať niekomu,kto má jasný ťah proti Smeru.
Ja som to hodil posledné 2 voľby,SAS, kvôli jej programu,s hodím im to zas,aj keď ma strašne hnevá, ako to posrali 🤢
grc cela Saska,aj s jej hnojnym programom chranit oligarchov...dnes to atomofka v Rtvske povedal na celu hubu. A ten moderator,ked nevie,ako sa danil Slovnaft,nech tam radsej ani nie je,dtto aj ten smradliak Viskupic co tam bol s nimi.Tie otazky moda stali za prd makovy
To,ako ten šašo kenguracky zabezpecil jadrovky,a odrbaval vsetkych, stalo za hodinovu vypoved.Češi s ruskym jadrom to spravili efektivne,to len kenguracky minister stal za houno


Naposledy upravil canopus dňa 26.02.2023 - 15:33:19, celkovo upravené 1 krát.

26.02.2023 - 15:31:13
00
nevie niekto,kde je generálny prokurátor ? prečo nekoná ?

26. februára 2023 14:46

RTVS podá trestné oznámenie pre anonymné vyhrážky moderátorke Sobotných dialógov Marte Jančkárovej. Verejnoprávna televízia upozornila politikov na ich možnú súvislosť so zvyšujúcou sa agresívnou komunikáciou na verejnosti voči novinárom. V sobotu sa Smer vyhrážal riaditeľovi televízie, že mu „pôjde po krku“ v súvislosti s tým, že do relácie nepustili poslanca Smeru Ľuboša Blahu, hoci do diskusie nebol pozvaný.

„V e-mailoch sa Marte Jančkárovej neznáme osoby vyhrážajú mimoriadne vulgárnym a agresívnym slovníkom fyzickou likvidáciou, mučením, hromadným znásilnením, ublížením jej rodinným príslušníkom atď.,“ uvádza RTVS vo svojom stanovisku.

RTVS oznámila, že obsah výhražných e-mailov nebude pre ich nenávistný a vulgárny charakter publikovať.

Zároveň upozornila politických predstaviteľov strán na možnú súvislosť týchto výhražných e-mailov so zvyšujúcou sa agresivitou komunikácie vo verejnom priestore a šírením nenávisti voči novinárom.

„Považujeme za neprípustné, aby politické subjekty zneužívali vysielanie RTVS na predvolebné marketingové aktivity. RTVS je verejnoprávna, nezávislá inštitúcia, ktorá pripravuje svoje programy a relácie v duchu zásad editorskej zodpovednosti,“ zdôraznili v stanovisku.

Poukazujú tiež na to, že politické strany nemôžu svojvoľne meniť hostí, ktorých verejnoprávne médium do relácií pozvalo, pretože o zložení hostí rozhodujú v súlade s platnou legislatívou programoví pracovníci RTVS.

„Ak teda Robert Fico tvrdí, že poslanec Marián Kéry sa do diskusie dostaviť nemohol a museli narýchlo hľadať náhradu, mýli sa. Právo nájsť náhradného diskutéra za hosťa, ktorý do relácie neprišiel, hoci pozvanie prijal a potvrdil, má RTVS, nie politická strana, ktorú reprezentuje,“ podotkli.

Miesto v diskusnej relácii podľa telerozhlasu nepatrí politickej strane, ale konkrétnemu hosťovi, ktorého redakcia do diskusie pozvala z obsahových dôvodov. „A ak sa tento hosť dostaviť do diskusie napokon nemôže, je to opäť redakcia, kto rozhodne o jeho náhradníkovi. Nie je to cenzúra, dramaturgia verejnoprávnej RTVS nie je a nemôže byť rukojemníkom centrály ktorejkoľvek politickej strany,“ dodali.

Opozičný Smer kritizoval, že RTVS neakceptovala podpredsedu strany Ľuboša Blahu ako oponenta pre dočasne povereného ministra obrany Jaroslava Naďa (OĽaNO) v relácii Sobotné dialógy, ktorá bola odvysielaná 25. februára.

V tejto súvislosti avizoval iniciovanie mimoriadneho zasadnutia Výboru Národnej rady (NR) SR pre kultúru a médiá. (tasr)
26.02.2023 - 15:33:10
08
Dano5 to tu musis spamovat,miesto toho ze semdrbn3s link? Kristepane, vsetci mame pristup na drbnik,smernik,tupky apod
26.02.2023 - 15:34:22
00
ty si moderátor ? ak áno,tak to zmaž,ak nie,nerieš-je to natolko vážna vec,že som to skopíroval,nechce sa každému klikať na link
26.02.2023 - 15:40:45
210
Dano5 napísal:
nevie niekto,kde je generálny prokurátor ? prečo nekoná ?
On koná len pre našich ľudí.
26.02.2023 - 15:48:50
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up