Za kazdu cenu robit zo seba debila kazdym dalsim prispevkom, jak na smerackej tlacovke
13.01.2023 - 13:25:07
01
Dnes v správach info že rusi vraj dobili Soledar. Že sa oni len snažia skryť do tých dlhých banských chodieb? Tam budú mať kľud, bohužiaľ drony ani rakety ich nezasiahnu.
Možno tanková bitka pod zemou? Alebo tajný prechod poza frontovú líniu?
Bol som totiž pred rokmi na Ukrajine v podobnej hoci menšej soľnej bani, ale aj tá bola svojimi rozmermi pre mňa obrovská. Tam sa zmestí vojska.
13.01.2023 - 13:34:24
00
Mozno len bude stačit odpalit vchod
13.01.2023 - 13:41:36
00
13:11 to bolo údajne takto ⬇️

Ukrajinská armáda poprela stratu Soledaru. Ruské ministerstvo obrany predtým informovalo, že mesto definitívne ovládli. Podľa hovorcu východného zoskupenia ukrajinských síl Serhija Čerevatého boje pokračujú.

Podobné vyhlásenia jednotlivých strán konfliktu nie je možné bezprostredne nezávisle overiť.

„Večer 12. januára bolo dokončené oslobodenie mesta Soledar, ktoré je dôležité pre pokračovanie úspešných útočných operácií v doneckom smere,“ vyhlásil podľa agentúry TASS hovorca ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov.

Hovorca východného zoskupenia ukrajinských síl však podľa BBC uviedol, že ukrajinské ozbrojené sily sú stále v meste a bojujú. „Boje sa odohrávajú v samotnom meste. Informácie o tom, že sa ukrajinské sily stiahli zo Soledaru, nie sú pravdivé. Boje tam pokračujú,“ uviedol Čerevatyj.

Nepriateľ má podľa neho prevahu, pretože k Soledaru vrhol maximum svojich síl. Námestníčka ministra obrany Hanna Maljarová ráno uviedla, že noc v Soledare bola „horúca“ a boje pokračovali. (čtk)Denník N
13.01.2023 - 13:48:33
00
iron.hide napísal:
:D
Zničili jsme čtyři obrněnce Bradley, chlubí se Rusko. Na Ukrajině ještě nejsou

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-ministerstvo-obrany-ukrajina-bojova-vozidla-bradley.A230113_111748_zahranicni_hovo


To bude ako s tymi Himarsami:
blogger.googleusercontent.com
13.01.2023 - 13:48:45
09
Ramon1 napísal:
… slúchaj , ty vojnový páter . Už tu nezasieraj , nemudruj , daj dačo k veci , abo ťahaj “ šuplikáriť” ako doteraz . Chlapi majú na teba teda nervy dosti 🤷🏼‍♂️

Ked dojdu argumenty napadneme oponenta...si si isty, ze si si nepomylil forum alebo si len prisiel tak naladeny z nejakeho dezole webu?
Trosku kultury by nezaskodilo nemyslis?
13.01.2023 - 14:43:28
02
Mimochodm po po pade Soledaru bude nasledovat za par dni Bachmut a pokial UA nevycaruju prekvapivy utok na trase Melitopol-Mariupol tak ich caka zdlhava zakopova vojna s postupnymi uzemnymi stratami pokial budu RU schopni posielat ludske vlny mobikov. A to, ze nevycaruju je skoro iste lebo na to momentalne nemaju. Uz obrana Soledaru ukazala ake maju rezervy vo veleni a novy rok nezacali vobec dobre.
A zapad stale onanuje nad tym kolko Leopardov, Challengerov a Bradley tam pojdu...ktore nic nezmenia.
Kto cita (viem, ze zopar jedincov tu cita) npariklad Toma Coopera ten na to upozornuje snad v kazdej svojej uvahe. Ci uz je to uvaha, co tam bude robit 80t Challenger, ked stale poriadne nemrzne alebo naco je UA XY kusov roznej techniky z kazdeho statu, ked sa to logisticky neda spravovat (nahradne diely, rozdielan municia a pod)..
A to, ze vola po presnej muncii je presne to, co som tu pisal uz prednedavnom ja viackrat...bohuzial vzdy zminuskovane;o)..
Obcas premyslam, akoby ste tu minuskovali Coopera, ktoreho naposledy rozculilo par komentarov, ktore mu "odporucali", aby sa nezmeinoval o UA neuspechoch a nekritizoval velenie ZSU....cize rovnaka retorika ako je nastavena tu naco on reagoval tak, ze pravda je len jedna nevidi dovod neinformovat o nej (okrem naozaj citlivych veciach).

Edit: Ests dodam, ze ta sprava o znicenych Bradley, ktoru tu preberate ako horucu novinku je zo 4.9.2022. Ale zatoze to dnes vytiahol bulvar a spol bude sa to omielat znovu ako nova sprava.
13.01.2023 - 15:00:50
01
misobiker napísal:
Mozno len bude stačit odpalit vchod

eshop.tatrachema.com krtkov treba vypudit :D
13.01.2023 - 15:26:35
01
bez nejakej ironie, tie posledne minusky pre flegka su rozhodne nezasluzene… cital vobec niekto co napisal? ci sa tu uz minuskuje iba tak? neblbnite…

a za Coopera palec hore, ma velmi dobre analyzy, aj ked posledne dni, je to pre mna ako fandu UA nie moc dobre citanie
13.01.2023 - 16:52:19
00
osobne flegka nečítam, nemám chuť hľadať kedy náhodou napíše pravdu medzi tými jeho výplodmi.
13.01.2023 - 17:00:59
05
ani soledar ani bachmut nemá žiaden význam pre rusa len propagandistický.stovky a stovky vriec je jediný výsledok čo pocestuje do rusákova.Ja čakám na zimnú ukr. ofenzívu.ukr.postupujú pri kremine.
13.01.2023 - 17:34:05
03
mirec16 napísal:
bez nejakej ironie, tie posledne minusky pre flegka su rozhodne nezasluzene… cital vobec niekto co napisal? ci sa tu uz minuskuje iba tak? neblbnite…

a za Coopera palec hore, ma velmi dobre analyzy, aj ked posledne dni, je to pre mna ako fandu UA nie moc dobre citanie

aj preto ze hned prva veta v druhom prispevku je kravina...

a to ako nezacali novy rok dobre by vedelo teda vlastne nevedelo rozpravat par stoviek borcov v Makiivke...
13.01.2023 - 18:14:40
01
Tak som sa zamyslel, co nam Igi za tie necele tri roky co je pri moci navystrajal a napadlo mi, ze tie jeho matovicoviny by sme mohli mierne premenovat.
Pritom staci zmenit len jedno pismenko a bude to vystihovat podstatu hadam vsetkeho co spravil.
13.01.2023 - 18:22:14
01
Myslíš matoficoviny, že? :)
13.01.2023 - 19:12:06
00
ja by som tipol - *****
13.01.2023 - 19:22:09
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up