asi jedina tema, kde sa nikto s nikym nehadal a je fuc :-D
03.12.2022 - 18:21:38
02
Z informacii co mam musel MTBiker kvoli tej teme riesit nedavno copyright claim, tak ju radsej uplne zrusili. Druha vec je, ze ta tema sem zameranim naozaj velmi nezapadala, aj ked sa v nej väcsinou ludia nehadali. :)
03.12.2022 - 20:01:48
11
Mne tie plasty teda chýbať nebudú :)
03.12.2022 - 20:49:10
05
Tam neboli len plasty, napriklad ja som tam daval same top sexi babenky :inlove:
Jezus - ok chapem, ale zalozime si novu temu
03.12.2022 - 22:27:21
00
No často to bolo až na hranici vkusu nášho cteného predsedu parlamentu, pričom ten hranicu zjavne nemá, ale rád som si pozrel, čo sa niekomu dokáže páčiť. To bude ale nejaký omyl a nemyslím, že by bol dôvod na zmazanie.
Edit: Som si prečítal dôvod. Nejaká slovenská bublina sa asi sťažovala.
03.12.2022 - 22:28:30
00
Plastov tam bola drvivá väčšina.
Bežná pekná baba v našich končinách (a máme ich tu až až :))
nemá plasty, väčšinou ani make up a už vôbec nechodí fotošopovaná :)
Všeobecne skutočný človek vyzerá úplne ináč ako sa to prezentuje na instagrame
03.12.2022 - 22:39:02
06
riesilo sa to tu https://www.mtbiker.sk/forum/post1761659.html#p1761659 odporucam precitat aj par dalsich prispevkov
03.12.2022 - 22:46:28
02
Ale kto by sa sťažoval na nejakú slovenskú diskusiu??? 99.9% fotiek bolo zo zahraničných zdrojov. Zo Slovenska tu boli iba Bratislavské bohyne či ako sa volajú. A priznám sa, jednu z ich členiek som urazil, že sa preslávila rodením detí mafiánom a aktuálne je platená štátom a patrí k 150 člennej elite národa. Daniel6669 ma poučil, že to je tvrdo pracujúca ženská zasluhujúca si obdiv. Myslím, že odtiaľ vietor fúka. Že niektorá zo Slovenska sa tam našla, nedostala dosť lajkov a mala peniaze na právnika. To vlákno samozrejme porušovalo prehnane prísne pravidlá. Bohužiaľ také sú zákony. Nevieme čím sa kto Mtbikeru vyhrážal. Asi to bolo vážne. Ale je to choré. Tie fotky neboli používané na reklamné účely. A niekto ich verejne prezentoval na internete. Tak sa asi za ne nehanbí.
To tu už nebudeme môcť dať ani fotku bicykla, ktorý sa nám páči. Alebo nepáči. ďalšieho kandidáta by som videl vlákno "Škaredé, netradičné bajky a všakovaké výmysly na 2 kolesách"...
03.12.2022 - 23:02:29
01
Klameš a vedome ohýbaš formulácie príspevkov. Keby si ma neotagoval, ani na to nereagujem, pretože spravidla do 24 hodín aj tak Tvoje každodenné polnočné duševné ejakuláty nevidno.

Takže ako to bolo :
Joe70 ty si napísal :

“Jedna z Kollarových nosníc tam patrí. Tak asi taký klub to je.”

Ja som napísal :

“… Komunita týchto žien sa formovala z aktívnych výkonnostných bežkýň a triatlonistiek, takže veľkej väčšine z týchto Tebou menovaných "nosníc" (ak nie všetkým) by si sa po pár kilometroch pozeral tak nanajvýš na chrbát. Okrem toho sa prevažná väčšina z nich realizuje v kvalifikovaných zamestnaniach, majú rodiny a deti…”

Kde vo svojom príspevku Ťa poučujem o Kollárovej nosnici, ktorá sa preslávila rodením detí mafiánovi ? Kde vo svojom príspevku píšem, že ona ako členka parlamentu je tvrdo pracujúca žena zasluhujúca si obdiv ? Nikde. Pisal som o ostatných babách, z kontextu a dikcie je to úplne zrejmé.

Už niekoľkokrát pri iných príležitostiach Ti došli argumenty, urob aspoň to, čo vtedy, zdrž sa komentárov a zámerne nepresných formulácií iných členov fóra. Nerozumiem Tvojej motivácii rypnuť si do mňa aj v takejto odťažitej súvislosti, navyše keď vieš, že zámerne meníš obsah mojej výpovede k veci.
03.12.2022 - 23:32:14
06
Joe70 uplne nepochopitelne si sem priplietol bohyne, ocividne si nepochopil v com je problem. skusim strucne - niekde na nete si nasiel obrazok ktory sa ti paci, bez toho aby si vedel ake ma autorske prava si si ho stiahol a neskor nahral sem na server mtbiker cim si porusil autorsky zakon. no a ako cervo pisal, existuju "sikovni" ktori sedia doma, vyhladavaju taketo porusenia a zaluju a tahaju peniaze.
vo vysnivanej toho bolo neurekom a prave tie zenske to zadarmo nerobia, takze sa po tom ide asi najviac. moj tichy tip je ze sa to tykalo niecoho co tam dal fero.
ale ano - moze sa stat ze sa to dotkne aj vysnivanych bikov, skaredych a cohokolvek.
ja uz v podstate obrazky k sebe ani nestahujem, sem pridavam len odkazy
no a vo velkom sa to zacalo riesit celosvetovo tak pred rokom? vsimol som si ze z niektorych stranok pre panov zrazu zmizli tony fotiek.
04.12.2022 - 09:48:20
02
takto veci hladaju boti
04.12.2022 - 10:06:37
00
Zmenit nazov fotky, trochu ju orezat a trochu zmenit farebnost oklame vacsinu botov. Problem tiez je, ze forum je indexovane googlom a ostatnymi, takze vsetko co sa sem nahra hned svieti v anticopyright programoch. A ano rucne to nikto nehlada
04.12.2022 - 12:58:29
00
FeroR já to říkala Mařenko :lol: :D Ale vkus máš dobrý :y:
04.12.2022 - 17:10:17
10
tak mozme byt radi ze nezmizla cela tema :lol:
04.12.2022 - 17:12:10
10
Zatiaľ miznú len ženské :tmi: 8) Začínam sa báť :lol:
04.12.2022 - 17:16:51
16

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up