Lebo ma nemá rád ... ;-]
03.02.2023 - 21:47:45
00
Vyjadrujem názor, obavy a vy tu poniektorí predposratosť. Ako sa dá od zábavy prejsť k vážnym veciam. Odvážni ste.
04.02.2023 - 09:01:18
00
dees napísal:
Vyjadrujem názor, obavy a vy tu poniektorí predposratosť. Ako sa dá od zábavy prejsť k vážnym veciam. Odvážni ste.


Odvážni a vtipní ;) Buď rád, že si v dobrej spoločnosti :lol: :D
04.02.2023 - 09:13:54
02
Jezus napísal:
Predposratost. Lepsi pojem mi nenapada. :) A nie je nahoda, ze ta predposratost ide casto ruka v ruke s jazdenim na e-bikeu. Dovolim si tvrdit, ze velka cast ludi jazdiacich na e-bikeu totiz prirode ani nerozumie a vyskytuju sa v nej tak trochu omylom len vdaka pomoci elektromotora. Potom to tak aj vyzera s ich videnim sveta. Za kazdym stromom ciha krvilacna bestia tuziaca po ich smrti. A pritom nikto ich nenuti do tej nebezpecnej prirody chodit. Ale oni chcu, ved je to ich pravo. A tak volaju po vystrielani zvierat ktore tam ziju, nech sa mozu ist bez stresu povozit na miesta, kam by vlastnymi silami mozno ani nezasli...


toto je strasne omedzeny a prekruteny pohlad na problem...akoby s medvedmi mali problem len cyklisti a turisti..skoda sa k tomu dalej vyjadrovat
04.02.2023 - 09:22:44
01
ono je problém v škole a vo výchove v rodine, že chýbajú aspoň základné rozlišovacie schopnosti.. všetko čo vyzerá ako svetlé na dlhých nohách je srna a všetko čo je čierne a veľké je medveď :D a to sa stretávam s tým nonstop, že aj ľudia čo roky žijú na kopanici, mnohí od mala nevedia o prírode takmer nič... to potom stále niekto vidí medveďa tu (pričom , keď tu nejaký bol zachytený, tak len migrant) pričom v 99% prípadoch je to len stará veľká sviňa a potom sa boja aj von chodiť , lebo ich zožerie medveď ... nedávno sa z lesa ozýval kuvik, čo je podľa mna dosť jednoznačne rozlíšiteľný a priraditelný zvuk a kamoška ma išla presviedčať že to je srna 😁
04.02.2023 - 09:43:28
02
Aktualne je najväcsim problemom na Slovensku premnozeny vlk. Strasne vela vlkov sa vyskytuje aj v mestach, dokonca v panelakoch. Je zdokumentovanych niekolko desiatok utokov rocne na ludi. Treba vystrielat vsetky volne zijuce vlky, lebo ved co ak napadnu nevinneho turistu?!
04.02.2023 - 09:46:59
03
Jezus napísal:
Predposratost. Lepsi pojem mi nenapada. :) A nie je nahoda, ze ta predposratost ide casto ruka v ruke s jazdenim na e-bikeu. Dovolim si tvrdit, ze velka cast ludi jazdiacich na e-bikeu totiz prirode ani nerozumie a vyskytuju sa v nej tak trochu omylom len vdaka pomoci elektromotora. Potom to tak aj vyzera s ich videnim sveta. Za kazdym stromom ciha krvilacna bestia tuziaca po ich smrti. A pritom nikto ich nenuti do tej nebezpecnej prirody chodit. Ale oni chcu, ved je to ich pravo. A tak volaju po vystrielani zvierat ktore tam ziju, nech sa mozu ist bez stresu povozit na miesta, kam by vlastnymi silami mozno ani nezasli...

Do kameňa tesať 😀
04.02.2023 - 12:19:03
00
Och tito internetovi odbornici, zijuci mimo realitu. Dnes je dolezite sa vyjadrit aj k veciam, o ktorych nemam ani sajnu, staci len torchu povrchneho googlenia a hned mam nazor. Hlavne ze budu lajky. 🤮🤦🏻‍♂️
04.02.2023 - 15:10:51
00
juju_pepe A potom teda aká je podľa teba realita? To nie je podrývačská otázka, normálne sa pýtam.
04.02.2023 - 15:43:21
00
juju_pepe To máš ako v tom vtipe, kedy uznávaný odborník príde na rozhovor do rádia a hovorí: Nerozumiem sa ekonomike, politike, medicíne ani životnému prostrediu...A o čom sa teda budeme rozprávať? - pýta sa moderátorka...O čom chcete.

Ja som toho vlka stretol na mieste, kam chodím posledných päť rokov a doteraz som tam videl iba svinky, vysokú zver a líšku. No pokiaľ niekto pod horou chová stádo oviec, ktoré nechá voľne pobehovať po lese tak sa niet čo čudovať že sa nájde niekto kto si na ne brúsi zuby.
04.02.2023 - 17:30:58
00
Jezus napísal:
Aktualne je najväcsim problemom na Slovensku premnozeny vlk. Strasne vela vlkov sa vyskytuje aj v mestach, dokonca v panelakoch. Je zdokumentovanych niekolko desiatok utokov rocne na ludi. Treba vystrielat vsetky volne zijuce vlky, lebo ved co ak napadnu nevinneho turistu?!


Preto mu aj zmenili meno z vlka obyčajného na vlka dravého.
04.02.2023 - 21:38:09
00
aJoN napísal:
Preto mu aj zmenili meno z vlka obyčajného na vlka dravého.


to meno mu zmenili psychopati aby v ludoch vytvarali strach a mohli presadzovat ich strielanie.
04.02.2023 - 21:45:09
05
Bezny clovek sa zial potrebuje stale niecoho bat. Ved si na to vymyslel este aj boha a z bohabojnosti spravil cnost;)
05.02.2023 - 00:58:58
00
Asi žijem pod kameňom, ale prečo sa teraz rieši vlk? Či len tak?

Ak nie si ovca (teraz myslím to zviera s vlnou) na košiari, tak veľmi nemáš dôvod báť sa vlka v lese.
05.02.2023 - 07:34:49
06
Komu sa chce, môže prečítať ;) Je tam množstvo výborných informácií, ktoré pomôžu človeku urobiť si obraz o veci.

Prílohy:

PS-o-vlka-draveho-na-Slovensku (1).pdf [4.02 MiB]

05.02.2023 - 08:05:30
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up