no, budem 'optimista' a dam 21
21.01.2023 - 01:24:37
00
zlodeji,mafia....stále to isté.hlavne,že ,že sedia vo vláde s kolárom.týto ludia mali byť dávno vykopnutí a dosadení úradníci.čaputová tiež len špekuluje.
21.01.2023 - 02:46:29
00
No, donekonečna sa nedá stavať na tom- lebo fico. ... ani 363neporiesili , ďalšieho kamoša pustil von....
Tak sa pýtam, aký vôbec zmysel má parlamentný zlepenec..
Dobre novinár sa pýtal, ze keď to isté robí smer je to populizmus, keď to robia oni tak je to ok... Akurat dosiahli úspech, znechutenie voliča. Áno, je to populizmus. Politika ma občanom pomáhať, aby ľudia neboli závislí na balíčkoch. Je to ich práca.
Už je to trápne, ako sa každý predbieha kto dá viac voličom. Velkohubo ti dá 5€ a potichu 10 zoberie.. v tejto disciplíne sú všetci rovnakí.

Odteraz si nebudem kaziť osobné voľná voľbami, ktoré neriešia problémy, len sa menia ksichty na tv. Ťahá sa to od meciara, on jediný co má sľubované druhé Švajčiarsko, občan je zaujímavý len 5 minút pred voľbami, potom nech si trhne.
21.01.2023 - 07:04:30
00
Hrdinskeeee!
Akurát svedkovia Mgr. Matovičovi,a ficovičovi to tam disciplinovane hodia.
21.01.2023 - 08:04:21
02
triki napísal:
tak nemecká piata koóna zablokovala tanky pre ukrajinu.to nie je nič nové kedže nemci sú dlhodobo na výplatnej páske zločinca putina.

uvidíme čo bude z tohto.

https://echo24.cz/a/HP6VA/zpravy-svet-nizozemsko-ukrajina-stihacky-f-16


V tvojom clanku sa nepise jedine slovo o blokovani Finskych/Polskych dodavok Leopardov Nemeckom. Zase si domyslas kktiny lebo s Nemeckom mas nejake problemy.

Pritom Reznikov potvrdil ze Nemci idu trenovat Ukrajincov na Nemeckych Leopardoch.
21.01.2023 - 08:10:31
01
triki napísal:
tak nemecká piata koóna zablokovala tanky pre ukrajinu.to nie je nič nové kedže nemci sú dlhodobo na výplatnej páske zločinca putina.

uvidíme čo bude z tohto.

https://echo24.cz/a/HP6VA/zpravy-svet-nizozemsko-ukrajina-stihacky-f-16


Osobne mi je z tých nemeckých/francúzskych ksichtov nagrc. Scholz/Macron by najradšej hodili UA Putinovi keby mohli. Sami sú asi ešte neschopní pochopiť, že kamoš sa hrá na pieskovisku drsnejším spôsobom. Keď ani po roku ruských zverstiev nedokážu dodať to, čo by bolo treba, tak je to jasná diagnóza...
21.01.2023 - 08:38:55
02
Nie diagnoza, ksefty a prachy. Nemci aj fr v rusku silne investovali, nemci na noch vsadili aj svoju energetiku. Preto si rus vobec dovolil zautocit. DE im tiez postavili najmodernejsie vycvikove stradisko co maju - Movino. FR(thales a spol) im dodavali hitec techniku, termovizie, optiku bez ktorych by ich tanky a lietadla boli len kovove pixle. Nehovoriac uz o planovanych dodavkach vylodovacich vrtulnikovych lodi Mistral, ktore pre rusov FR postavilo a nakoniec na tlak spojencov predalo Egyptu. Dnes je kazdemu jasne, naco nich rus chcel pouzit. FR, DE, AT, CH boli a su odjakziva silne spojeni s rusmi a ruskym kapitalom a preto aj dnes robia len to malo, co robia...
21.01.2023 - 09:23:48
06
Pekná sumarizácia tej dnešnej absurdity:
https://open.substack.com/pub/viaiuris/p/vzk-24-o-com-vlastne-je-a-o-com-nie?
21.01.2023 - 10:27:41
03
Ja som si precital otazku a na to referendum pojdem. Dilemu mam ze to pomoze trochu Ficovi - lebo sa bude zdat, ze ho podporuje viac ludi.
Ale pokial by to uplnou nahodou preslo, tak budeme pre buducnost potrebovat moznost zly parlament odvolat. Napriklad taky, ktory bude tahat Slovensko na vychod.

Ked to neprejde, tak za par rokov budu "demokrati" nariekat ze nemozu dosiahnut predcasne volby a vlada si robi co chce. Ale teraz robili vsetko preto aby sa udrzali pri koryte.

Skoda. Keby isli do prec pred rokom, tak to takto daleko nemuselo dojst.
21.01.2023 - 11:13:34
11
https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-odbornik-plyn-zlevni-o-tolik-ze-stropy-uz-budou-zbytecne-40420575
21.01.2023 - 11:15:06
02
will napísal:
Ja som si precital otazku a na to referendum pojdem. Dilemu mam ze to pomoze trochu Ficovi - lebo sa bude zdat, ze ho podporuje viac ludi.


To mi nejako nevychádza. Ak niečo vyzerá ako kačka, gága ako kačka a chodí ako kačka, tak je to kačka (i keď si o sebe myslí, že je labuť).
Ak pôjdeš na to referendum, ktoré čisto kvôli svojej kampani inicioval Fico, tak skrátka podporuješ Fica - i keď si myslíš, že nie. Ale logika skrátka nepustí.


Naposledy upravil Jaroh dňa 21.01.2023 - 11:59:21, celkovo upravené 1 krát.

21.01.2023 - 11:57:38
04
Je to predvolebná kampaň fika za 10 mega, ktorú platíme my....
21.01.2023 - 11:59:16
014
Úplne vážne by ma zaujímal dôvod prečo sa tak dôrazne rieši možnosť odvolať zlý parlament dosť nešťastnou zmenou ústavy, keď už dnes existuje elegantná možnosť si zlý parlament jednoducho nezvoliť :?:

Akurát pri tom treba rozmýšľať, neskákať na lep po sľúbení ľubovoľnej nereálnej hovadiny, trénovať pamäť aby to v priamom súboji schytala aspoň meňavka, prípadne nebyť za vola rozhodnutím "dal som to XY, nech je sranda" ...
21.01.2023 - 12:07:35
014
will napísal:
Ked to neprejde, tak za par rokov budu "demokrati" nariekat ze nemozu dosiahnut predcasne volby a vlada si robi co chce. Ale teraz robili vsetko preto aby sa udrzali pri koryte.


Ludia nepotrebuju referendum na to, aby zosadili vladu - zabudol si ako skoncil Fico naposledy?
Keby sa referendom dal rozpustit parlament, tak tu mame (neplatne) referendum kazdy rok.
21.01.2023 - 12:11:01
03
Dnes je referendu treba ist aj ked zaskrknes nie. Ide oto aby si politici nemysleli ze ludom na stave krajiny nezalezi. Ak si zvolis vladu a zistis ze neplni sluby alebo ze su nekopetentni treba aby bola moznost odvolat ju. Politici musia citit tlak od ludi inak si budu robit co chcu.
21.01.2023 - 12:34:07
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up