[quote="@1891365"][/quote]

Pekna ukazka toho, aka nezistna je pomoc USA pri dodavke zbrani na Ukrajinu. Dodavali to s vidinou moznych objednavok a z ukrajinskych vojakov sa nedobrovolne stali akteri v skutocnej zbrojarskej reklame. Na druhu stranu, maju moznost branit svoju krajinu s modernymi zbranami, takze je to v podstate win-win situacia.
10.11.2022 - 15:38:43
00
No ale veď to je hádam jasné, že na vojne (na akejkoľvek vojne) giganticky zarábajú zbrojárske firmy. Nielen americké, ale aj trebárs slovenské... to nemá nič zo zištnosťou alebo nezištnosťou, to je skrátka logické.
10.11.2022 - 15:42:39
010
Will ja tusim ze to olutujem, ale preco sa tvoji lgbt kamosi divne citia z gay prideov? Vedi vidi a bolo to uplne v pohode, prechadzka mestom pocas ktorej niektori bubnovali a tancovali. Ked som ale bol pri pochodoch nackov, to bolo uplne ine kafe, tupa luza nebezpecna kazdemu naokolo.

Mimochodom multiotecko sa zavzdusnoval nad nejakou submisivno dominantnou fotkou kde sa ludia viedli na vodzke s obojkami. Vraj ako take nieco vysvetli detom. Nuz je jasne, ze deti len robi ale nevychovava. Ked sa totiz tie moje hrali na psicka, chceli aby som ich vodil na vodzke a hadzal im granulky. Ked sme sa hrali na konika, vozil som ich na chrbte. Hra na rybacku - vytahoval som ich spagatom na gauc. Hrat sa mozu aj dospelaci nie len deti a tie to uplne chapu.

Deti miluju maskarne aj farby. Gay pridy beru uplne prirodzene, na rozdiel od mnohych zakomplexovanych dospelych
10.11.2022 - 17:15:41
05
Chlapi neviem ako vy, ale ja si teda osobne nehladám kamosov medzi ***** a lesbami
10.11.2022 - 17:31:20
01
Väčšina 4% nemá potrebu to dávať za všetkých okolností najavo, bežne ich nerozoznáš.
10.11.2022 - 17:38:35
06
Ja neriesim ci je alebo neni, len ako som predpokladal moj prispevok bude zachvilu skovany pre ostatnych pretoze je nekvalitny a ofenzivny,neviem co si uz mam mysliet o tomto fore
10.11.2022 - 17:52:48
00
A prečo by si nechcel kamoša gaya? Myslíš,že by sa ti niečo stalo? Alebo čo?
10.11.2022 - 17:56:56
05
nickovw08 napísal:
Ja neriesim ci je alebo neni, len ako som predpokladal moj prispevok bude zachvilu skovany pre ostatnych pretoze je nekvalitny a ofenzivny,neviem co si uz mam mysliet o tomto fore


sme tu progresivna bratislavska kaviaren, co si cakal? :D

Tvoj prispevok vyznel tak, ze queer ludia nemozu byt tvoji kamosi. Dospely, vyrovnany clovek si kamosov vybera podla spolocnych zaujmov a nazorov, ich orientacia mu je uplne ukradnuta.

jerry74 asi sa len boji ze by sa mohol "nakazit" :D
10.11.2022 - 18:07:36
018
Poznam par ludi v mojom okoli ktory su inak oriebtovani,ale z mojho pozorovania nemame rovnake zaujmy tak preco by som ich mal oslovit. A foobar dakujem presne to som ocakaval o tej kavarni
10.11.2022 - 18:20:27
00
gen.Macko aktuálne.

https://www.youtube.com/watch?v=FsV-iObXrD0
10.11.2022 - 18:30:28
00
Ján Valchár,Cherson naš!
https://blog.sme.sk/valchar/politika/cherson-nas-zzz
10.11.2022 - 18:34:00
04
Ukrajinci hnali Rusy u Chersonu sedm kilometrů. Podle Zalužného osvobodili 12 obcí
https://echo24.cz/a/SAdDQ/zpravy-zahranici-cherson-postup-ukrajinci-hnali-rusove-12-obci-zaluznyj
10.11.2022 - 18:39:37
00
Zvláštna tota naša politika … Čepček predložil a Záborska to vyhrala . Len tomu SaS prestávam úplne rozumieť . Bo všetko lepšie , ako ponechať vedenie tej starej prokresťanskej falošne lásku k blížnemu svojemu prezentujucej mrochni . Veru , niekedy ma premknu “ kacírske myšlienky “ opätovnej ficohegemónie . “ Vlekari “ a obyčajne prjbní to vedú od 10 k mínus dvadsiatim .⬇️

Poslanci odvolali Bittó Cigánikovú z postu šéfky zdravotníckeho výboru

Parlament odvolal v tajnom hlasovaní predsedníčku zdravotníckeho výboru Janu Bittó Cigánikovú. Za bolo 67 z 91 hlasujúcich poslancov. Kým Národná rada nezvolí nového predsedu, výbor bude zrejme riadiť Anna Záborská z OĽaNO.

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N - Tomáš Benedikovič
Zdravotnícky výbor má dvoch podpredsedov – Záborskú a Jozefa Valockého zo Smeru. Je však málo pravdepodobné, že by koalícia dovolila riadiť výbor opozičnému poslancovi. Vzhľadom na pomery v parlamente nie je veľmi pravdepodobné, že by za Bittó Cigánikovú zvolili v krátkom čase náhradu.

Odvolanie navrhol bývalý poslanec OĽaNO Martin Čepček. V návrhu na odvolanie píše, že Bittó Cigániková nespĺňa základné odborné ani osobnostné predpoklady na výkon svojej funkcie, zneužíva svoje postavenie „na presadzovanie svojej progresívnej ideologickej agendy“ a presadzuje „čo najširší prístup k násilnému ukončovaniu životov nenarodených detí“. Tiež píše, že sa správa vulgárne a hystericky, a podozrieva ju z účasti na fyzickej potýčke s poslaneckou kolegyňou. Má zrejme na mysli konflikt s Romanou Tabák.

V skutočnosti poslanci časti koalície SaS hlavne vyčítajú, že táto strana má šesť predsedov výborov na 21 poslancov, a napríklad OĽaNO ich má rovnaký počet so 47 poslancami.

O odvolávaní Bittó Cigánikovej hlasovali aj poslanci SaS.

Až 22 poslancov bolo proti, klub SaS má 20 zákonodarcov. Ak by sa na hlasovaní nezúčastnili, poslankyňa by bola ďalej predsedníčkou.

Na platnosť tajného hlasovania totiž treba účasť najmenej 76 poslancov.

Denník N
10.11.2022 - 19:40:49
00
nickovw08 napísal:
nemame rovnake zaujmy...

len tak som sa zamyslel, prave my cyklisti sme pre ostatnych tiez taki... zvlastni... citime sa dobre v lycre, holime si nohy, dbame na zivotospravu, mame modnu policiu, na vyjazdy chodime zasadne s kamosmi... :D
10.11.2022 - 19:51:39
16
Tak ja som fakt iny,a mozno o ktorych si myslim ze su iny tak su vlastne normalny
10.11.2022 - 19:53:11
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up