On sa ide mstiť a už vôbec sa tým netají ako si je sebaistý...
ale z nezávislého pohľadu ma potešil tento názor:

V akom sme podľa vás štádiu?

Slovensko je členom EÚ a NATO, zvládli ste éru Mečiara, nevzdali to za Fica, nenechali sa zastrašiť vraždou novinára a jeho snúbenice. Tak si kladiem otázku, prečo by ste nemali zdolať aj frustráciu z Matoviča a z facebookových „vlastencov“, ktorí sú ochotní podrobiť sa Rusku.

z rozhovu - Julija z Ruska: Od Slovákov stále počúvam, že som prišla z vysnívanej krajiny
odomknuté tu:
https://dennikn.sk/3248470/julija-z-ruska-od-slovakov-stale-pocuvam-ze-som-prisla-z-vysnivanej-krajiny/?cst=5cc4e77fc1387d6bf82e796f5b9d7882257e2c02b62e3829fbdc298e781b9d5c
24.02.2023 - 17:58:39
06
iron.hide napísal:
strasne :facepalm:

"Voľby by začiatkom roka vyhral Smer s podporou 17,9 percenta. Nasledovala by strana Hlas s podporou 15,6 percenta a Sme rodina s 10,9 percenta." (Median SK)


ale zase za republiku palec hore :)
24.02.2023 - 18:05:47
00
https://1989.sng.sk/ :y:
24.02.2023 - 20:25:36
21
https://www.reddit.com/r/Slovakia/comments/11apbeo/just_exprime_minister_things/?utm_source=share&utm_medium=android_app&utm_name=androidcss&utm_term=1&utm_content=share_button lol
24.02.2023 - 22:22:28
00
Palo TT napísal:


Je tam o i aj https://1989.sng.sk/bicyba-chran-cyklistu
24.02.2023 - 22:44:16
01
podcast:
1. Ukrajinský rok bolesti, smútku, viery a jednoty. 2. Najlepší počin bývalej koalície, totálny suterén opozície. 3. Pohánka a „pochody za mier“.
https://dennikn.sk/3255864/newsfilter-slava-ukrajine/?ref=tit
25.02.2023 - 08:00:16
00
len nechajte lud zit v tom, ze prve miesta ma smer hlas a degesi, potom na konci zas matovic da 25% :-D
25.02.2023 - 10:59:19
00
...ked môže voliť každý, čo ma v riti dieru🤨,to je čaro demokracie,na ktorú sme ešte nedorastli.
25.02.2023 - 11:11:20
01
Ľudia sa idiotmi nerodia ani nevyšli na svetlo sveta z pralesa...poväčšinou.
25.02.2023 - 11:35:37
00
hnus,tá smerácka banda :puke:

25. februára 2023 17:11

Smer sa vyhráža riaditeľovi RTVS Ľubošovi Machajovi, že mu „pôjde po krku“. Dôvodom má byť, že verejnoprávne médium neumožnilo vstup do budovy rozhlasu Ľubošovi Blahovi, ktorý sa chcel zúčastniť diskusie s ministrom obrany Jaroslavom Naďom, hoci do diskusie nebol pozvaný.

Do relácie Sobotné dialógy mal prísť za Smer diskutovať Marián Kéry, krátko pred nahrávaním však namiesto neho prišiel do rozhlasu Blaha. RTVS tvrdí, že Smer nečakane poslal iného diskutujúceho a zmenu vopred neoznámil, preto sa rozhodli pre prázdne kreslo a poverený minister obrany diskutoval sám.

„Toto, čo sa včera odohralo, je jedna prachsprostá cenzúra. Dokonca verejnoprávna televízia klesla ešte pod úroveň komerčných televízií, ktoré takisto odmietajú pozývať mňa alebo Roberta Fica do televíznych diskusií,“ povedal Blaha.

Strana bude žiadať stanovisko od Rady RTVS a Rady pre mediálne služby. Zvolať chce aj mimoriadny parlamentný výbor pre kultúru a médiá.

„To, čo urobil Smer a Blaha, to je podlosť. Kéry na poslednú chvíľu nepríde a zjaví sa Blaha. A keď tento pokus o podraz a nedodržanie dohody zo strany Kéryho a Smeru RTVS neakceptuje, tak Blaha chrlí oheň, že ‚cenzúra‘. Nič také! RTVS postupovala správne. Smer porušil dohodu a tváril sa, že nič sa nedeje. Som presvedčený, že to mali celé pripravené. Koniec koncov kto prichádza do relácie s vlastným kameramanom, ktorý natáča príchod. To, čo predvádza Smer, je obyčajná hlúpa propaganda,“ reagoval na Facebooku poslanec Juraj Šeliga (Za ľudí).

Smer dlhodobo útočí na médiá a vyhráža sa novinárom.
25.02.2023 - 22:30:08
05
Na Slovensku podľa všetkých prieskumov, ankiet, štatistík etc žije viac ako 50% "dezolátov". Antivaxeri, rusofili, plochozemci etc. Menej ako 50% je akože "normálnych", čo by chceli žiť v demokracii, bez korupcie, byť súčasťou civilizovaného sveta.
Smer má cca 20%, Republika a Rodina spolu do cca 20%. SNS a ostatný antisystémový planktón spolu do 10%. Hlas ktorý stojí medzi a s tromi prižmúrenými očami by bol voliteľný "normálnymi" voličmi ako to najhoršie menšie zlo, má cca. 20%. Matovič s ktorým by išiel do koalície jedine Kollár, ktorý berie vždy a všade všetko, má medzi 6 - 10%.
Akože "normálny" volič má na výber Geissenovcov alebo ľavicovo progresívny experiment PS o ktorom nevieme ani či Vôbec existuje.
V ponuke sú plus KDH, Maďari, Dzurinda, ktorý tak ako "zažiaril", aj zhasol.
Danka som posledný týždeň v mainstreame zaregistroval v troch TV diskusiách. V jednej spoločne s jeho novým partnerom v NSDAP ruským šušňojedom.
Uhríka v jednej TV diskusii, tlačovka, článok.
Fico ako vždy, stále a všade.
Colombovu ženu a celú tú kompániu som naposledy v mainstreame zaregistroval, keď riešili LGBTI po vražde na Zámockej. Aktuálne som počul podcast kde sa to rozoberalo a údajne bol nedávno na Markíze. Nemám možnosť ju sledovať ale každopádne je to nečinná strana bez lídra.
Róóóberta Plačka som asi ani nezaregistroval ale to je pre neho iba dobre. Keď sa Šulino s jeho odborníčkou na zdravotníctvo k niečomu vyjadria, spôsobí to iba prepad preferencií.
Tak neviem čo kto očakáva od volieb. Ja som bol rozhodnutý prvý krát voľby ignorovať. Lebo v ponuke už nie je ani menšie zlo. Potom som sa rozhodol poslať hlas nejakému planktónu, aby som zťažil návrat SNS a KDH. Do septembra ma možno naserú tak, že to pošlem Smeru. Kto chce kam, pomôžme mu tam. Celý nie krátky život som volil menšie zlo a už ani to nie je v ponuke.
26.02.2023 - 01:01:04
00
Politická situácia na Slovensku je vcelku stabilizovaná.
26.02.2023 - 01:24:34
00
Áno každá krajina má svoju luzu, nie každá však prichádza o svojich najlepších. Komunistické krajiny likvidovali svoju inteligenciu pekných pár desaťročí, preto je taký hnoj v parlamente. Bohužiaľ niektoré krajiny v tom pokračujú naďalej nepriamo, tým, aké podmienky šikovným ľuďom vytvárajú. Kľudne mi tu napíšte, celkom ma to zaujima, tí čo máte VŠ, koľko percent zo spolužiakov, čo poznáte skončilo nadobro v zahraničí. U mňa je to cca 50 % a v podstate tí najlepší z ročníka. Ďalšia vec je to, že všetky eú krajiny majú tragické populačné stromy, niektoré ale pochopili, že bez imigrácie sa to vyriešiť nedá. SVK bohužiaľ nie. Znie to hnusne, ale práve táto vojna mohla Slovensku veľmi pomôcť získať ten najlepší typ imigrantov. Poliaci a Česi pochopili, SVK nie. Ja to bohužiaľ vidím tak, že Slovensko ako krajina robí fatálne chyby, ktoré ju veľmi skoro položia na kolená. Ak bude Fico zostavovať vládu po nasledujúcich voľbách, to bude podľa mňa posledná kvapka, ktorá pošle SVK na dráhu, z ktorej niet návratu.
26.02.2023 - 02:42:42
06
Meciar tu nebol vecne, ani Fico tu nebude vecne. Zaklad je sa z toho neposrat...
26.02.2023 - 07:35:54
00
Joe70 napísal:
Do septembra ma možno naserú tak, že to pošlem Smeru. Kto chce kam, pomôžme mu tam.


Ja by som to Smeru nehodil ani za nic. To radsej strane priatelov vina, ak taka existuje. A ak ta mozem poprosit asi aj za dalsich, Smeru to fakt nehadz!
26.02.2023 - 08:19:41
115

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up