zaklad je ak mas DPF, a vies si to odsledovat tak ist tam po regeneracii:) nech ti to nezacne refenerovat priamo tam, a dobre prevetrat a zohriat motor
06.12.2022 - 14:29:58
00
Nie, bez dpf
06.12.2022 - 14:43:05
00
Kartičky v ruke nemam,pretoze som ich nechal v aute, auto trosku dlhsie bolo odstavene tak jedinu pripomienku mal na mierne zvysenu dymyvost
06.12.2022 - 15:13:34
00
kym su to len reci, tak fakovat. S velkymi ustami su ludia vsade, ako keby ich za to platili
06.12.2022 - 19:06:11
01
Ako to jeho vyjadrenie berem tak ze nieco povedat musel
06.12.2022 - 19:13:04
00
ja som bol raz u takeho mumaka, ktory si somral pod nosom, ze mu bolo hovno rozumiet a hlasil mi ze mam zadne brzdy skoro zodraté, co bol totalny nezmysel, menili sa az teraz tusim 4 roky od toho a to ani nie pre opotrebovanie ale ze mi to skor viac skorodovalo, kedze viac auto stoji ako jazdi.... za 10 rokov mam 80t, za to isté obdobie mam viac na bikoch... potom este pri kontrole svetiel cosi mrmlal, ze jedno zle svieti a nepovedal nic viac ze nech si to napravim, lebo mi to da len na dva tyzdne... to mi povedal az ked som to platil v okienku, ze to mam na dva týždne ? pritom tam bola len ziarovka vyskocena z dorazov a za par minut by som mu to napravil aj tam na mieste.... ale tak takto na mne viac zarobil... ale zas stratil zakaznika
06.12.2022 - 19:41:05
00
Svet sa bohuzial toci len oklo dvoch veci a to okolo vaginy a penazoch
06.12.2022 - 20:08:04
04
čo som teraz chodil do druhého okresného mesta, tak tam som už dva krát po sebe vychytal toho istého obézneho technika... to je tiež taký prístup... pred dvoma rokmi mi tam chodí okolo auta a pi_uje, miesto toho aby sa opýtal na to že či neviem kde je VIN kód.. mám to tam dvojmo, jeden je za čelným sklom, ten mu údajne nestačí a ďalší je tam priamo na kasni, len aby si to mohol fotiť treba tam kus plastu ako sú ostrekovače vytrhnúť... to som tiež nevedel že je tam, napriek tomu že to na tom plaste je napísané, ale je to vo farbe tak sa to ťažko vidí.. a predtým to nikdy takto nepotrebovali fotiť... ale keď som tam bol teraz na jeseň a videl som že zas pobehuje a pozerá pod koberčeky na podlahe, tak už hovorím či hľadá vin a vytrhol som mu potom ten plast sám... ďalšia vec je keď sa chce napojiť na OBD konektor, jak má bachor tak sa je lenivý k tomu ohnúť tak tam len tak naslepo skúša niekde pod volantom zasunúť 5 minút... tento rok som si tam miesto pôvodného blbého rádia dal čínske andriod a schválne som to pred STK vypol aby ho to neiritovalo a všimol som si ako mi sedel v aute skúšal brzdy tak sa to pokúšal zapnúť, neúspešne... miesto toho aby mi povedal... keď bol zvedavý, tak by som mu to kludne pustil... ale keď mi pred dvoma rokmi liezol do kufra pozerať povinnú výbavu tak som tam mal voláke deky, čo zakrývam biky, keď ich vozím aby sa vzájomne nedoškriabali, tak už musel mať nemiestne poznámky, že či vozím mŕtvoly... :D
06.12.2022 - 20:27:25
00
nickovw08 napísal:
Svet sa bohuzial toci len oklo dvoch veci a to okolo vaginy a penazoch

jj, peniaze nemám a vagíny môžem ..... :)
06.12.2022 - 20:32:46
02
Ja osobne by som mu povedal ze ked nevie najst vin na mojom aute nech sa na to vysere a najde si inu pracu,lebo ja nie som zvedavy na jeho nemiestne poznamky a vyhovorky typu ze kazde auto to ma inde, je to jeho praca a ma sa dovzdelat kde ktore auto to ma,mna sa tiez nikto nepyta ci to viem robit ked sa tym zivim tak asi viem
06.12.2022 - 20:34:31
00
Srsen napísal:
jj, peniaze nemám a vagíny môžem ..... :)

Ja dufam ze v tomto skazenom svete je nas viac muzov ktori lubime vaginu
06.12.2022 - 20:35:48
04
raz vás tie kosoštvorce prejdu,, ci už v spalni alebo na ulici :D
06.12.2022 - 20:38:11
12
Nestras, toto mna dufam nikdy neomrzí
06.12.2022 - 20:40:02
00
nickovw08 napísal:
Ja osobne by som mu povedal ze ked nevie najst vin na mojom aute nech sa na to vysere a najde si inu pracu,lebo ja nie som zvedavy na jeho nemiestne poznamky a vyhovorky typu ze kazde auto to ma inde, je to jeho praca a ma sa dovzdelat kde ktore auto to ma,mna sa tiez nikto nepyta ci to viem robit ked sa tym zivim tak asi viem


vieš ako, si rád že prejdeš, lebo keby chce si aj niečo vymyslí alebo tam niečo nafinguje... takže sa tam snažím chovať pokorne... ono keby si chytí ten smartfón, ktorým tam všetko fotí a zadal by si to do googla, tak vie, kde hľadať za pár sekúnd... ale tak to chovanie tam majú strašne neprofesionálne... asi sa nezmierli s tým, že keď už majú všade kamery, skončili zlaté úplatkárske časy..
06.12.2022 - 20:44:44
00
nickovw08 napísal:
Ja osobne by som mu povedal ze ked nevie najst vin na mojom aute nech sa na to vysere a najde si inu pracu,lebo ja nie som zvedavy na jeho nemiestne poznamky a vyhovorky typu ze kazde auto to ma inde, je to jeho praca a ma sa dovzdelat kde ktore auto to ma,mna sa tiez nikto nepyta ci to viem robit ked sa tym zivim tak asi viem


I ked je hnup,netreba byt hned agresivny.

Doklady si radsej v aute nenechavam ;) ani v dome za branou.
06.12.2022 - 20:48:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up