"chudák" Hranol 😂 tupý primitív Mazurek je, zdá sa, jeho jediný budúci koaličný partner,to "pekne" dopadol 3- násobný premiér 🤔
21.02.2023 - 21:13:30
00
Srsen napísal:
btw, liberálny fašista neexistuje a Mazurek je tiež totálny vypatlanec šíriaci nenávisť, ktorý má byť izolovaný, resp, postavený mimo zákon.

"jedným typickým znakom ideológie je priepustnosť, tzn. že žiadna ideológia nemá ultimátny nárok na nejaký koncept" takže s politologického hľadiska to nie je nezmysel, dokonca aj môj zbrucha výstrel o fašistickej demokracii by sa takto dal nakombinovať :lol: Však u len to, že fašisti hlásajú o slobode slova, o demokratický hlas a spravodlivé demokratické voľby. Kľudne sa môže stať, že tu budúci rok fakt bude fašistická demokracia, nech to už znie hocijako divne, Matovičov pánboško chráň. A môj výstrel z brucha bude proroctvo...

Fico sa dal na cestu fašizmu, opustil sociálnu demokraciu, tak mu nič iné ako Republika neostáva (+ možno drahá nevesta)
21.02.2023 - 21:36:48
00
hlásať budú ako vždy, hocičo takisto ako komanči a to že automaticky budú represie hlásať nebudú
21.02.2023 - 21:39:48
00
No ale tak on nechce pripustiť, že totalitná demokracia je oxymoron. Fašistický režim je totalitný režim.
21.02.2023 - 21:59:43
00
Dano5 napísal:
"chudák" Hranol 😂 tupý primitív Mazurek je, zdá sa, jeho jediný budúci koaličný partner,to "pekne" dopadol 3- násobný premiér 🤔

Plus Danko, Kollar a Hlas. Pellegrini sa vyhranil voči Ficovi, nie voči Smeru. Je logické, že by nebol ministrom vo Ficovej vláde, ale ani naopak by Fico nebol ministrom v jeho vláde. Dokonca sa Pellegrini priamo nevyhranil ani voči Republike. Otvorene odmietol iba Matoviča a Kotlebu.
Ak bude najhoršie, spravia vládu Hlas, Smer, Rodina, Republika.
21.02.2023 - 22:04:11
00
Ak bude najhoršie, spravia vládu Hlas, Smer, Rodina, Republika.... a mozem sa pobalit a opustit to tu. Nechcem aby mojje decka zili v state bez buducnosti
21.02.2023 - 22:28:58
21
no ono to aj docela hrozí , kedže ine strany sa od ficošíka a hlasu dištancujú .... to bude pohroma
21.02.2023 - 22:31:23
00
Joe70 napísal:
Plus Danko, Kollar a Hlas. Pellegrini sa vyhranil voči Ficovi, nie voči Smeru. Je logické, že by nebol ministrom vo Ficovej vláde, ale ani naopak by Fico nebol ministrom v jeho vláde. Dokonca sa Pellegrini priamo nevyhranil ani voči Republike. Otvorene odmietol iba Matoviča a Kotlebu.
Ak bude najhoršie, spravia vládu Hlas, Smer, Rodina, Republika.


Je to easy
Aby spolu H/P+S/F získali čo najviac voličov tak sa dohodli. Ty budeš zbierať odvážnejších liberálov do 70 rokov a ja pravoverných nad 70 rokov a ja si zoberiem ministerstvo spravodlivosti ktoré konečne odhalí "vynníkov" čo tí neschopáci za 5 rokov nedokázali.
Nevestínce dajú takým čo si to odpracujú a finačne sa priklonia samozrejme tam kde je výkonnejšia ekonomika. Ono v takýchto riskantných časoch nie je rozumné odmietnuť ani len Orbána.
22.02.2023 - 07:42:27
00
mirec16 napísal:
zlocinecke je to, ze tieto rezimy to robia na ukor niekoho ineho, cize dobre nam bude ked na tej nasej strane rieky nebudu zidia/bankari/… dopln si co chces, resp. ak ty nechces zdielat svoje veci, tak my ta uz nejako donutime.. uz sa chapeme? to, ze ty tie ideologie chapes po svojom je sice pekne, ale nespravne, tak potom pouzivaj ine pojmy (socializmus, patriotizmus a podobne), mame ich dost a nezlahcuj tu dve z najzhubnejsich ideologii v historii ludstva

netusim ako ziju Amisi, ale vyhoda liberalnej demokracie je presne to, ze si kludne mozes zit ako fasoun, ak s tym nikoho neotravujes


Ale je obrovský rozdiel v ideologickej myšlienke a v štátnom režime založenej na nej a dotiahnuté ad absurdum. Asi sa zhodneme že kresťanstvo (rozumej nový zákon) je vo svojej podstate neškodná myšlienka - ale daj k moci fanatika a máš križiacke výpravy, inkvizíciu, potláčanie vedy pod hrozbou smrti (v mojich očiach vedecký rasizmus). Ja to len oddeľujem, a ak si si všimol, nikde netvrdím že fašizmus alebo fašistické myšlienky sú to najlepšie čo ľudstvo vymyslelo, dokonca ani nemá tak jasnú definíciu aby sa mohla označiť ako trestný čin lebo by do toho spadal veľa vecí. Buď nechcete alebo nevidíte kontext ako táto debata vznikla, o čom bol môj prvý príspevok a následná reakcia naň. A stále sa budem opakovať že nie sú to trestné činy, keďže to nemá oporu v zákone. Ani fašistické symboly nacistického Nemecka nie sú zakázané pre fašizmus ako taký. Ja mám faktografické a logické myslenie, oddeľujem pri popisovaní javov od emócii ak potrebujem ísť do podstaty veci.
22.02.2023 - 10:41:44
03
tak si to pozri este raz, pouzijem medicinsku analogiu, tie ideologie maju nasilie vo svojej DNA… tvoje odpovede su ako keby si ani nebol doktor mediciny, ale prava
22.02.2023 - 12:30:11
01
mirec16, super si to dvoma riadkami zhodnotil, ale milos si ide stale zacykleny svoje...
22.02.2023 - 18:42:18
01
Fickovým jediných koaličným partnerom je řezník z moskvy.
22.02.2023 - 18:46:38
01
Nezabúdaj, že nie tak dávno (2012-2016) mu žiadnych koaličných partnerov netrebalo.....
22.02.2023 - 19:46:27
00
blogger.googleusercontent.com
22.02.2023 - 19:59:53
03
zopakujem to,v 020 vďaka ficovi tu máme matela a v 23 vďaka matelovi tu zas budeme mať fica.tie dejiny sú kruto spravodlivé.
22.02.2023 - 20:05:37
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up