Joe70 napísal:
Súhlasím až na SAS. Som ich volil voľakedy, ale už je najvyšší čas, aby Excel zbalil svoju odborníčku na zdravotníctvo a odletel do Austrálie, kde sa môžu venovať v kľude Plačkovej a Geissenovcom.
Btw, SAS dlhodobo padá, PS stagnuje. Poskočilo o 2 body po vražde v Teplárni. Nijako sa o to nezaslúžili. Strana nevykazuje žiadnu činnosť, nemajú lídra, nemajú členov. Stačilo pár statusov na FB na podporu LGBTI, na tzv. konzervatívnych weboch sa spustilo šialenstvo aké sú progresívci hrozbou pre tradičné hodnoty a PS poskočilo o 2%. Ale kam odišli voliči SAS? Zdá sa, že nikam. Nemajú kam.

Mne strasne chyba stredoprava strana. Menej statu, rovne pravidla a sloboda. To, s cim SaS zacinala. Teraz je to prefarbene PS na cele so Sulikom.
Progresivci su light komunisti v2.0.

Uvidime, ci sa rozbehne ten projekt s Dzurindom. Uz nevidim nic ine.
16.12.2022 - 09:33:46
08
Preboha uz len nie dalsiu stranu, len preto, aby sa vyhovelo vrtochom hrstky jednotlivcov.
16.12.2022 - 09:43:02
03
A ked nechcem PS ani SaS, co mi odporucis ?
16.12.2022 - 09:48:21
00
Hazard napísal:
Ja fakt nemám koho voliť.
Okrem toho tu máme stupídny volebný systém s jedným volebným obvodom, čo je v podstate voda na mlyn všetkým týmto stranám...


Ja tiež nie ale určite pôjdem vybrať aspoň menšie zlo.
Ale väčšina ľudí žiaľ bez silnej osobnosti nepôjde ani k voľbám a ja len dúfam že sa objaví a že ho médiá nezlikvidujú skôr ako ho ľudia stihnú zvoliť.

Najprv by sme ale mali urobiť niečo miešané : polovica celoslovenských a druhá polovica oblastných parlamentníkov.
16.12.2022 - 09:48:54
02
Nemat koho volit je tu uz dlhsie, skoro 2 volebne obdobia, takze lepsie ako nevolit je volit najmensie zlo.
Ja so to minule volby dal strane, ktora sa ani nedostala do parlamentu, ale nebolo to az take beznadejne pred volbami, takze to neberiem ako vyhodeny hlas. Tentoraz to vsak vsadim na istotu a bude to klasicka volba najmensieho zla.
Ist nevolit je rovnake ako hodit to rovno smerohlasu. Cim menej ludi pojde tym vacsi pocet mandatov ziskaju.
16.12.2022 - 10:01:14
02
Keby to malo aspon nejaky efekt, ked uvidia ze k volbam prisla len +-polovica volicov, ze by boli volby neplatne, alebo nieco, aha, nemaju koho volit, rezignovali, treba zmenit system, riadenie statu, ponuknut ine strany, s inymi zaujmamy, skratka nieco... Ale nie, absolutne nic sa nezmeni a budu sa utesovat z tych par sto tisic hlasov ktore ich dostali k moci a prezidentka bude len prizerat... Tiez neviem koho a ci vobec...
16.12.2022 - 10:01:38
00
will napísal:
A ked nechcem PS ani SaS, co mi odporucis ?
môžeš sa hodiť do Dunaja alebo sa angažovať ... alebo to ísť zapiť, možností je vlastne veľa...
16.12.2022 - 10:08:09
13
stale tu spominate mensie zlo , ale ked tak na to pozeram, tak tam nic take nevidim z aktualnej ponuky
16.12.2022 - 10:17:40
01
.

Prílohy:

scd_dn.JPG
scd_dn.JPG 25.98 KiB thumb_up0thumb_down

16.12.2022 - 10:36:14
00
Len nezabudnime na to, ze tvrde jadro vacsieho zla volit pojde. A co bude vysledkom. Nezostava mi nic ineho, nez pozriet prieskumy pred volbami, riskovat ze im uverim, skrtnut to co nema sancu prejst a to co nechcem (Kotleba, Republika, Olano, hocikde kde bude Zaborska ci Kuffovci ci klony Harabina ...) a zo zbytku hoc aj hodit kockou. Na vine toho bordelu nie su politici ale volici. Teda aj cyklisti !!!
16.12.2022 - 10:39:12
033
"...hocikde kde bude Zaborska ci Kuffovci..." :y: :D
16.12.2022 - 10:42:43
02
Ak si niekto mysli, ze sas a ps su komunisti 2.0, tak je uplny idi0t a nech k tym volbam fakt ani nechodi. Toto je pricinou tragedie toho statu. Ludia co zacuju nejaku predvolebnju sracku, nalepi sa na nich a potom ju este roky verklikuju a trusia dalej. A samozrrjme ze ti isty ludia tiez hovoria, ze nemaju kojo vokit, lebo na sk je len 200 politickych stran a 20000 kandidatov. Fakt by ma hanba fackovala
16.12.2022 - 11:04:30
010
nechcem to dopredu vzdavat, ale myslim si ze jednoznacne vyhra Hlas, Smer a Sme rodina, za namim asi SaSka. zvysok budu len drobne. realne tam na teraz nie je koho volit
16.12.2022 - 11:18:56
00
skorpion napísal:
Vidim to podobne: Hlas+Smer+SmeRodina+Republika. Nasa nova vlada, dami a pani.

hlas sas ps kdh je tiez celkom realne... co by nebola vobec katastrofa. bigoti su z kdh v olano...
16.12.2022 - 11:30:16
02
cokupit napísal:
Ak si niekto mysli, ze sas a ps su komunisti 2.0, tak je uplny idi0t a nech k tym volbam fakt ani nechodi. Toto je pricinou tragedie toho statu. Ludia co zacuju nejaku predvolebnju sracku, nalepi sa na nich a potom ju este roky verklikuju a trusia dalej. A samozrrjme ze ti isty ludia tiez hovoria, ze nemaju kojo vokit, lebo na sk je len 200 politickych stran a 20000 kandidatov. Fakt by ma hanba fackovala

len dodam vcerajsie matovicovo vyjadrenie ze sa tesi ako v predvolebnej kampani zverejni sulikovu korupciu. pacient bude robit vsetko preto aby sa pomstil sas...
16.12.2022 - 11:31:53
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up