uid napísal:
LGBTI je cca 4% ale na Netflixe su vo vsetkych serialoch. :lol:


keby len v hranych, ale aj v rozpravkach pre deti :D

https://www.netflix.com/sk/title/80994692

celkom ma tam niektore sceny prekvapili ked to syn doma pozeral... a vobec sa nad tym nepozastavoval, bral to tak, ze ta postava je proste gay a nic sa nedeje... ani ja v tom nevidim problem ze tato tema je aj v detskych rozpravkach
27.10.2022 - 15:03:26
00
a este aj v Peppa pig!!111!!!!1111!!1!!!11!!!1111!!

In an episode called Families that aired on Britain's Channel 5 on Tuesday, Penny Polar Bear tells Peppa about her two mothers. "One mummy is a doctor and one mummy cooks spaghetti," Penny says.
27.10.2022 - 15:07:29
00
Zlate 90-e roky na Cartoon Network :-D

Ktovie ake zastupenie maju v rozpravkach rozvedeni. S tou temou by sa mali deti zoznamit skor ako s LGBTI. :-P
27.10.2022 - 15:20:44
00
A ja som zas dnes myslel, že asi zle čítam alebo preklep...
Omyl. :facepalm:

Prílohy:

r res.jpg
r res.jpg 70.86 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil nimm_zwei dňa 27.10.2022 - 15:26:12, celkovo upravené 1 krát.

27.10.2022 - 15:24:16
00
No len aby rozprávkové bytosti nedopadli ako rozvedený sused Žubajík v Šlabikári, lebo skutočne pravým a tradičným borcom vadí aj to - a potom sa to po protestoch a pripomienkach združenia katolíckych škôl musí operatívne meniť na kupovanie žemlí a žuvačiek cestou vlakom do Žiliny :tmi:
27.10.2022 - 15:26:10
00
ma niekto zdravy pohlad v bratislave v raci koho volit? kandidatov na poslanca poznam iba laca findla skrz to ze som s jeho synom chodil na vysku a chodi aj dost na forum a naozaj sa aj zda ze veci riesi (v ramci jeho moznosti). na starostu som rozhodnuty hoci neviem ci spravne. ale tych poslancov absolutne neviem/nepoznam.
27.10.2022 - 15:41:35
00
Napriklad toto vyssie.

Ale toto je dnesna titulka na dennikun:
https://dennikn.sk/3070428/pozdravy-z-mojej-teplej-svadby/?ref=tit
https://dennikn.sk/3079214/napadnuty-teenager-z-nitry-dali-sme-si-bozk-potom-prisli-dvaja-muzi-a-kopli-ma-do-tvare/?ref=tit
https://dennikn.sk/3078995/list-pre-matusa-a-juraja-budeme-si-pamatat-kto-ma-krv-na-rukach-filip-titlbach-na-vaclavskom-namesti/?ref=tit

Nejde o to, ze po teroristickom utoku tato tema rezonuje. Ale ona je prepierana neustale a trvalo aj pred nim. A fakticky nemas nejake rozumne medium, kde by to nejako nebolo. To je to, co ma serie. To presadzovanie inej sexualnej orientacie ako propagandy vo vsetkych sferach zivota (co ma napriklad co hladat LGBTi propaganda v praci).

Edit: tak zase rozvedeny sused Zubajik v slabikari mi nevadi. S rozvodmi sa stretavaju aj male deti a aj ked je to tazka tema, tak je to nieco uz bezne a nemusi to suvisiet so sexualitou.
27.10.2022 - 15:42:49
00
will analogiu s Katolickymi novinami som uz spomenul. Vysvetlis mi naco preboha citas Dennik N ked ti ich zameranie prekaza?
27.10.2022 - 15:49:46
00
Lebo ekonomicke temy a niektore dalsie temy maju spracovane velmi dobre a profesionalne.
A realne - pre pravicoveho liberala nemas na slovensku noviny, co by sa dali citat. Okrem odbornych - ale HN je fakt nuda.

Citam rozne veci a je to aj preto, aby som neostal vo svojej bubline. Preto si pozriem aj Pravdu s ich nazorom na svet, Aktuality, Postoj aj Dennikn.

Prave to, ze clovek cita iba svoj pohlad a svoju bublinu tuto spolocnost rozdeluje. Potom sa zaskatulkujeme a nadavame si. A neskor to pokracuje davanim si po papuli az strielanim (ako sme mali teraz).
27.10.2022 - 16:06:12
01
Takze z niekolko desiatok clankov co tyzdenne na nku vychadza, si po ter utoku vytiahol 3 clanky (asi ich ali mali viacej) za 2 tyzdne ci kedy sa to stalo. Hovori ti nieco %?
27.10.2022 - 16:09:17
00
A ano, o hetero pocuvame neustale - otazky na poslankyne/kandidatky ze a co povie vas partner/deti ze nebudete mat cas, pikosky o partneroch/kto je s kym. Ficove konkubiny sa prepieraju zdaleka nie len kvoli ich zazracnym kariernym rastom. O tradicnej rodine pocujeme pomaly kazdy den niekolko krat (a to ani nechodim do kostola)
27.10.2022 - 16:12:40
01
pockaj, nielen ze vybral 3 clanky, ale chodi tam aby si rozsiroval svoj pohlad ale prave clanky ktore ho maju rozsirit mu vadia :D
27.10.2022 - 16:13:26
01
stanos4, ta propaganda tu je roky. Tie clanky su na titulke a casto sa na titulke objavuju. Ano, percenta mi nieco hovoria. Je to vyrazne viac ako 4%.
27.10.2022 - 16:14:54
00
will napísal:
...
co ma napriklad co hladat LGBTi propaganda v praci)....


Niekolko rokov dozadu som bol v jednej mensej IT firme v BA na pohovore. Pohovor bol v kancli timu, kde mal potencialny uchadzac pracovat. A na stene velka duhova vlajka. V duchu som si povedal..."uff". Potom som tam videl volne pobehovat psa...a v duchu som si povedal "ufffff , toto je nejaka divna firma"

Povedal by som, ze vo vseobecnosti nemaju na pracovisku co robit tematiky, ktore ludi rozdeluju. Ziadne vlajky (Ruska, Tibetu, USA, LGBTI, ...vlajky vo vseobecnosti)., ziadne plagaty politickych stran, hudobnych skupin..atd.
Fotky rodinnych prislusnikov na pracovisku su tiez diskutabilne. Nejaky kolega by mal foto rajcovnej manzelky, a potom sa sustred na pracu.. :-D
27.10.2022 - 16:18:52
02
foobar dennikn som vybral ako jeden priklad. Vyssie si mal priklad z inych novin, vyssie si mal peppupig (co mi je osobne jedno), a este vyssie si mal nieco o serialoch na netflixe.

Ale kludne podte do mna. Presne toto je to, co je problem v spolocnosti. Pokial sa dotkne niekto propagandistickej modly, tak sa nanho znesie kritika. Ale keby ta kritika bola rozumna, tak sa to da - to je o komunikacii a nemusime mat na vsetko rovnaky nazor. Ale musime mat pravo ho povedat.
27.10.2022 - 16:20:14
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up