Práve preto by som bol radšej keby namiesto tankov získala ukrajina od štátov viac protiraketovej obrany pre mestá alebo ju zlepšila. Tanky su dobré vojsku na bojisku, ale obyvateľom v domoch nepomôžu. Ich ochrana by mala byť priorita, lebo nebude čo a koho chrániť.
14.01.2023 - 17:20:19
00
Pokiaľ bude mať ukrajinská armáda k dispozícii "iba" prostriedky obrany tak bude územie Ukrajiny pre orkov slúžiť ako strelnica, na ktorej budú skúšať čo im prejde. Ukrajinská armáda IMHO musí dostať čo najúčinnejšie zbrane a zbrane dlhého dosahu (doletu), aby tomu zabránila. Vojna sa dostala do takého štádia, že "iba" uzavretie prímeria už nie je dostatočné. Ríša zla musí byť porazená, aby jej bolo zabránené v budúcnosti robiť si "chúťky" na cudzie územia.
14.01.2023 - 17:29:34
018
je aj pre nás životne dôležité,aby UA vyhnala Ruzkú zberbu zo svojho územia,potebujú viac systémov PVO,ale aj ťažké zbrane,nestačí sa len brániť,musia útočiť-ťažké tanky im v tom výrazne pomôžu
14.01.2023 - 17:33:54
02
Nemyslel som to tak ze sa bude Ukrajina len branit a cakat co bude. Jasne ze treba aj bojovat a v ich protiutokoch im drzim palce.
Len by ma potesilo keby takychto utokov resp. ich zasahov na civilistov bolo menej.
14.01.2023 - 17:34:41
00
Útoky na civilistov prestanú,keď budu vedieť eliminovať zakladne odkiaľ prichádzajú útoky...
14.01.2023 - 17:51:21
07
ja si myslím,,že ukr. už vedia odpovedať smerom hlboko do k.okotova.nie nadarmo tie krámy z engelsu už odsťahovali až niekde k mongolskej hranici.
tanky ,bvp.to bude reálna zmena na bojisku.plus ďalšia pvo.ktorá dojde.

národ hrdinov

https://mobile.twitter.com/FutureFUkraine/status/1614210657091452930
14.01.2023 - 18:05:23
03
Keď Izraelčania takto poprosili Palestíncov,raketové útoky prestali,aj tu sa to ujme...
14.01.2023 - 18:25:56
00
Skvelý koment na internetoch: "Že hoaxerom chýbajú vedomosti a logika, to sme videli pri pandémii. S vojnou na Ukrajine sa ukázal ich ešte väčší problém. Vychýlený morálny kompas."
14.01.2023 - 19:38:50
07
Ochrana civilistov je jedna vec, ale ta v dlhodobom horizonte nic neznamena a absolutne UA nezaruci ich statnu suverenitu, celistvost a prezitie ako take. Kto z civilov sa chcel chranit, je dnes uz v "bezpeci" v zahranici.
Co UA kriticky potrebuje je dostatok zbrani, pomocou ktorych russov vytlaci spat za svoje hranice. A tym ukonci tuto tupu vojnu. V russku uz to zacina praskat a toto by im definitivne zobralo chut v tej idiocii pokracovat
14.01.2023 - 19:41:40
00
tak anglosasi sa rozhodli

https://mobile.twitter.com/DarPutinovi/status/1614176032369836034?cxt=HHwWhIDU5ZKj2uYsAAAA

https://mobile.twitter.com/dpa_intl/status/1614226477368713217
14.01.2023 - 19:51:51
00
domino napísal:
V európe je 89 rafinérií. Tri vlastní Lukoil (v Taliansku, Bulharsku a Rumunsku), v jednej má Lukoil podiel (v Holandsku) a v troch má Rosnef podiel (všetky v Nemecku). (Je možné, že v tomto okamžiku už len v Bulharsku a Rumunsku.)
Môžeš prosím podložiť nejakými článkami, analýzami, čímkoľvek, čo by naznačovalo, že väčšína zo zvýšných 82 rafinérii je skryto previazaná s ruským kapitálom? (Špeciálne by ma zaujímal PKN Orlen, ktorý vlastní štyri.)

Keď skončíme, môžeme sa vrhnúť na elektrárne.


Tak konečný užívateľ ziskov je podľa mňa, aj to nie vždy , jasný len v dlhodobo demokratickom prostredí ale neviem si predstaviť možnosť aby akákoľvek rafinéria ktorá desaťročia nakupovala ropu od mafie bola od nej finančne oddelená.

Aj Schroderov bude podľa mňa oveľa viac až sa zverejnia tajné dokumenty našich "osloboditeľov".

Jednoducho si myslím že momentálne nemáme temer vôbec informácie o konečných užívateľoch výhod v celej EU energetike ktorú dlhodobo ovládala a podla mňa žiaľ aj naďalej väčšinovo ovláda osloboditeľská mafia.
14.01.2023 - 20:40:32
00
Povedz svojmu riadiacemu dôstojníkovi, aby menej chlastal.

Píšeš čisto ako z príručky trollej farmy. Spochybňovať, zahmlievať, právd je viac, atď. atď.

Heslo GRU: "Keď vyhrávaš, kontroluj! Keď prehrávaš, rob chaos."
14.01.2023 - 21:30:03
017
je to síce UK bulvár,ale aj tak to sem dám

https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/uk-sends-apache-helicopters-armed-28955516?utm_source=twitter.com&utm_medium=social&utm_campaign=sharebar
14.01.2023 - 21:47:50
00
laco napísal:
Povedz svojmu riadiacemu dôstojníkovi, aby menej chlastal.

Píšeš čisto ako z príručky trollej farmy. Spochybňovať, zahmlievať, právd je viac, atď. atď.

Heslo GRU: "Keď vyhrávaš, kontroluj! Keď prehrávaš, rob chaos."

Máš vlastne pravdu ale ja osobne som dosť dlho na svete a preto nedokážem už veriť len zverejneným informáciám a snažím sa preto hľadať pravdu viac na základe logických súvislostí.

Ja sa vo všetkých oblastiach držím prísne len zverejnených a hlavne vedecky overených poznatkov ale v oblasti marketingu a politiky to nedokážem.
Súhlasím však s tým že pridávanie chaosu nám obecne škodí takže skúsim červený strik obmedziť.
Tie logicky odvodené pravdy bez dôkazov neplatia napr. ani v súdnictve.

Ináč ohľadne toho hesla GRU je to zverejnená doktrína alebo len logicky, a súhlasím že v danom prípade aj dlhodobo, odvodená pravda ?
15.01.2023 - 07:28:24
00
eCT81 napísal:
Ja sa vo všetkých oblastiach držím prísne len zverejnených a hlavne vedecky overených poznatkov ale...
:lol:
Tak konečný užívateľ ziskov je podľa mňa...
Aj Schroderov bude podľa mňa...
Jednoducho si myslím...
15.01.2023 - 08:46:11
010

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up