Mňa baví ruská sprostota, ako kladivom mlátia telefóny a tupymi nožnicami strihaju kabelky z fuj západu... A na stole coca-cola a ďalšie veci. :D
27.01.2023 - 19:36:17
00
double napísal:
Ustupovat v prípade mieru musí aj Rusko ale aj Ukrajina čo vy zase nechcete pretože vidíte vidinu porážky Ruska.

Fakt nerozumiem, preco si myslis, ze UA musi tiez robit ustupky. Vysvetlis?
27.01.2023 - 19:42:49
04
Preco stale na neho reagujete? Ste si nevsimli, ze na neprijemne otazky neodpoveda? Zbytocne sa to tu spamuje blbostami ;)
27.01.2023 - 19:44:19
07
A keby aj chcel, hrozba banu nedovolí napísať, čo by chcel, takze treba nechat na pokoji
27.01.2023 - 19:48:11
00
Pls. uz bez flameu. Dalsie reakcie na presadzovaca mierovych rokovani mazem bez pardonu.
27.01.2023 - 23:25:31
416
Putin plánuje zabrat další území. Tentokrát se zaměřuje na Arktidu
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-putin-chce-zabrat-dalsi-uzemi-arktida.A230127_200343_zahranicni_tbr
27.01.2023 - 23:33:56
00
Len bacha aby im polarne medvede nevysvetlili ze tam tiez nemaju co robit 😅
28.01.2023 - 08:43:11
02
Tak sa nemali naivne zbaviť jadrových zbraní, teraz im poradíme aby tak nertvali na svojej územnej celistvosti
😀😀😀😀
Ale je to skôr na zaplakanie....
28.01.2023 - 08:49:33
00
Srsen napísal:


Pokiaľ by sa preorientoval tým smerom tak pod velením Tin-pchinga by to pre neho mohlo znamenať záchranu v Čínskej zóne ktorá by bola druhá najsilnejšia po USA-EU zóne.
Commonwealth s poločne s Turkistickou zónou a UA by mohlo tvoriť medzistupeň s ktorej susedstva by SK mohlo získať .
28.01.2023 - 08:54:39
00
O uzemnej celistvosti to bolo v r 2014. Teraz tam naklusali so zoznamami ludi, ktorych maju vyvrazdit a s pripravenym aparatom na "prevychovu" ostatnych, vratane deti. To je genocida v samej svojej podstate, cielom je znicit ukrajinu, ukrajincov a vsetko ukrajinske.

dynaimage.cdn.cnn.com
media-cldnry.s-nbcnews.com
28.01.2023 - 09:12:11
016
lol
Kyjiv si predvolá maďarského veľvyslanca pre „neprijateľné“ výroky Orbána o Ukrajine. Orbán povedal novinárom, že Ukrajina je zem nikoho, a prirovnal ju k Afganistanu, napísal na sociálnej sieti hovorca ukrajinského ministerstva zahraničia.

„Takéto vyhlásenia sú úplne neprijateľné. Budapešť pokračuje vo svojom kurze, ktorého cieľom je zničenie maďarsko-ukrajinských vzťahov,“ povedal Oleh Nikolenko.

„Maďarský veľvyslanec bude predvolaný na ukrajinské ministerstvo zahraničných vecí na otvorenú diskusiu. V rámci svojej reakcie si vyhradzujeme právo na podniknutie ďalších krokov,“ napísal Nikolenko.

Orbán v piatok povedal, že Maďarsko bude vetovať akékoľvek sankcie EÚ voči ruskému energetickému sektoru. (tasr)
28.01.2023 - 09:18:13
00
orban ma doma prezyvku baby hitler.
Ze maju vyvesene na uradoch mapu uhorska, je súce na psychiatriu...
28.01.2023 - 09:26:52
00
Kaper napísal:
No chlapci,som rad ze mame na Sk tolko patriotov a hrdinov.Dufam,ze k nicomu nedojde,ale ak tak aspon viem ze Nas ma kto zachranit


ake Nas? ved ty uz budes za kopeckami, ak sa nemylim… akoze ty uz s predstihom odmietas, ale teda ostatni nech ta zachranuju? zaujimava logika 😂

plus predstava je aka? pride vojna, vseobecna mobilizacia, uzavretie hranic a ty sa budes predbiehat s lajstrom v rade na hranici a colnici ta s usmevom pustia? ci ako? 😂

bez srandy, nikto sa tu nehra na hrdinu, nikto nemoze predpovedat, ako by sa zachoval, az dana situacia ukaze kto na co ma, co iba tu absurditu takeho prehlasenia potvrdzuje a na to som narazal, staci citat s porozumenim
28.01.2023 - 10:06:58
04
Tecka napísal:
Ak by bola mobilizacia, tak pojdes aj ty...

Javôl, mein Fuhrer. Ten moj smajlik na konci bol o tom, ze ak by sa vojna posunula az do strednej Europy, tak je to uplne v prdeli. Bude jedno, ci som bol na civilke, ZVS, alebo nikde a co mam podpisane. Poucat ma o tom, co mam formalne ocakavat naozaj netreba.
Co by som robil realne, by sa uvidelo az potom. Vtedy by sa priority rychlo pomenili. Otazka je, ako by sa zachovala ta rusofilna masa na Slovensku. Nema zmysel ist hlavou proti muru.
Ale to co mozem urobit uz teraz je jasne, poslat z pohodlia obyvacky dalsi prispevok na podporu UA.
28.01.2023 - 10:16:00
11
Srsen napísal:
lol
Orbán v piatok povedal, že Maďarsko bude vetovať akékoľvek sankcie EÚ voči ruskému energetickému sektoru. (tasr)


bohuzial zapadne krajiny boli prilis naivne, ked pri rozsirovani EU na vychod nezrusili pravo veta - takto skor ci neskor musi vzniknut EU2 bez prava veta a bez Madarska
28.01.2023 - 10:28:08
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up