ze PS su "socani" je vyplod Fica, ktory si Sulik rad osvojil aby sa voci nim vymedzil, a papagaji na forach to dookola papagajuju... nevedel som ze v komunalnych volbach Bratislavu ovladli "socani" :D
14.02.2023 - 14:22:29
02
Ak je v pozadí strany stále silný Štefunko tak amentma.
Výcuc: Angažovanosť v politike
Po skončení vysokej školy sa Štefunko začal angažovať v odbore, ktorý vyštudoval, a teda v politike. Pridal sa k ľavicovému združeniu Mladá demokratická ľavica, ktorá inklinovala k dnes už zaniknutej Strane demokratickej ľavice (SDĽ) a bol jeho predsedom. Neskôr sa stal zahraničným tajomníkom SDĽ, vďaka čomu mal možnosť komunikovať so svetovými a európskymi sociálnymi demokratmi. V roku 2003 sa Mladá demokratická ľavica zlúčila so združením Sociálnodemokratická mládež Slovenska, spolupracujúcim so Sociálnodemokratickou stranou Slovenska do organizácie Mladí sociálni demokrati. Politické aktivity Ivana Štefunka pokračovali pod vedením Milana Ftáčnika, v rámci Ftáčnikovej SDA. Aj tá ale zanikla zlúčením so Smerom.[4]

V roku 2001 sa stal riaditeľom a vydavateľom ľavicového časopisu Slovo, ktorý vydával až do roku 2005. V roku 2006 povedal: „Ľavica je pre mňa základná platforma pre ozajstnú slobodu a demokraciu. Len človek, ktorý je skutočne nezávislý, môže byť slobodný a nebude utláčaný.“[4]

Zároveň uviedol: „Podľa môjho názoru sú proletári 21. storočia rôzne väčšie či menšie utláčané menšiny, ktoré sú sociálne znevýhodnené. Odpoveďou pre ľavicu, ktorá chce mať dlhodobý a udržateľný program, by mala byť integrácia týchto moderných proletárov do spoločnosti.“[4]
14.02.2023 - 14:43:08
30
dakujem Turbi, ze nemusim foobarovi vysvetlovat co je zac ich boardmember, seda eminencia strany PS.

foobar: smejes sa len vlastnej hluposti v tomto pripade
14.02.2023 - 14:57:19
00
Matovič navrhuje dať 500 eur každému, kto príde k voľbám.

Kolko sprostosti z tej jeho hlavy este vypadne?
14.02.2023 - 15:22:55
03
Vsetky
14.02.2023 - 15:24:00
04
koho zaujima nejaky Stefunko ktory sa pred 4 rokmi stiahol? Dnes su tam nastastie ini ludia, a z reakcii na vladne navrhy je jasne ze to ziadna "lavicova" strana nie je. ...aj preto sa cely elektorat SaS presunul do PS
14.02.2023 - 15:28:20
00
Tu musim s Zubesuch suhlasit, bol by som sice rad, keby boli sucastou vlady a drzim im palce, no toto na ekonomicky buldozer, ktory nutne potrebujeme nevyzera. Lavicovy, aj ked moderny duch sa siri skrz celym programom. Staci si pozriet ich paletu navrhov zakonov, aj ked chapem, ze su v opozicii, rovnako vagny ekonomicky program, ale kto by to uz cital:
https://www.progresivne.sk/o-nas/dokumenty/
14.02.2023 - 15:43:48
03
Až tak stiahnutý asi nebude:
V parlamentných voľbách vo februári 2020 kandidoval na 6. mieste kandidátky koalície PS/SPOLU.
A tipnem si, že ĺahko ešte môže byť brzda tvojho idealizovaného PS akonáhle sa dostanú k zdroju/do vlády. Peňazí a energie do PS nalial hodne a neverím, že tento hráč plytvá svojimi zdrojmi.
Ináč súhlas s Dudom.


Naposledy upravil Turbi dňa 14.02.2023 - 15:46:44, celkovo upravené 1 krát.

14.02.2023 - 15:45:18
11
samozrejme aj s Turbim suhlasim :P
14.02.2023 - 15:46:41
00
Zubesuch napísal:
ja som neveriaci a sebecky ale netusim o co ma potrebujes prosit.

a k tomu PS: su to rovnaki socani jak hlasisti, len liberalnejsi. Socansky zamerana strana Slovensku nikdy nic dobre nepriniesla a dovolim si tvrdit, ze v sucasnej EU je socializmus najvacsim zdrojom všakovakych problemov.

Nie, dovtedy kym si jednotlivec neuvedomi, ze skutocna sloboda prinasa aj zodpovednost za svoj vlastny zivot a to, ako dobre ci nedobre sa mazalezi predovsetkym od seba sameho, tak dovtedy v tejto republike nebude dobre.


S nasledovného textu bolo snáď jasné akých neveriacich som mal na mysli.

Navyše súhlasím s Tebou že viac socánstva obzvlášť do nášho nevyspelého prostredia a navyše s veľkou zmarginalizovanou skupinou nie je dobré riešenie aj keď ako dôchodca by som mal mať vlastne opačný názor.
14.02.2023 - 15:50:26
00
skorpion napísal:
Matovič navrhuje dať 500 eur každému, kto príde k voľbám.

Kolko sprostosti z tej jeho hlavy este vypadne?


to neni moc dobry napad :facepalm: Dojdu vsetci co nikdy nevolia, a fico a uhrik vyhraju s este vacsim naskokom nez teraz :facepalm: :facepalm: napad hodny matelka, dalsia jeho atomofka

a k tomu PS - nie ze by som bol ich volic, dlhodobo volim SaS, no SaS je v tom prieskume na hrane.


Naposledy upravil iron.hide dňa 14.02.2023 - 16:38:34, celkovo upravené 1 krát.

14.02.2023 - 15:58:38
00
Dudo napísal:
Staci si pozriet ich paletu navrhov zakonov, aj ked chapem, ze su v opozicii, rovnako vagny ekonomicky program, ale kto by to uz cital:
https://www.progresivne.sk/o-nas/dokumenty/


a konkretne ktory navrh ti pripada "lavicovy" ?
14.02.2023 - 16:08:34
00
to potom neviem, koho chcete aby tu vladol, tie prve miesta ani nekomentujem, olano a sas sa sami odpisuju kazdym dnom, volil som sas niekolkokrat, ale nevidim tam absolutne ziadny potencial aby sli niekam na dvojciferne cislo, a modre jablka tiez nie ... tak len zostava z kazdej strany hodnotit, ze PS je najvacie zlo, aj ked za nic nemozu, ale mohli by
14.02.2023 - 16:37:15
00
Bohuzial mozu, nepoznali legislativny rozdiel medzi stranou a koaliciou.
14.02.2023 - 16:43:20
00
iron.hide napísal:
a k tomu PS - nie ze by som bol ich volic, dlhodobo volim SaS, no SaS je v tom prieskume na hrane.


Takto keď budú rozmýšľať všetci, tak to aj dopadne. Som na tom ako ty, ale nepreskočim ako ty.
14.02.2023 - 16:54:47
010

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up